2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar az önce kayınvalidemle konuştum sesi çok kötü geliyordu ve cenazeden konuşuyordu bende gelmeyeceğim diyemedim,bir şekilde halledeceğim artık zaten 15 kişiden fazla almıyorlar inşallah o "malum kişiyi" almazlar gerçi o birinci derecede yakını 🙄

canım benim böyle bir zamanda gitmesen bile laf söz yapmazlar ama sanki gitmekde istiyor gibisin. en iyi kararı sen verirsin o malum kişiyi hiç takmam keyfime bakarım diyorsan git ama eğer cenazeden çok bu konuya takılacaksan hiç gitmee. kimsede neden gelmedin diyemez böyle bir zamanda.
Çok teşekkür ederim canım benim🥰
Gidiyorum zaten kv ile konuşunca içim tuhaf oldu o kişiyi de takmamaya çalışacağım ama bana bulaşırsa olay çıkar o ayrı mesele 🤐

Çok teşekkür ederim canım benim🥰
Gidiyorum zaten kv ile konuşunca içim tuhaf oldu o kişiyi de takmamaya çalışacağım ama bana bulaşırsa olay çıkar o ayrı mesele 🤐
inşallah gönlünce olsun. gider eşine ve yakınlarına destek verirsin. zaten böyle bir zamanda çok kalabalık olacağını sanmam ama olabildiğince kendine dikkat et. sadece virüs değil bir çok hastalık dolanıyor etrafta bünyen çok hassas olduğu için etkilene bilirsin.

inşallah gönlünce olsun. gider eşine ve yakınlarına destek verirsin. zaten böyle bir zamanda çok kalabalık olacağını sanmam ama olabildiğince kendine dikkat et. sadece virüs değil bir çok hastalık dolanıyor etrafta bünyen çok hassas olduğu için etkilene bilirsin.
Evet elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım..Allah razı olsun kuzum🥰 iyiki varsın ve varsınız hepiniz ❤️

Sağol kuzum❤️❤️
İşte bende ondan korkuyorum 2.kez yakalanma çok nadir ve vücut antikor üretmiş bu bize birkaç ay koruma sağlar ama insan tedirgin oluyor hamilelikten dolayı:KK43: sizin de başınız sağolsun canım benim❤️❤️
Canım benim kuzenim vefat etti o zaman hamile değildim ama coronadan dolayı gitmedim. Annemler gitti bizlerin yerine başsağlığı dilediler ama bir de hamileyken gitmek ekstra riskli diye düşünüyorum sen bilirsin ama ben gitmezdim

X