2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar burası konuşmak için çok da uygun bir yer değil ama tavsiye almak istedim.. eşimin teyzesi vefat etmiş kalp krizinden kadının oğlu yani eşimin kuzeni İstanbulda yaşıyor ölen kadın burada o yüzden kadına hep eşim baktı etti oğlundan daha çok ilgilendi,epey üzgün o yüzden eşimin kuzeni de yarın gelecek buraya cenaze için ve bizde kalacak birkaç gün evle alakalı durumlar var otelleri biliyorsunuz zaten neyse bende gitmek çok istiyorum ama oğlumu komşuya bırakmam gerekecek güvendiğim insanlar ama ne bileyim içime sinmiyor bide cenaze evi virüs bir yandan şimdi diyeceksin atlattın ya sen ama hala bulaştırıcı özelliğim olabilir veya 2.kez yakalananlar da var ve asıl sebep cenazeye aramın bozuk olduğu biri de gelecek yani soğukluktan bahsetmiyorum ciddi şekilde çok büyük bir kavga ettiğim birisinden bahsediyorum asla ve asla görmeye tahammülüm yok şimdi diyeceksiniz cenaze bu biri ölmüş küslük mü kaldı artık ama bu öyle birşey değil neyse çok uzun oldu sizce gitmeli miyim yani çok saçma bir soru gibi geliyor şu an büyük ihtimalle size ama durumlar gerçekten karışık en iyi bu şekilde anlatabilirdim

Canim cok yakin akrabaymis kaynananla
Birlikte gidebilirsin Esinede destek olmus olur hem bosver kavga ettigin kisiyle muhattap olma zaten cenaze evinde tatsizlik cikamaz.. bi gozukmen yeterli olabilir Sonra oglunu bahane edip erkenden donersin

Ah be kuzum basınız sağolsun ama şimdi herseyden önce sen taşıyıcı olabilirsin o zaman ordan birilerine bulaşabilir yada çocuğunu bıraktığın komşun taşıyıcı olabilir tekrar sana gelebilir yada cenazede herhangi birinden bulaşabilir. Yani sen atlattin cok sukur ama tekrar sana gelmeyeceğinin garantisi yok her durum risk bana göre bide gebesin malum bence gitmemelisin ama yinede en doğrusunu sen bilirsin dün benim eşimin halasinin kocası vefat etti coronadan cenazeye biz gitmedik sadece kayinbabam gitti yarım eşim ugrayacak halasına başsağlığı için ama ben yine gitmeyecegim

Canim cok yakin akrabaymis kaynananla
Birlikte gidebilirsin Esinede destek olmus olur hem bosver kavga ettigin kisiyle muhattap olma zaten cenaze evinde tatsizlik cikamaz.. bi gozukmen yeterli olabilir Sonra oglunu bahane edip erkenden donersin
Bende öyle düşünüyorum ama kafam karıştı biraz yani kimseye karşı kin beslemem normalde ama bu çok karışık mevzu çok teşekkür ederim canım benim

Sağol kuzum
İşte bende ondan korkuyorum 2.kez yakalanma çok nadir ve vücut antikor üretmiş bu bize birkaç ay koruma sağlar ama insan tedirgin oluyor hamilelikten dolayı sizin de başınız sağolsun canım benim

Sağol canim bu konuyla ilgili eşinin fikri nasıl peki kv ye soramazsin tabi su durumda en azından eşinle ortak bi karar versen daha rahat eder için

Bencede gitmesen daha iyi coronadan dolayi diyorum. Yoksa kavgalı oldugun biri için en fazla görmezden gelir es geçersin dicektim. MahidevranSultan
Haklısın bende atlattım diye öyle düşündüm tekrar bulaşma ihtimali çok düşük diye ama kavgalı olduğum kişiyi boşverebilirim cenaze evi sonuçta

Öncelikle kavgayı küslüğü geçtim, ortamda görmek istemediğin insanlar da olabilir; ama ortalıkta virüs diye bi gerçek var. Geçirmiş olabilirsin ama bu yine herkesin içine, kalabalığa giriceksin demek değil. Eşin mecburiyetten katılırsa katılsın, kendini de koruyarak. Bakan olsun haberlerde olsun herkes bas bas bağırıyor; taziyeye, düğüne, derneğe vs gitmeyin, kalabalıktan uzak durun diye. Bunu dikkate almak lazım. Ben olsam şu durumda virüs varken asla gitmezdim, artı sevmediğin kişiler varsa da ortamda ne güzel işte bahanesi olur

Sağol canim bu konuyla ilgili eşinin fikri nasıl peki kv ye soramazsin tabi su durumda en azından eşinle ortak bi karar versen daha rahat eder için
O bana bırakmış durumda zaten kendisi yeterince üzgünölen kadın da gerçekten o kadar tatlı bir kadındı ki hamile olduğumu söylediğimde patik örmeye başlamıştı canım benim:)

Çok haklısın..
Artık cenazeye 15 kişiden fazla gelemiyor ya bide açık hava olunca diye düşündüm ama haklısın

Bende öyle düşünüyorum ama kafam karıştı biraz yani kimseye karşı kin beslemem normalde ama bu çok karışık mevzu çok teşekkür ederim canım benim
Valla canım ben bu pandemi döneminde ana babasının cenazesine gidemeyen insanları gördüm. O yüzden kendini zorlama bence küçük çocuğunda var hamilesin de ben olsam gitmem. Eski taziyeler, cenazelerde kalmadı defnedip dağılıyor herkes.

canım benim böyle bir zamanda gitmesen bile laf söz yapmazlar ama sanki gitmekde istiyor gibisin. en iyi kararı sen verirsin o malum kişiyi hiç takmam keyfime bakarım diyorsan git ama eğer cenazeden çok bu konuya takılacaksan hiç gitmee. kimsede neden gelmedin diyemez böyle bir zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…