2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Söylemezsin inanıyorum ben bile tuttum içimde birkaç gün sen kesin tutarsın
Ben seninkini erkek hissediyorum kız mı istiyordun bilmiyorum ama
ay inat oluşumu oradan hissetmene hayran kaldım. yaa cidden mi bir kızım var gönlümden geçen bir de oğlum olması ama nasip tabi ki.

Biz kadınlardan korkulur valla.

ay inat oluşumu oradan hissetmene hayran kaldım. yaa cidden mi bir kızım var gönlümden geçen bir de oğlum olması ama nasip tabi ki.
Ben söyledim hiç dayanamam sabırsızım zaten. Doktordan çıkana kadar en fazla arabaya kadar dayanabildim

Aynen ya bnm içimde de kurt var belirli drum yok zaten buna da yeni gittim arada başkasına da mı gitsem bilmiyorum

Kizlar ya keşke uyusam uyansam gözümü bı açsam 8. Ayda olsam ne güzel olurdugecmio bu günler hazirana daha coook var gün saya saya bı hal oldum, bı ben mi böyleyim

Bende inadım tanırım benim gibi olanları
Bir kız bir oğlan yanlış hatırlamıyorsam kızın babasına düşkündü oğlun da sana düşkün oluuur

Insllah iyi haberler le gelirsin insllah iyidir bebek canim suan cok küçük 11 12 de guzl görünür bana at o zaman da resmini
Rica etsem bana da yorum yaparmisiniz 12+3 burda

Eklentiler

• IMG_20201204_151443.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20201204_151437.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 45
Ben söyledim hiç dayanamam sabırsızım zaten. Doktordan çıkana kadar en fazla arabaya kadar dayanabildim
İnat edersem söylemem bende ama her anımda benimle sevinsim istediğim için söylerim fiye düşünüyorum. Bu konuda inat etmek bana zarar olur.

Kizlar ya keşke uyusam uyansam gözümü bı açsam 8. Ayda olsam ne güzel olurdugecmio bu günler hazirana daha coook var gün saya saya bı hal oldum, bı ben mi böyleyim
Benim de düşüncem öyle. Zaman hemen gecse de saglikla dogursak bir an önce büyütsek yolumuza baksak:)

Herkese tünaydın kızlar benim size bı sorun olucak afedersiniz ama kaç gündür alt tarafımda çok kötü ağrı oluyo arada geliyo nasıl soyliyim zonkluyo gibi sizde de varmiydi böyle şeyler yoksa kişiden kişiye değişir mi?

Bende biri ne zaman söyleyecek diyordum arada bir aniden geliyor bana birkaç dakika zonklayıp gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…