2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım benim inşallah çabuk toparlar eşin. Sevdiği biriyse etkisi daha ağır oluyor. En nefret ettiğim insan tipi kesinlikle yılışık olan beni sevmeyenler bile daha üst seviye sevimli sanırım. Ahh allah yardımcın olsun ❤
Çok sağol canım benim 🥰❤️
Kesinlikle..hani böyle dünyadaki bekar evli bütün kadınlara asılabilecek tarzda biri.. severim kendisini ama ne bileyim işte..bide bu gece kesin kuzenler bir araya geldi ya güya efkarlıyız ayaklarıyla içerler o zaman hiç çekilmez işte yarım ağız yenge demeler falan.. kurtarın beni🤐

Kesinlikle..hani böyle dünyadaki bekar evli bütün kadınlara asılabilecek tarzda biri.. severim kendisini ama ne bileyim işte..bide bu gece kesin kuzenler bir araya geldi ya güya efkarlıyız ayaklarıyla içerler o zaman hiç çekilmez işte yarım ağız yenge demeler falan.. kurtarın beni🤐
bizde de var malesef bu tiplemeden eşimin bir akrabası. kendi eşi dışında herkese çok çok yakın davranıyor. o kadar iğreti ki. aynı ortamda bulunmamaya çalış.

Erkenden kaç yat hamileliğini bahane et ağrım var filân de

Başınız sağolsun canım dikkat et kendine şu günler sinirlerine de kendine hakim olman gerekecek sanırım Allah kolaylık versin 🤐

Hanımlar belki.konustunuz fakat çok fazla konuşma olunca burdan sormak istedim. Herkes ikili test yaptırdı mi yaptırmayan yada yaptırmak istemeyenler var mı merak ediyorm. Ben yaptırmadım dusunmuyorum yani zaten son günlerim 14 haftaya girdim fakat şüphe.kaldi acaba yaptırsamiydim birde öğrenip.ne yapacam elden bişey gelmez ki diyorum fikirlerinizi merak ediyorum 🌸
Canım bende yaptırmayı düşünmüyorum yanılma payları çok oluyor, daha sonra yaptırınca Allah korusun birşey çıksa bir faydası olacak mı test yaptırmanın ,hayır ,gebeliğimi niye kendime zehir ediyim en iyisi yaptırmamak bence bol bol dua edip tevekkül edeceğiz inş 🤲🏻

X