2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben de ilk hamileliğimde zayıflamıştım. Şimdi iki kilo almışım. Her gün 45 dk yürüyordum. Şimdi eve tıkıldık 😔

Kızlar İstanbul Anadolu yakasında kadın doğum doktoru tavsiye edebilir misiniz?
Anadolu yakası ama neresi ben Pendik Kaynarca yüzyıl Esra günay gidiyorum ezcanem önerdi çokta memnum kaldım da dinliyor anlatıyor sıkıntısız yani gelenlerde çok memnun hep sordum o hastanede birkaç doktor var ün yapmış ama Esra hanım seviyorum çok iyi

B Bsrkya123 canım gittin mi doktora ne dedi bebeğin iyidir inşallah güzel haberlerini bekliyorum ❤
Canim gittim. Darisi basina ve bekleyen bütün anneler insallah. 4 gün bana 4 yil gibi geldim bu gece hic uyuyamadim. Ama doktor kalbi cok güzel atiyor dediginde cok agladimm cok korkmustum. Bebisim 0,32mm mis. 01.08 dogum tarihi. Allah nssip ederse bana inssAllah ve 6+1 mis benimki.

GÜNAYDIN Kızlar bugun ogleden sonra 2 li tarama testim var benm icin dua ediniz lütfen insallah bebislerimiz
İnşallah iyidirler. Benimde perşembe günü. Bende çok sabırsızlanıyorum ve heyecanlanıyorum. Bir an önce perşembe olsun istiyorum 😍😍

Canim gittim. Darisi basina ve bekleyen bütün anneler insallah. 4 gün bana 4 yil gibi geldim bu gece hic uyuyamadim. Ama doktor kalbi cok güzel atiyor dediginde cok agladimm cok korkmustum. Bebisim 0,32mm mis. 01.08 dogum tarihi. Allah nssip ederse bana inssAllah ve 6+1 mis benimki.
Amin inşallah senin adına çok sevindim inşallah sağsalim alırsın bebişini kucağına 😍😍❤❤🙏🙏

Amin inşallah senin adına çok sevindim inşallah sağsalim alırsın bebişini kucağına 😍😍❤❤🙏🙏
InsaAllah canim. Tek temennim o vallahi . Rabbim senin evladinida sana bagislasin insaAllah. Hepimizinkini. Brnim gibi beklemek zorunda kalan korkan kaygilan herkesin rabbim yüzünü güldürsün. Insallah sag saglim kucaklqrimiza aliriz

Çok sağol canım benim 🥰❤️
Kesinlikle..hani böyle dünyadaki bekar evli bütün kadınlara asılabilecek tarzda biri.. severim kendisini ama ne bileyim işte..bide bu gece kesin kuzenler bir araya geldi ya güya efkarlıyız ayaklarıyla içerler o zaman hiç çekilmez işte yarım ağız yenge demeler falan.. kurtarın beni🤐
Kuzum ağrım var vs desen annende kalsan anladigim kadariyla sen bu adamin icmemis haline zor tahammül ediyorsun bide içerse çok sinir bozucu olur 😑 eşinle konuşmayı dene şu durumda rahatsız oluyorum vs diyemezsin ama kanamam var yada ağrım var diyip annende kalsan yoksada allah sabır versin kuzum sana 😕

Kanama canım hatta pıhtılaşmış gibi büyük ihtimal düşük benim ama yinede bir umut bekliyorum yapacak bişey yok😔😔
Aslında beklemek yerine dr gitsen daha iyi değil mi? Belki kanamayı durduracak bi tedavi uygularlar; belki düşük değildir kurtarırlar belki bebeği. Evde beklemen daha kötü sonuçlar doğurabilir... hem düşükse bile kendin düşürmen çok zor... eninde sonunda parçalar kalıyor rahimde ve kürtaj olmak zorunda kalıorsun. Bende bir düşük yaşadım ve kürtaj olduğum için biliyorum o süreçleri

Aslında beklemek yerine dr gitsen daha iyi değil mi? Belki kanamayı durduracak bi tedavi uygularlar; belki düşük değildir kurtarırlar belki bebeği. Evde beklemen daha kötü sonuçlar doğurabilir... hem düşükse bile kendin düşürmen çok zor... eninde sonunda parçalar kalıyor rahimde ve kürtaj olmak zorunda kalıorsun. Bende bir düşük yaşadım ve kürtaj olduğum için biliyorum o süreçleri
Cuma günü gittim 3 gün daha bekleyelim bebek gelişmezse kürtaj dediler hiç ilaç falan vermediler iğne bile yapmadılar bende o 3 günü 4 gün yaptım sadece belki gelişir diye gelişmezse zaten mecburi kürtaj olcam parça kalabilir içerde ve tekrar gebeliğe zararı oluyormuş daha öncede boş gebelik yaşadım kürtaj oldum

X