2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar bide size bişey sorcam sizler benden bir iki hafta büyüksünuz peki sizin kalp atışı duyduğunuzda kaç atıyordu benim ki 147 dedi doktor sizlerin kaçtı çok merak ettim

Yok cnm set almadim artan iplerim vardı yeleklerden vs 2 numara tığ vardi yaptım eşim sagolsun hemen elyaf aldi cumartesi pazar aksami yaptim iyi oldu
Yaaa ne güzel dusunmussun Peki internetteki ölçülerlemi yaptın kuzum onlar cok kücük oluyo falan dıyolar da Çok soru sordum ya hakkini helal et çok merak ettiğim biseydi de

Eğer öyle gidersen hiç umursama ve görmezden gel başka şeylere odaklan.
Allah razı olsun kuzum

İyiki yanımdasınız teşekkür ederim

Kızlar bide size bişey sorcam sizler benden bir iki hafta büyüksünuz peki sizin kalp atışı duyduğunuzda kaç atıyordu benim ki 147 dedi doktor sizlerin kaçtı çok merak ettim
120-160 arasi normal kabul ediliyor.tabii bebek o an hareketliyse bu deger yukselebiliyor

Yaaa ne güzel dusunmussun Peki internetteki ölçülerlemi yaptın kuzum onlar cok kücük oluyo falan dıyolar da Çok soru sordum ya hakkini helal et çok merak ettiğim biseydi de
Sor tabi cnm bende yapmani isterim youtubeden bakarak yaptim linki birakiyorum aynen bana da kucuk geldi yaparken kafada govdede 6 sira artirmadan gittigi yerleri 10. Siraya tamamladim kolda 2 sira fazla ordum göz kararıma göre
cok net anlatiyor bayan

Çok tatlıymış. Şapkası da tam kemirmelik bebekler için

Senden kacarmi kiz dene bence bende denicem
Ya denicem de birşeye benzemez benimki en son annem bana öğretmeye çalışıyordu sonra yaptım birşeye benzemedi gözlerim doldu çok uğraşmıştım sonra belki annem beğenir diye ona göstermiştim annem eserimi görür görmez gülmeye başlamıştı bende sinirlenip ağlamıştım o zamandan beri nefretle bakarım böyle şeylere

Kızlar en kolayı amigurimi kardan adam yapın. Hem çok kolay hem çok sevimli hem de mevsimi geldi.
Ben yaptım, çok minnoş oldu. Küçük yaptım bir de kızımın eline göre. Hep elinde hiç bırakmıyor

Yaa herkesin mi on parmağında on marifet arkadaş bi ben miyim yemek yapmayı bile beceremeyen eşimden öğrendim ben yemek yapmayı hala da seninkiler daha güzel diyip ona yaptırıyorum beceriksiz ev hanımlarında bugün

mutfak konusunda kendime güvenirim ama onun harici beceriksizin tekiyim. yapmaya çalışsam bile asla bitiremem. çeyizimde el emeği bir seccadem var sadece yapımı 2 yıl sürdü.

Ben de hiç beceremem örgü işlerini yalandan boncuk felan yapmıştım bi iki öyle Yanımda annem felan vardı yemek ıcın yoksa yapıyorum bıseyler çünkü eşim her türlü bana yardımcı olur yaparken ama kendi yapamaz

ben bayadır farkediyorum ama dışarıdan farkedilmez sadece kendim görebiliyorum. kenarlardan da sanki ortaya doğru yuvarlanîyor gibi ama herkeste farklıdır göbeği çıkanlar bile varmış
Bende farkediyorum çıktığını hafiften bebek küçük olabilir ama sadece bebek büyümediği için onunla beraber rahimde büyüyor ,bebek incir büyüklüğündeyse rahim greyfurt büyüklüğünde oluyor bu sebepten belli olabiliyor ,tabi bu kişiden kişiye yapıdan yapıya göre değişir

Ahahha çok tanıdık geldi bu hikaye bana bende battaniye örçektim sözde olmamıştı annemde ipe yazık düğüm atmadan Sökelim bari ip boşa gitmesin diyip sökmüstü sonrada kendi ordu verdi ama ben akillanmadim tekrar denicem olana kadar mücadeleye devam yapanlardan neyim eksik canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…