2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhabalar,
Bende 12+2deyim perşembe günü cinsiyet öğrenmeye gidicez inşallah tabi gösterirse:)
Çin takvimi deneyen oldu mu aranızda tutan var mı?

Anladımmm, peki 8 haftalık ultrasonda keseye göre de yorumlayabiliyorlar kese yuvarlak ise kız, fasulye şeklindeyse erkek diye. Sizin nasıldı

Anneler hisseder bence:) ben oğlumda kız istememe rağmen ve herkesinde kız demesine rağmen erkek doğuyordu içime karnımı bile oğlum diye seviyordum o derece emindim🥰
Bende kızımda çok emindim ilk di ve cinsiyet hiç fark etmiyordu ama hep biliyordum. Şimdi hislerime pek güvenemiyorum çünkü sonuçta olsun istediğim içinde öyle geliyor olabilir. E Elayagiz gibi bende her ihtimale hazır olmak istiyorum. Sonra şok olmayayım. 🤣🤣🤣

Ben de öyle yaptim cok kötü duruyordu cünkü 😂😂 Gectı başka cıkmazsa bı de tam dudağımın kenarında cıkmıstı ya 🤣
Benim bir iki değil ki çok fazla çıktı.🤣 sonumuz hayrola. Bakım yapmayı ihmal etmeyelim madem.😅

Şuan elimde çikokatalı gofret sıfır uykuyla oturuyorum. Sözde sağlıklı beslenip kilo almamaya çalışacaktım sağlıksız ne varsa canım çekiyor sağlıklıları görmek bile istemiyorum. Ben şimdiden verdiğim kiloyu geri aldım. Korkum bu kadar tatlı sonrası şekerimin falan çıkması yaa. 🤪

Şuan elimde çikokatalı gofret sıfır uykuyla oturuyorum. Sözde sağlıklı beslenip kilo almamaya çalışacaktım sağlıksız ne varsa canım çekiyor sağlıklıları görmek bile istemiyorum. Ben şimdiden verdiğim kiloyu geri aldım. Korkum bu kadar tatlı sonrası şekerimin falan çıkması yaa. 🤪
Yatmam lazım benim tabi uyuyabilirsem yarın çok iş var:KK43:

Yatmam lazım benim tabi uyuyabilirsem yarın çok iş var:KK43:
Benim gibi geç saatlerde yatan gebeler varmış 😅 bebeğim gelişimi için erken uyumam lazım ama hep bu saatler de yatıyorum yiaaağğ

Bende kızımda çok emindim ilk di ve cinsiyet hiç fark etmiyordu ama hep biliyordum. Şimdi hislerime pek güvenemiyorum çünkü sonuçta olsun istediğim içinde öyle geliyor olabilir. E Elayagiz gibi bende her ihtimale hazır olmak istiyorum. Sonra şok olmayayım. 🤣🤣🤣
Evet her iki duruma hazırlıkli olmak Çok önemli rahat kabullenme açısından ama ben ıkıncı bir erkek fikrine hazır olabildim mi bilmiyorum inşallah olmusumdur😅😅 içime hep erkek doguyo belkide zihnimin savunma mekanizması falandir hani icten içe zihinsel olarak kendimi hazirliyormusum gibi😅 belkide gercekten erkektir içime dogmustur😅 oglumda içime kız diye doguyo du eşim ilk kalp atisini duyunca gümbür gümbür atıyor kalbi bu kesin erkek olcak demişti erkek oldu bundada kız olcak diyor inşallah tutturur yine😅😅 ama öncelik sağlık inşallah sağlıkla gelsinde gerisi teferruat😍👐

Evet her iki duruma hazırlıkli olmak Çok önemli rahat kabullenme açısından ama ben ıkıncı bir erkek fikrine hazır olabildim mi bilmiyorum inşallah olmusumdur😅😅 içime hep erkek doguyo belkide zihnimin savunma mekanizması falandir hani icten içe zihinsel olarak kendimi hazirliyormusum gibi😅 belkide gercekten erkektir içime dogmustur😅 oglumda içime kız diye doguyo du eşim ilk kalp atisini duyunca gümbür gümbür atıyor kalbi bu kesin erkek olcak demişti erkek oldu bundada kız olcak diyor inşallah tutturur yine😅😅 ama öncelik sağlık inşallah sağlıkla gelsinde gerisi teferruat😍👐
Canım sağlıkla gelsinler inşallah. Tabi ki cinsiyet aslında cidden önemsiz ama bu zamanda çok çocuk yapma şansımızda yok 2 tane olsun ikisinide tatmış olalım diyorum. Rabbim kız da verse erkek de verse o benim mucizem. Kurban olunur onun için. Kızımı bin tane erkeğe değişmem. Nefis işte istiyoruz ama ne yaparsak yapalım nasipte ne varsa o olacak. İnşallah gönlümüze göre verir rabbim. Sana bir kız bana bir erkek evlat.❤

Canım sağlıkla gelsinler inşallah. Tabi ki cinsiyet aslında cidden önemsiz ama bu zamanda çok çocuk yapma şansımızda yok 2 tane olsun ikisinide tatmış olalım diyorum. Rabbim kız da verse erkek de verse o benim mucizem. Kurban olunur onun için. Kızımı bin tane erkeğe değişmem. Nefis işte istiyoruz ama ne yaparsak yapalım nasipte ne varsa o olacak. İnşallah gönlümüze göre verir rabbim. Sana bir kız bana bir erkek evlat.❤
Ah kuzum benm harfi harfine o kadar haklısın ki Aynen öyle bu devirde maddi manevi olarak çocuk büyütmek Çok zor bende acikcasi aynen bu düşüncelerden ötürü kız istiyorum rabbim ikisinide tattirsin aratmasın 👐 amin kuzum inşallah nur topu gibi bir oğlan nasip olsun sana hayirlisiyla 😍

Ah kuzum benm harfi harfine o kadar haklısın ki Aynen öyle bu devirde maddi manevi olarak çocuk büyütmek Çok zor bende acikcasi aynen bu düşüncelerden ötürü kız istiyorum rabbim ikisinide tattirsin aratmasın 👐 amin kuzum inşallah nur topu gibi bir oğlan nasip olsun sana hayirlisiyla 😍
İnşallah ikimizde buraya gönlümüzdeki oldu diye yazabiliriz. Rabbim isteyin vereyim diyor. Ben de sonsuz bir tevekkül ile ondan istiyorum. Sonuç ne olursa olsun bilicem ki hayırlısı buymuş. Zaten cinsiyet öğrendikten sonra alışveriş heyecanı başlıycak sonra miss kokulu bebeğimiz gelecek. Ondan sonra hiç aklımıza bile gelmez. ☺

İnşallah ikimizde buraya gönlümüzdeki oldu diye yazabiliriz. Rabbim isteyin vereyim diyor. Ben de sonsuz bir tevekkül ile ondan istiyorum. Sonuç ne olursa olsun bilicem ki hayırlısı buymuş. Zaten cinsiyet öğrendikten sonra alışveriş heyecanı başlıycak sonra miss kokulu bebeğimiz gelecek. Ondan sonra hiç aklımıza bile gelmez. ☺
Kesinlikle öyle ilk gebeligim de de kız olsun çok istemiştim bende bekarliktan beri kız çocuk takıntısı merakı vardır belkide 4 kız kardeş olduğumuz için kızlara ayri sempatim var bilmiyorum ama hep bi kiz çocuk hayalim vardi oğlum olacağını öğrendiğimde sok olmuştum biraz uzulmustum de sanırım ama şimdi bana dünyadaki tüm kızları verseler oğlumun saçını veremem 🙈 seninde dediğin gibi ikiside mucizemiz canımız oluyo inşallah hayirlisiyla gönlümüzdeki olur 😍

Arkadaşlar bu saatte yazıyorum ana önerinize ihtiyacım var sabah işe gidicem ağlamaktan şişen gözlere ne iyi gelir

Hanımlar belki.konustunuz fakat çok fazla konuşma olunca burdan sormak istedim. Herkes ikili test yaptırdı mi yaptırmayan yada yaptırmak istemeyenler var mı merak ediyorm. Ben yaptırmadım dusunmuyorum yani zaten son günlerim 14 haftaya girdim fakat şüphe.kaldi acaba yaptırsamiydim birde öğrenip.ne yapacam elden bişey gelmez ki diyorum fikirlerinizi merak ediyorum 🌸
Ben yaptırmadım dr kesin sonuç vermiyor dedi o zaman yapılmasın dedim pişmanda değilim daha üçlü dörtlü detaylı ultrason var bakalim

Selaaam kızlar nasıslınız ?
Bizler iyiyz göbeğimiz çıktı 2. Diyemi anlamadım 🤣
Komik bir göbeğim var 😂
Eşimin gelmesin son 14 🤦🏼‍♀️
annemde evde o koltuk senın bu koltuk benım dönüyoruz 🤣

Sizlerde haber neler cinsiyeti belli olan varmı ?
Nasılsın canım? Bebişin nasıl? Maşallah 2. Yolda galiba ❤️❤️❤️

• Beğen
Reactions: H E
X