2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kesinlikle çok mantıklıı yaa.🤣 yapmam lazım bunu. ❤ tabi o heyecanla söylemezsem., 🤣
Söylemezsin inanıyorum ben bile tuttum içimde birkaç gün sen kesin tutarsın 🤣
Ben seninkini erkek hissediyorum kız mı istiyordun bilmiyorum ama 🥰🥰

Ne oldu olay yerindeyim 😅 kim kimin cinsiyetini tahmin ediyor 😂
😅😅😅 valla kimdi unuttum kuzum 🙈
16 sın eşim nöbetçiymiş daha geç gitmeyi kalbim kaldırmaz 🤣 Ertesi gün izinli o zaman gidelim dedi durabilirsem
Yaaa bende 16 sinda gidicem ama ne bahaneyle gidicem diye düşünüyorum sadece cinsiyet için gidinçeşitli Dr dalga geciyorum falan sanar heralde bide kendi Doktorumami gitsem başka doktora mi bilemedim 😅
günaydın kızlar. gece uyuyamayıp gündüz uyanamayanlardan oldum ya. hepiniz konturol monturol muhabbeti yaparken ben öylece bakıyorum. 6 hafta üstüne doktora gidicem belirtilerim devam ediyor ama insanın içinde şüphe oluyor hep acama iyimi sıkıntı var mı diye. cinsiyet meselesine hiç girmiyorum bile. aşırı merak ediyorum ama doğuma kadar kimseye söylemesem mi diyorum. eşim bile yanıma giremiyor ona bile söylemezsem bilemez.😂🤣 ben meraklı meraklı acaba ne derken oo aman abartma kızda olsa bizim oğlanda olsa bizim diyor sanki ben bizim değil dedim. Heyecanımı paylaşmadığı için gıcıklık yapıp söylemiycem. Eşim o haretlenip benim hissetmemi sağlayıncaya kadar ben bebeğim oluyor maduna giremiyorum diyor. Kızımda elimden karnını çekmezdi tekmelerine bayılıyordu. 😂 sanki biraz oda haklı ama banane ben hamileyim sonuçta benimle heyecanlanması lazııım dimi kızlarr.
Evet sanki tek başımıza yaptık tabiki heyecanlancaklar 😅 ben oglumda sancı çekerken onun oturup tv izlemesi öyle batiyorduki rahatlamasam bile sirf Kendide rahatsız olsun diye masaj yaptirirdim hep😅😅 nasıl bi kiskancliksa benimki de 😅
Seninki hep ayaklar havada masallah sanki erkek gibi ama ben siyah beyazda iyi tahmin yapıyorum gelende bakalim ne çıkacak senin ki
Sen benim minige tahmin yürütmüs muydun kız ayıptır sormasi 😅😅

Yaaa bende 16 sinda gidicem ama ne bahaneyle gidicem diye düşünüyorum sadece cinsiyet için gidinçeşitli Dr dalga geciyorum falan sanar heralde bide kendi Doktorumami gitsem başka doktora mi bilemedim 😅

Evet sanki tek başımıza yaptık tabiki heyecanlancaklar 😅 ben oglumda sancı çekerken onun oturup tv izlemesi öyle batiyorduki rahatlamasam bile sirf Kendide rahatsız olsun diye masaj yaptirirdim hep😅😅 nasıl bi kiskancliksa benimki de 😅

Yok canim görmedim seninkini ben

Seninki hep ayaklar havada masallah sanki erkek gibi ama ben siyah beyazda iyi tahmin yapıyorum gelende bakalim ne çıkacak senin ki
Bakalım cuma öğleye haber veririm inşallah. Benim içinde öncelik sağlık bebeğim sağlıklı olsun yeter. 10+4 te gitmiştim bu gönderdiklerimde de belli bağırsakları içeri yerleşmemişti çok korkmuştum açıkçası ama internette 12. haftaya kadar içeri geçmemesi normal yazıyor görünce birde birkaç arkadaş normal dedi içimi rahatlattılar içim rahatladı ama yine de korku var içimde inşallah içeri yerleşmiştir 12+4 olcaz bana sağlık haberini versinde cinsiyet hiç ama hiç önemli değil benim için😔

Insllah iyi haberler le gelirsin insllah iyidir bebek canim suan cok küçük 11 12 de guzl görünür bana at o zaman da resmini

Bende karnımi geriyorum surekli belki sivri değildir umuduyla çocuğu boş yere rahatsız ediyorum😅😅

Aynen ya bende yaptiramam oglumda son ayima kadar hatta son haftama kadar kuaföre gidip agda yaptırmıştim Çok şükür sorun olmadı ama bunda pandemiden dolayi gidebilir miyim bilmiyorum jilet yapınca hemen çıkıyo 😕

Yok canım sen önümüzdeki iki yıla alıştır kendini 😅

Ayy bende bi kere kendim yapayım dedim cinnet geçirdim göremedim hiç bişey sonra bi anlık sinirle kuaföre tekrar gittim dünya varmis😅

Yaaa bende öyleyim hele dustan falan çıkınca asla yanında giyinemem bide benim kucuklukten kalma alışkanlık olarak banyoya girince kapi kitlemë huyum var bi türlü vazgecemedim eşimde diyo kapıyı kitlemë içerde kayarsin falan bisey olcak bana sapık muamelesi yapma 😅 ama işte refleks gibi bişey çıplak görünmek asla sevmiyorum 😅

Kız daha bende varım 😅 ayin 16 sina gidelim beraber 😅😅

Yaaa doğusunda kızını gösterip al sana erkek deseydin😅😅 ne değişik insanlar var ya neyseki tezini bir kişi tarafından daha curumesine sevindim😅

Bende çok merak ediyorum benimkini ve @Bglm_ ve @she nin kini neyseki az kaldı öğrencez 😅

Kuzum ben kendimi erkeğe alıştırma ya çalışıyorum ama alistim mi emin degilim 😅 olurda erkek çıkarsa ki çok yüksek ihtimal çok etkilenmim😅😅

Kız herkes uyuyo birazdan topik aktiflesirse MahidevranSultan MahidevranSultan ve LesaM LesaM hemencecik yorumlar onlar anlıyo bu işten 😅
Hadi inşallah

Bende et yiyemediğim için ona da et yedirmezdim vejetaryen gibiydik ilk üç ay🤣🤣

Buda benim miniğim maşallah ona🤩🤩
Maşallah bayıldım resmine küçük insan: )
Folic asiti bıraktım başka bir vitamin kullanıyorum içimde rahat değil acaba devam etsem mi?
Ben regenesis max kullanıyordum içinde folik asit var diye bıraktım Decavit ve ferrum a basladim
Regenesis max diye bir vitamin vermiş bana midem bulanıyor içince. Sen ne kullanıyorsun?

Bakalım cuma öğleye haber veririm inşallah. Benim içinde öncelik sağlık bebeğim sağlıklı olsun yeter. 10+4 te gitmiştim bu gönderdiklerimde de belli bağırsakları içeri yerleşmemişti çok korkmuştum açıkçası ama internette 12. haftaya kadar içeri geçmemesi normal yazıyor görünce birde birkaç arkadaş normal dedi içimi rahatlattılar içim rahatladı ama yine de korku var içimde inşallah içeri yerleşmiştir 12+4 olcaz bana sağlık haberini versinde cinsiyet hiç ama hiç önemli değil benim için😔
İnşallah iyidir bebeğin canım benim normalmiş zaten sıkma canını ❤️🥰

Ayse 80 Ayse 80 banada tahmin yapabilir misin: )
IMG_20201130_201142.jpg

X