2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Aynen öyle gerçekten zaten BDV ye konu açmak cesaret istiyo kendi hatalarla dolu olan insanlar ordaki konu sahiplerinin en küçük hatalarından linclemeye yer ariyorlar densizler kendi mutsuzluklarinit kapatabilmek icin başkalarını yargilayip uzuyorlar

Nasıl sıkılmasın Aptal in biride buraya yazdigi mesajı koplayamis böyle demissin diye Telefonum şarj olsun onada cevap vercem şimdi sarjim biter yarım kalır
Oraya kopyalayan da bize burada cinsiyet soran bizimle konuşan bir üye. Şimdi baktım..

Yok ben hep derim buraya konu açılmaz diye.
Doğru yazanlar da var ama çoğusu saçmalıyor.
Illa ceydanın konusu için değil genel olarak bakıyorum ya hiç empati yok dümdüz yorum yapıyorlar.
Geçen bi konuya yorum yapmıştım bir tanesi yapıştı bana yazıyor da yazıyor 😁 öyle usturuplu yazmak da yok baya mahalle kavgası gibi.
Bi git dedim bela mısın gece gece ya🤣
Öyleleri cok ya😀 Aynı dertten kendisi müzdarip ama karşısındakini nasıl asagılıyor sırf istediği biseye o sahip olduğu icin hıncını alıyor agzım açık kaldı. vardı bi konu ayrıntıya girmeyim ama insan duramıyor bisey demeden ilgilendirmese de savunası geliyor o zamanda dalasıyorlar😀

Aynen öyle gerçekten zaten BDV ye konu açmak cesaret istiyo kendi hatalarla dolu olan insanlar ordaki konu sahiplerinin en küçük hatalarından linclemeye yer ariyorlar densizler kendi mutsuzluklarinit kapatabilmek icin başkalarını yargilayip uzuyorlar

Nasıl sıkılmasın Aptal in biride buraya yazdigi mesajı koplayamis böyle demissin diye Telefonum şarj olsun onada cevap vercem şimdi sarjim biter yarım kalır
Evet ya msji kopyalan kişi bu topikten zaten :KK43: Ceydayi burdan tanıyorken böyle yazması hoş olmamış

Evet canim son sayfada İlknur diye geçiyor
Oha ya insanlık ölmüş içinde ki kini saklayıp orada kusmuş resmen. bi de kendini yüceltmeyi ihmal etmemiş son cümlesinde ne diyim ki 🤷‍♀️
bu tür durumlarda kadina destek olmak lazimken en cok eleştirilen kadin yine hemcinsi tarafindan üstelik.

Oha ya insanlık ölmüş içinde ki kini saklayıp orada kusmuş resmen. bi de kendini yüceltmeyi ihmal etmemiş son cümlesinde ne diyim ki 🤷‍♀️
bu tür durumlarda kadina destek olmak lazimken en cok eleştirilen kadin yine hemcinsi tarafindan üstelik.
Üzülüyorum üstelik o da hamile

hanımlar bugün rüyamda kendimin alyansıda dahil bir çok altın yüzük gördüm. Aynı rüyada çerez ve emzirdiğim bir kız bebek gördüm. Rüyada altın görmenin farklı anlamları varmış. Sizde gören oldumu daha önce merak ettim.

hanımlar bugün rüyamda kendimin alyansıda dahil bir çok altın yüzük gördüm. Aynı rüyada çerez ve emzirdiğim bir kız bebek gördüm. Rüyada altın görmenin farklı anlamları varmış. Sizde gören oldumu daha önce merak ettim.
Bir arkadaşım altın bahçesi görmüştü oğlu oldu .
Bakalım senin neye isaret:)

Isınamadım ama hâlâ kendimi hamile gibi hissetmiyorum. Her an kanamam başlayabilir ve kaybedebilirim. Sadece bebeği değil rahmimi de
Endişe içindesin o zaman onu kastediyosun sanirim. Isınamadım diyince bebeği istemiyorsun anlaminda algılanıyor biraz sanki

Bir arkadaşım altın bahçesi görmüştü oğlu oldu .
Bakalım senin neye isaret:)
yorumlar öyleydi evet ama ne bileyim çok tatlı kocanan cıvıl cıvıl bir kızı emziriyordum ya aklım onda kaldıı. ayy emzirme hissini o kadar gerçekçi hissediyorum ki uyandığımda gögüslerim süt dolmuş gibi sızlıyordu.😂

yorumlar öyleydi evet ama ne bileyim çok tatlı kocanan cıvıl cıvıl bir kızı emziriyordum ya aklım onda kaldıı. ayy emzirme hissini o kadar gerçekçi hissediyorum ki uyandığımda gögüslerim süt dolmuş gibi sızlıyordu.😂
Hakkında hayırlısı olsun vardır bi anlamı:)

Sağol canim okudum

Evet gördüm BDV de 😕

Sağol canim

Ya ne biçim insanlar ne biçim yorumlar yapmışlar insanlar birbirini lincleyip kendi hayatlarının acısını başkalarından çıkarmaya ne kadar meraklı keşke daha önce gorseyedim konuyu en azından MahidevranSultan MahidevranSultan e biraz destek olurdum o konu üzerinden herkes yagilamak için sıraya girmiş resmen çok sinir oldum umarım o densiz ler yüzünden uzun süre girmemezlik yapmaz
MahidevranSultan MahidevranSultan mı ceza yemiş neler oldu ya anlamadım ki ??

X