2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İyi akşamlar kızlar. 2 saat önce başıma bişey geldi. Merdivenden iniyordum son basamağı iniyordum ki kaydım popo üstü düştüm yere karnımı falan çarpmadım. Son basamaktı zaten. Kanama falan da olmadı bişey olmamıştır bebeğime değil mi? Yarın sabah doktora gidicem

Bende polikistik over ım yıllarca doğum kontrol hapı kullandım. Evlendikten sonra bile kaç kere regl olamıyorum diye doktora gittim. Söktürücü ile regl olabiliyordum. Herkes beni yıllardır takip eden doktor dahil olmak üzere hemen çocugun olmayabilir. Takvimin düzenli değil dediler. Bende bu psikolojiyle filmlerde ki gibi nerdeyse 1 gecede hamile kaldım. Kafamda nasıl olsa olmayacak sesi yankılanıyordu. :rolleyes:
Sonra hamile olduğuma eşimi bile ikna etmem çok sürdü.
Şimdi doğumdan sonra nasıl korunsam diye kara kara düşünüyorum. Anladım ki ben en ufak bir kaçamakta ikinciye hamile kalabilirim. :110:
Benimd e pko ve tiroid sorunum var eşim bir kaç ay daha bekleyelim diyordu yeni taşınmıştık ben de öyle ikna etmiştim 😀

Bayanlar bugün eşimin iş yerindeki arkadaşının covid testi pozitif çıktı, bizide temaslı diye evi karantinaya aldılar. 10 gün boyunca Sokağa çıkmayın dediler. Perşembe günü randevum vardı. Bu durumda perşembe günü randevuma gidebiliyomuyum ?!!! Yaşayan var mı aynı şeyi

Kızlar ultrason görüntüsü bu bilgisi olan varsa bakabilir mi 😔
Eki Görüntüle 2735520
Canım inşallah bebeğin seninledir ,nice mucize bebekler duyuyoruz annelerine tutunan,akşam namazını kılarken bir anda sen aklıma geldin ve dua ettim senin için ,Allahım yardımcın olsun sende dua et bizim için ❣

İyi akşamlar kızlar. 2 saat önce başıma bişey geldi. Merdivenden iniyordum son basamağı iniyordum ki kaydım popo üstü düştüm yere karnımı falan çarpmadım. Son basamaktı zaten. Kanama falan da olmadı bişey olmamıştır bebeğime değil mi? Yarın sabah doktora gidicem
Çok sert düşmediysen bir şey olmamıştır bence yarın yine bi gidersin için rahat eder oluyor öyle ufak kazalar bazen

Benimde ayakta durup yorulunca ağrıyor daha çokta sırtım resmen düşeceğim o an sanki öyle bir şey mi acaba normaldir sanırım
bacak ağrım çok ani gren bir ağrı sürekli olsa asla dayanamam. aniden bacağımın ağrısından yere kapaklanacak gibi oluyorum. bel ağrımda yorulduğumda daha şiddetleniyor.

Canım aynı durumu ben kızımda yaşadım 5 aylık felandım sanırım. Feracemin eteğine merdiven başında bastım merdiven boyunca tıkır tıkır düştüm dizlerimin üstünde. Ayaklarım mosmor oldu bileklerim şişti ama çok şükür bebeğe hiç bir şey olmadı.sorun olacağını zannetmiyorum ama doktora gidersen için daha rahat eder.❤

Bende öyle düşünüyorum canım. Doktorumdan ilaç istiycem.🙂
Evet ilaç alınca rahatlarsın canım 😊 geç başlamıştım ilkinde magnezyuma ben de bahsedeyim bakalım üç dört saat ayakta durayım iş yapayım zor atıyorum kendimi koltuğa bi kaç dk ağrıyor öyle

Evet ilaç alınca rahatlarsın canım 😊 geç başlamıştım ilkinde magnezyuma ben de bahsedeyim bakalım üç dört saat ayakta durayım iş yapayım zor atıyorum kendimi koltuğa bi kaç dk ağrıyor öyle
İnşallah ikimizde kurtuluruz bu ağrılardan canım. Beni korkutan daha başında böyleysem sonu nasıl olacak.🙈

Kizlar mide bulantim hafif var. Fakat böyle niyeyse sürekli midem bos. Yani aslinda acikmiyorum ama yemek yemek zorundayim gibi hissediyorum🤣 canim hicbisey istemiyor. Ama midem bos iste. Sizdede öylemi yada öylemiydi

Canım inşallah bebeğin seninledir ,nice mucize bebekler duyuyoruz annelerine tutunan,akşam namazını kılarken bir anda sen aklıma geldin ve dua ettim senin için ,Allahım yardımcın olsun sende dua et bizim için ❣
Allah razı olsun rabbim hepimizin bebeğini sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah inanın sizin gibi kalbi güzel düşünceli arkadaşlarım böyle söyleyince göz yaşlarıma engel olamıyorum çok güzel bişey yaa hiç tanımadığınız biriyle aynı duyguları paylaşmak dua almak o kadar güzel ki rabbim hepinizden razı olsun inşallah bu kadar duayı rabbim geri çevirmez bütün kalbim dualarım senin ve bütün anne adaylarımızla inşallah dualarımız kabul olur 🙏🙏🙏

X