2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim bazen oluyor canım hatta bugün belim ve her iki kasığımda ağrıyor ama rahim büyüdükçe oluyormus içini rahat tut normal yani

Bende inadım tanırım benim gibi olanları
Bir kız bir oğlan yanlış hatırlamıyorsam kızın babasına düşkündü oğlun da sana düşkün oluuur
Ayy inşallah. Siz biraz beni korkuttunuz ama bende hala o istek var. Beni sevsin bana düşkün olsun istiyorum. Kızım büyüdükçe beni de çok sahiplenme ye başladı ama iyice küçükken ben sadece yemektim onun için.

Ama gerçekten çok düşkün olması da iyi değil şu an oğlumla kucak kucağa oturuyoruz arada bir sulu sulu öpüyor mesela bu kısım iyi ama bebekken sıkıntıydı uyku sorunu vardı ve babası uyutamıyordu beni istiyordu canım çıkıyordu

Ahh işte böyle demeyeydin. Rahatıma çok düşkünüm benn yaa.

Aynen bence de. Az babasına gitsin diye dua ederdim. Illa annem gelsin annem gelsin diyor bazen daral geliyor bana.

Annesi dünyayı kurtaracak sanki aynı işlemi yapıyoruz aşağı yukarı zaten
Benim kız bana çok düşkündü. Sonra sonra babaya da alıştırdık yoksa ben daralıyorum ya sürekli paçamda iş yapsan yapamıyorsun yapışık yaşıyorduk. Sonra olaya el attım tabi şimdi babasıyla geziyorlar oynuyorlar yemek yediriyor nefes alıyorum. Bakalım 2.nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…