2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
yorumlar öyleydi evet ama ne bileyim çok tatlı kocanan cıvıl cıvıl bir kızı emziriyordum ya aklım onda kaldıı. ayy emzirme hissini o kadar gerçekçi hissediyorum ki uyandığımda gögüslerim süt dolmuş gibi sızlıyordu.😂
Rüyada kız görünce oğlan olurmuş oğlan görünce kız 🤗 bende rüyamda kucağımda kız gördüm ana ultrason resminde erkekti yani rüyamdan bile cinsiyet tahmin edemiyorum🤭🤭

Ben de rüyamda cok tombis bi bebek dogmus ben şeker hastasıymısım haberim yok kilolu dogdu diyorum 😂

Rüyada kız görünce oğlan olurmuş oğlan görünce kız 🤗 bende rüyamda kucağımda kız gördüm ana ultrason resminde erkekti yani rüyamdan bile cinsiyet tahmin edemiyorum🤭🤭
ya bende bir erkek bir kız görüyorum bir kere meryem ismini koyduğumu gördüm bir kere ahmet emin. rüyamda farklı gördüğüm şeylerde bir kız belirtisi bir erkek. anlamadım gitti. geçen ata bindim geziyordum rüyamda büğün yüzük ve çerez falan mesela bunlar erkek bebek için diyorlar ama ben kız bebek için denen şeyleride görüyorum.😅

Elayagiz aptal yazmış ya mesajı oraya kopyalayan kisiye ondan yemiştir cezayı. Eğer şikayet ettilerse.

hanımlar bugün rüyamda kendimin alyansıda dahil bir çok altın yüzük gördüm. Aynı rüyada çerez ve emzirdiğim bir kız bebek gördüm. Rüyada altın görmenin farklı anlamları varmış. Sizde gören oldumu daha önce merak ettim.
Yaaaa ben de altın gördüm küpeler falan ve doğum yapmışım bebeğim kızdı emziriyordum gerçek gibiydi 😍 Henüz cinsiyet öğrenemedim geçen hafta görmüştüm bunları

Yaaaa ben de altın gördüm küpeler falan ve doğum yapmışım bebeğim kızdı emziriyordum gerçek gibiydi 😍 Henüz cinsiyet öğrenemedim geçen hafta görmüştüm bunları
ay sen öndesin aslında gitsen belli olur. benim daha çok var. nasipte ne var bakalım aşırı merak ediyorum.🤪

ay sen öndesin aslında gitsen belli olur. benim daha çok var. nasipte ne var bakalım aşırı merak ediyorum.🤪
Gittim canım 11+4 te söylemedi ya sinir oldum zaten erken daha yanilabiliriz dedi. İki hafta sonra gidicem artık belli olur dedi kızlar

Canın bende erkek bebek emzirdiğimi görmüştüm doktor cinsiyetini erkekğe benzetti kesin deil tabi senınkide kız olabilir🙏🏻

Canın bende erkek bebek emzirdiğimi görmüştüm doktor cinsiyetini erkekğe benzetti kesin deil tabi senınkide kız olabilir🙏🏻
Hamile kaldığım ay da 2-3 yaslarinday kız çocuğu görmüştüm sen benim misin diye sarılıyordum ona 🤗 yüzü saçları hep gözümün önünde çok tatlıydı. Bilmiyorum ki canım kaç kişiye sordum kız gördüysen erkek olacak diye yorum yaptılar. Bir de bı arkadaşım var 7 aylık hamile kızı olduğunda erkek emzirmiş rüyasında oğlu olduğunda da kız emzirmiş. Şimdi ki hamileliğinde de kız bebek emziriyormus erkek olduğunu öğrenmiş. İki haftaya öğrenirim hayırlısıyla yazarım zaten

X