2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben erkek doktora gittim hep ama vajinal muayene olmadığım için rahattım. Acaba doğuma yakın doktordan utanır mıyım kendimi rahatsız hisseder miyim bilemiyorum. Kadın doktorlarla da kimyam tutmuyor

günaydın kızlar. gece uyuyamayıp gündüz uyanamayanlardan oldum ya. hepiniz konturol monturol muhabbeti yaparken ben öylece bakıyorum. 6 hafta üstüne doktora gidicem belirtilerim devam ediyor ama insanın içinde şüphe oluyor hep acama iyimi sıkıntı var mı diye. cinsiyet meselesine hiç girmiyorum bile. aşırı merak ediyorum ama doğuma kadar kimseye söylemesem mi diyorum. eşim bile yanıma giremiyor ona bile söylemezsem bilemez. ben meraklı meraklı acaba ne derken oo aman abartma kızda olsa bizim oğlanda olsa bizim diyor sanki ben bizim değil dedim. Heyecanımı paylaşmadığı için gıcıklık yapıp söylemiycem. Eşim o haretlenip benim hissetmemi sağlayıncaya kadar ben bebeğim oluyor maduna giremiyorum diyor. Kızımda elimden karnını çekmezdi tekmelerine bayılıyordu. sanki biraz oda haklı ama banane ben hamileyim sonuçta benimle heyecanlanması lazııım dimi kızlarr.

Eklentiler

• Screenshot_20201206-115114.png
    442,3 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20201206-115200.png
    414,9 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20201206-115127.png
    448,9 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20201206-115222.png
    524,6 KB · Görüntüleme: 49
Günaydin kizlar. Bisey sorucam kusmalar ne zaman vbasladi acaba sizde? Bende hep mide bulantisi var ama kusma yok
İlla kusma olması gerekmiyor, bulantı olup kusamama diye birşey de var ve maalesef sen o durumdasın sanırım hiç çekilmez o ama hafifler birkaç haftaya:))

Boşver biraz merak etsin söyleme birkaç gün ben öğrendim diye dolaş evde işte o zaman merak eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…