2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benimki hep 2 haftada bir çatışıyordu 2li testi yaptırmadım ya uyuz oldu sanırım ayda bir çağırdı ama esimde bence bebek gelisimi iyi oldugu için birde virüs olunca ayda 1 yapmıştır diyor
Aslında herşey yolunda ise genelde ayda bir çağiriyolar ilk zamanlar sonlara doğru kısalıyor biraz kontrol aralıkları

Günaydın kızlar size ayıplı bir soru sorabilir miyim
Eşinizle yakınlasinca korunuyor musunuz yoksa relax mi davranıyorsunuz umarım sorum anlasilmistir
12 haftadır siftah yok kanama olunca ikimizde korktuk

Hayırlı günler kızlar yavaş yavaş cinsiyetler belli olmaya başlamış benimde perşembe kontrolüm var bakalım gösterecekmi kendini hep kız diye hissediyorum ama bakalım hayırlısı

Merhaba arkadaşlar ben de 15 haftalık hamileyim.Oğlum olacak Allah'ın izniyle.Aranızda Bursada ikamet eden var mı? Hangi doktora gidiyorsunuz?
Hayırlısı olsun canım sağlıkla kucağına al ben Bursa Ziya Çetin’e gidiyorum bişey soracağım ilk gebeliğinse eğer hissediyor musun bebeğin hareketlerini ben 12+3 üm erken heralde henüz hissetmek için

Persembe gunu insallah ogrenicez bakalim, merak var ama, aman saglikli oldugunu bileyim ilk once yeter senin nasil gidiyor ogrendinmi sen cinsiyeti
Yok kuzum ben ogrenmedim kanamam olunca gittigimde 11+5 di yanlis hatırlamiyorsam erken dedi söylemedi 31 aralığa randevu verdi o zaman söylerim dedi ama ben 16 sina başka doktora gidip öğrenmeyi düşünüyorum
Günaydın kızlar size ayıplı bir soru sorabilir miyim
Eşinizle yakınlasinca korunuyor musunuz yoksa relax mi davranıyorsunuz umarım sorum anlasilmistir
Valla biz daha yaklasmadik bu zaten yorgun uykusuz oluyorum direk uyuyorum kanamadan oncede yaklasmiyorduk ama kanama olunca hiç yaklasmam artik yakinlasirsakda korunurum bi kere haberde görmüştüm kadın 7 aylık hamileyken tekrar hamile kalmisti
Ben emziremedim fazla geceleri mama yiyordu ama ona rağmen bir yaşına kadar çok çok zordu inşallah bunda emzirebilrim
Sen gittiğin için sana geçti gibi geliyor bana da zor geçti aslında
Aynen banada şimdi 16 si gelmiyo 31 i hiç gelmez

Ben arada hissediyorum ama çok sık değil içerden cimdikliyor gibi birde ilginç ama eşim elini koyarsa sanki içerde birşey oluyor fena acıtıyor elini çektimi sıkıntı yok kaynanama dedim o da 4 tane doğurmuş daha bilgili artık arada hissedersin canlandı o ama çok yoğun değil sende hissedigin o cimdikleme ağrı bebeğin hareketleridir dedi zaten sürekli olmuyor

Hayırlı günler kızlar yavaş yavaş cinsiyetler belli olmaya başlamış benimde perşembe kontrolüm var bakalım gösterecekmi kendini hep kız diye hissediyorum ama bakalım hayırlısı
S SHE ve benimde perşembe günü bakalım hayırlısı. Birbirimize yazalım kızlar öğrenince

31 aralık çok geçmiş... aynen git başka bi doktora

Yok artık hamileyken yumurtlamış yani çok enteresan
Çocuğun uykusu düzene girene kadar insanın gözü koca görmüyor canım haklisin. Zor oluyor öyle

Olurmu öyle kız hamileyken bir daha hamile kalinmazki

İnşallah emer canım. Hamileyken ilişkide kondom kullanmak gerekiyor enfeksiyonlara karşı

E Elayagiz uff ya 8gün daha var 16sına vakit geçmiyor hem cinsiyet hem de rahim ağzı uzunluğumu çok merak ediyorum ben..cinsiyet söylemez gibime geliyor gerçi yine ..

Merhaba hanımlar 15 gün ablamın yanına gitmiştim yeğenlerimden buraya fırsat kalmadı giremedim çok mesaj birikmiş okuyamayacağım kadar cinsiyetler nedir çok merak ediyorum inşallah hepiniz iyisinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…