2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Jiletle bana hiç temiz gelmiyor ya nedense hemen çikiyor kaşiniyor ertesi gün bile çikmaya başliyor
Bende hemen cikmiyor cnm bilmiyorum burda gilette venus var onu kullaniyorum belki ondandir Yani cok guzel aliyor normalde epilasyona gidiyordum fakat suan olmadigi icin jiletle yapiyorum

Kzlar benim biraz karnım çıkmış sanki aynada baktımda vajinamın üst kısmında öyle bi dolgunluk yoktu eskiden.

Kzlar benim biraz karnım çıkmış sanki aynada baktımda vajinamın üst kısmında öyle bi dolgunluk yoktu eskiden.
dmi bana da öyle geliyor bugün 11+6 yız vajinanın hemen üstünde bir şişkinlik var bu haftalarda üst göbekten belli olmaz ve benim üst göbeğim hep vardı

dmi bana da öyle geliyor bugün 11+6 yız vajinanın hemen üstünde bir şişkinlik var bu haftalarda üst göbekten belli olmaz ve benim üst göbeğim hep vardı
Aynen üst göbek değil çok aşağıdan çıkmış. Sizin erken belli olmuş ben bu hafta farkettim 14. Haftadayım.

Aynen üst göbek değil çok aşağıdan çıkmış. Sizin erken belli olmuş ben bu hafta farkettim 14. Haftadayım.
ben bayadır farkediyorum ama dışarıdan farkedilmez sadece kendim görebiliyorum. kenarlardan da sanki ortaya doğru yuvarlanîyor gibi ama herkeste farklıdır göbeği çıkanlar bile varmış

Hemen sivri karın tezini çürütmeye geldim benim oğlumda top gibiydi karnım sivri değildi
Bende karnımi geriyorum surekli belki sivri değildir umuduyla çocuğu boş yere rahatsız ediyorum
Bende yaptıramam asla. Zaten o da yapmaz sanirim
Aynen ya bende yaptiramam oglumda son ayima kadar hatta son haftama kadar kuaföre gidip agda yaptırmıştim Çok şükür sorun olmadı ama bunda pandemiden dolayi gidebilir miyim bilmiyorum jilet yapınca hemen çıkıyo
Eneee etme eyleme ciddi mi geçmicek hiç ben geçici diye sabrediyodum, alışmaya çalışayım bari
Yok canım sen önümüzdeki iki yıla alıştır kendini
karnımdan göremiyodum ağdaya da gitmedim korkumdan lazerde yoktu tabi kıl yumagı gibiydim sanki zordu yani benim için
Ayy bende bi kere kendim yapayım dedim cinnet geçirdim göremedim hiç bişey sonra bi anlık sinirle kuaföre tekrar gittim dünya varmis
doğru diyosun aslında ama işte ben üstümü bile değiştirirken kafanı çevir diyorum bazen
Yaaa bende öyleyim hele dustan falan çıkınca asla yanında giyinemem bide benim kucuklukten kalma alışkanlık olarak banyoya girince kapi kitlemë huyum var bi türlü vazgecemedim eşimde diyo kapıyı kitlemë içerde kayarsin falan bisey olcak bana sapık muamelesi yapma ama işte refleks gibi bişey çıplak görünmek asla sevmiyorum
Kız daha bende varım ayin 16 sina gidelim beraber
Bende çürüteyim göbeğimi gören herkes erkek demi diyordu hatta komşum kız dedikçe gör erkek doğuracaksın diye benle inatlaştı
Yaaa doğusunda kızını gösterip al sana erkek deseydin ne değişik insanlar var ya neyseki tezini bir kişi tarafından daha curumesine sevindim
Bende çok merak ediyorum benimkini ve Wings06 ve S SHE nin kini neyseki az kaldı öğrencez
Kuzum ben kendimi erkeğe alıştırma ya çalışıyorum ama alistim mi emin degilim olurda erkek çıkarsa ki çok yüksek ihtimal çok etkilenmim
yokmu ama yorumlayacak olan yahu attım bende
Kız herkes uyuyo birazdan topik aktiflesirse MahidevranSultan ve LesaM hemencecik yorumlar onlar anlıyo bu işten

Hahaha ben 1 ay sabredemem 21 inde cinsiyet için ilk gittiğim dr gitcem

Aynen kız çıkarsa bende şaşırırım hep erkek dediler çok rahatım diye ama benim annemde bana hamileyken ne kusma ne bulantı ne baş dönmesi hiç olmamış belkide dr dediği gibi belirti olayı genetiktir anama cekmisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…