2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hanımlar belki.konustunuz fakat çok fazla konuşma olunca burdan sormak istedim. Herkes ikili test yaptırdı mi yaptırmayan yada yaptırmak istemeyenler var mı merak ediyorm. Ben yaptırmadım dusunmuyorum yani zaten son günlerim 14 haftaya girdim fakat şüphe.kaldi acaba yaptırsamiydim birde öğrenip.ne yapacam elden bişey gelmez ki diyorum fikirlerinizi merak ediyorum 🌸

Hanımlar belki.konustunuz fakat çok fazla konuşma olunca burdan sormak istedim. Herkes ikili test yaptırdı mi yaptırmayan yada yaptırmak istemeyenler var mı merak ediyorm. Ben yaptırmadım dusunmuyorum yani zaten son günlerim 14 haftaya girdim fakat şüphe.kaldi acaba yaptırsamiydim birde öğrenip.ne yapacam elden bişey gelmez ki diyorum fikirlerinizi merak ediyorum 🌸
Canım ben ilk gebeligim de yaptirmadim bundada yaptirmicam çünkü yanilma payları yüksek o testlerin ne gelirse Allah tan yaptırsam aksi bi durumda da zaten gebeligimi sonlandirmayi düşünmem. Bundan ötürü yaptirmicam

canım ben kızımda yaptırmadım şuan da da düşünmüyorum. doktorum burun kemiğine ense kalınlığına bakmıştı. sorun gözükmüyor ama eğer bebeğin sıkıntılı olursa aldırmak istersen ikili tetsi yaptır demişti. ben böyle bir şey düşünmediğim için yaptırmadım. zaten çok net bir sonuç da vermiyor. ayrıntılı ulturason gerekli mesela doğumdan sonra müdehale edilmesi gereken bir durumu var mı yok mu görebiliyorsun. ama şeker testinede güvenmiyorum onu da yaptırmamıştım yine yaptırmayı düşünmüyorum.

Kızlar ben ilk haftalar acayip üşüyordum şuan üşümem geçti cildim aşırı kötü oldu normalde herkes cildimin pürüssülüğüne hayran olur şuan mayın tarlası gibi iltahaplı falan sivilce doldu yüzüm. Kızımda olmamıştı ama bunlar kız çocuğu işareti derler genelde. Siz ne alemdesiniz.

Ahahha 😅 çok tanıdık geldi bu hikaye bana 😒 bende battaniye örçektim sözde olmamıştı annemde ipe yazık düğüm atmadan Sökelim bari ip boşa gitmesin diyip sökmüstü sonrada kendi ordu verdi😅 ama ben akillanmadim tekrar denicem olana kadar mücadeleye devam yapanlardan neyim eksik canım 😅😅
Bi deneyelim bakalım değişiklik olsun😅 olduğu kadar olmadığı kader mantığı ile🤣🤣

Kızlar ben ilk haftalar acayip üşüyordum şuan üşümem geçti cildim aşırı kötü oldu normalde herkes cildimin pürüssülüğüne hayran olur şuan mayın tarlası gibi iltahaplı falan sivilce doldu yüzüm. Kızımda olmamıştı ama bunlar kız çocuğu işareti derler genelde. Siz ne alemdesiniz.
Benim yüzüme aksine bir güzellik geldi hatta ağladım bugün ağladıkça daha da güzelleştim😂😂
Hamilelik ışıltısı sanırım 🥰🥰

Ben oğlumda yaptırmıştım ama gereksiz olduğunu anladım, yaptırmadım bunda:))

Benim yüzüme aksine bir güzellik geldi hatta ağladım bugün ağladıkça daha da güzelleştim😂😂
Hamilelik ışıltısı sanırım 🥰🥰
Sen teorileri çürütüyorsun hep zaten. Gerçi benim de kızımda cildim çok parlak ve pürüzsüzdü. Ama hep kız bebekte anne çirkinleşirmiş. İlkinde olmadı ama bu da kız olacak sanki. Cildim aşırı kötü oldu çünkü.

Benim de üşümem kesildi geçen hafta sivilce çikti ben de normalde pürüzsüzdür kızımda da genelde öyleydi yani

Sen teorileri çürütüyorsun hep zaten. Gerçi benim de kızımda cildim çok parlak ve pürüzsüzdü. Ama hep kız bebekte anne çirkinleşirmiş. İlkinde olmadı ama bu da kız olacak sanki. Cildim aşırı kötü oldu çünkü.
Belki de vücutta salgılanan testesterondan dolayıdır:))

Benim de üşümem kesildi geçen hafta sivilce çikti ben de normalde pürüzsüzdür kızımda da genelde öyleydi yani
İlginç olan kuru bir cildim var o yüzden sivilce çıkmazdı hiç ama mesela yüzüm gergin parlak kuru ama çenemde anlımda falan bir sürü sivilce çıktı.

Tüm gruplarda en çok konuşulan konu cinsiyet ve belirtiler. 🤣 şaka gibi cidden hiç bir tutarıda yok.

Erkektir o erkek:) kız olsa duramazsın 😂😂
Hadi bakalım inşallah öyledir. Ben ilk kontrolde doktor kese ve kalp atışını gösterdiğinde çok içten erkek gibi hissettim. Ama sonuçta istediğim de bu olduğu için hislerime çok güvenemiyorum. Anne hisseder derler mesela bana kalsa sanki erkek hissediyorum ama belkide içimden öyle istediğim için diyerekten kaptırmamaya çalışıyorum.

Hadi bakalım inşallah öyledir. Ben ilk kontrolde doktor kese ve kalp atışını gösterdiğinde çok içten erkek gibi hissettim. Ama sonuçta istediğim de bu olduğu için hislerime çok güvenemiyorum. Anne hisseder derler mesela bana kalsa sanki erkek hissediyorum ama belkide içimden öyle istediğim için diyerekten kaptırmamaya çalışıyorum.
Anneler hisseder bence:) ben oğlumda kız istememe rağmen ve herkesinde kız demesine rağmen erkek doğuyordu içime karnımı bile oğlum diye seviyordum o derece emindim🥰

X