2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar ben ilk haftalar acayip üşüyordum şuan üşümem geçti cildim aşırı kötü oldu normalde herkes cildimin pürüssülüğüne hayran olur şuan mayın tarlası gibi iltahaplı falan sivilce doldu yüzüm. Kızımda olmamıştı ama bunlar kız çocuğu işareti derler genelde. Siz ne alemdesiniz.
Ay canım sorma ya benim çenemin sağ köşesi maşallah hiç boş kalmıyor bir sivilce gidiyor yerine hemen yenisi geliyor🤦ama Dr kesin erkek dedi

bütün gece bir oyana bir buyana dön düzgün uyuyamıyorum Çünkü yattığım taraftaki bacağım kal cam bir süre sonra ağrı yapıyor sırt üstü de yatamıyorum daha şimdiden böyle yesem ilerleyen Haydar hiç düşünemiyorum

bütün gece bir oyana bir buyana dön düzgün uyuyamıyorum Çünkü yattığım taraftaki bacağım kal cam bir süre sonra ağrı yapıyor sırt üstü de yatamıyorum daha şimdiden böyle yesem ilerleyen Haydar hiç düşünemiyorum
Ayy aynı problem bende de var 😕normalde her zaman yüz üstü yattigim icin hic bi sekilde rahat uyuyamiyorum sağıma dönem sağ kolum bacağım uyusuyo soluma donsem solum uyusuyor kafayı bebege zarar veririm korkusuyla yüz üstü de yatamıyorum çıldırıyorum 😑

Kuzum nasıl oldun daha iyimisiniz
Eşim kötü gibi belli etmemeye çalışıyor ama.. ben iyiyim de gerginim biraz o malum kişiyi göreceğim için ve eşimin kuzeni bizde kalacağı için o biraz nasıl söyleyeyim yılışık..annesi öldü ama hala yılışıklığından birşey kaybetmemiş🙄neyse..çok sağol sorduğun için canım benim ❤️❤️

Eşim kötü gibi belli etmemeye çalışıyor ama.. ben iyiyim de gerginim biraz o malum kişiyi göreceğim için ve eşimin kuzeni bizde kalacağı için o biraz nasıl söyleyeyim yılışık..annesi öldü ama hala yılışıklığından birşey kaybetmemiş🙄neyse..çok sağol sorduğun için canım benim ❤️❤️
O malum kişiyi takma kafana kuzum gormemezlikten gelmeyi basaracagina eminim ❤ kuzene gelincede Çok rahatsız oluyorSan eğer çeşitli bahanelerle yanında oturmamaya ozen göster Şimdi acısı olduğu için yansıtmamaya çalışırken pervasizca davranabilir rabbim sabır versin ❤

O malum kişiyi takma kafana kuzum gormemezlikten gelmeyi basaracagina eminim ❤ kuzene gelincede Çok rahatsız oluyorSan eğer çeşitli bahanelerle yanında oturmamaya ozen göster Şimdi acısı olduğu için yansıtmamaya çalışırken pervasizca davranabilir rabbim sabır versin ❤
Canım benim çok iyi bir arkadaşsın sen🥰🥰
İyiki varsın kuzum,sizde olmasanız çatlayacağım galiba❤️❤️

Canım benim inşallah çabuk toparlar eşin. Sevdiği biriyse etkisi daha ağır oluyor. En nefret ettiğim insan tipi kesinlikle yılışık olan beni sevmeyenler bile daha üst seviye sevimli sanırım. Ahh allah yardımcın olsun ❤

Sabah sabah canım kfc istiyor 1 kere yedim bugün de yesem bişi olmaz dimi🙄

X