2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben oturdum ağlıyorum şuan psikolojim bozuk sanırım eskisi gibi mutlu değilim hiçbi şeyden umudum kalmadı.
Mesela beğendiğim bir araba var almak istiyodum fiyatı 2 kat zamlanmış sürekli alım gücümüz düşüyor herşeyi kafama takıyorum. Ankara'daki evi taşıcam kutu gibi evlerin fiyatı uçmuş ay napıcam bilmiyorum çok mutsuzum

Canım bence şu pandemi döneminde ne ev ne araba alınır bunlar için üzülme yazık canina

Canım bence şu pandemi döneminde ne ev ne araba alınır bunlar için üzülme yazık canina
Hayat bu kadar zorken çocuğuma yetebilir miyim onu düşünüyorum. Evi taşımak zorundayım ama ev bulamıyorum. Yani çalış çalış herşey boşuna bu ülkede. Emeğinin karşılığını alman imkansız herşey gitgide daha kötü oluyor.

Başiniz sağolsun canım üzüldüm. Ama senin gitmemen iyi olur cenazeye hem çocuğunu bırakmazsın hem yeni hastalık geçirdin ve hamilesin anlayış gösterilecektir bence gitme için rahat etsin bu durumda üzülme bulaştirici olduğunu söylersin yine yakalanabilirsin allah esirgesin ne olacağı belli değil bi kere geçirenler yine geçiriyor tekrar başiniz sağolsun allah taksiratını affetsin.

Eğer öyle gidersen hiç umursama ve görmezden gel başka şeylere odaklan.

Canım üzülme herseyi oldugunca yapın zamanla bı kolaylıgı bulunur ınsallah

Basiniz sağolsun canım

Bayildim bende denemek istiyorum ama çok zor geliyor ya hayirlisiyla cinsiyet öğrensem battaniye örmeye başlıcam
Banada cok zor geldi ama hic zor degil cok kolay dene bence cnm elimdeki artan ipleri degerlendirdim simdi de tavsana yapmaya basladim :)

Yaaa aslında Evet minnos bi tavşan denesem guzel olabilir amigurami set mi aldın kuzum sen
Yok cnm set almadim artan iplerim vardı yeleklerden vs 2 numara tığ vardi yaptım eşim sagolsun hemen elyaf aldi cumartesi pazar aksami yaptim iyi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…