2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende karnımi geriyorum surekli belki sivri değildir umuduyla çocuğu boş yere rahatsız ediyorum😅😅

Aynen ya bende yaptiramam oglumda son ayima kadar hatta son haftama kadar kuaföre gidip agda yaptırmıştim Çok şükür sorun olmadı ama bunda pandemiden dolayi gidebilir miyim bilmiyorum jilet yapınca hemen çıkıyo 😕

Yok canım sen önümüzdeki iki yıla alıştır kendini 😅

Ayy bende bi kere kendim yapayım dedim cinnet geçirdim göremedim hiç bişey sonra bi anlık sinirle kuaföre tekrar gittim dünya varmis😅

Yaaa bende öyleyim hele dustan falan çıkınca asla yanında giyinemem bide benim kucuklukten kalma alışkanlık olarak banyoya girince kapi kitlemë huyum var bi türlü vazgecemedim eşimde diyo kapıyı kitlemë içerde kayarsin falan bisey olcak bana sapık muamelesi yapma 😅 ama işte refleks gibi bişey çıplak görünmek asla sevmiyorum 😅

Kız daha bende varım 😅 ayin 16 sina gidelim beraber 😅😅

Yaaa doğusunda kızını gösterip al sana erkek deseydin😅😅 ne değişik insanlar var ya neyseki tezini bir kişi tarafından daha curumesine sevindim😅

Bende çok merak ediyorum benimkini ve Wings06 Wings06 ve @she nin kini neyseki az kaldı öğrencez 😅

Kuzum ben kendimi erkeğe alıştırma ya çalışıyorum ama alistim mi emin degilim 😅 olurda erkek çıkarsa ki çok yüksek ihtimal çok etkilenmim😅😅

Kız herkes uyuyo birazdan topik aktiflesirse MahidevranSultan MahidevranSultan ve LesaM LesaM hemencecik yorumlar onlar anlıyo bu işten 😅
Ben de o hafta gidicem 😀

Folic asiti bıraktım başka bir vitamin kullanıyorum içimde rahat değil acaba devam etsem mi?

Bende karnımi geriyorum surekli belki sivri değildir umuduyla çocuğu boş yere rahatsız ediyorum😅😅

Aynen ya bende yaptiramam oglumda son ayima kadar hatta son haftama kadar kuaföre gidip agda yaptırmıştim Çok şükür sorun olmadı ama bunda pandemiden dolayi gidebilir miyim bilmiyorum jilet yapınca hemen çıkıyo 😕

Yok canım sen önümüzdeki iki yıla alıştır kendini 😅

Ayy bende bi kere kendim yapayım dedim cinnet geçirdim göremedim hiç bişey sonra bi anlık sinirle kuaföre tekrar gittim dünya varmis😅

Yaaa bende öyleyim hele dustan falan çıkınca asla yanında giyinemem bide benim kucuklukten kalma alışkanlık olarak banyoya girince kapi kitlemë huyum var bi türlü vazgecemedim eşimde diyo kapıyı kitlemë içerde kayarsin falan bisey olcak bana sapık muamelesi yapma 😅 ama işte refleks gibi bişey çıplak görünmek asla sevmiyorum 😅

Kız daha bende varım 😅 ayin 16 sina gidelim beraber 😅😅

Yaaa doğusunda kızını gösterip al sana erkek deseydin😅😅 ne değişik insanlar var ya neyseki tezini bir kişi tarafından daha curumesine sevindim😅

Bende çok merak ediyorum benimkini ve Wings06 Wings06 ve @she nin kini neyseki az kaldı öğrencez 😅

Kuzum ben kendimi erkeğe alıştırma ya çalışıyorum ama alistim mi emin degilim 😅 olurda erkek çıkarsa ki çok yüksek ihtimal çok etkilenmim😅😅

Kız herkes uyuyo birazdan topik aktiflesirse MahidevranSultan MahidevranSultan ve LesaM LesaM hemencecik yorumlar onlar anlıyo bu işten 😅
Ne oldu olay yerindeyim 😅 kim kimin cinsiyetini tahmin ediyor 😂

12. Haftalarda doktor ve ultrason makinesine çok bağlı. 3 gün önce bi doktora gittim hiç yorumlamadı 3 gün sonra başka şehirde iyi bir doktor ve hastaneye gittim hemen gördü cinsiyeti.
Sağol canım bende cuma günü doktora gidicem acaba bu kadar erken görebilir mi merak ettim

Regenesis max diye bir vitamin vermiş bana midem bulanıyor içince. Sen ne kullanıyorsun?
Ohoo neler kullanmıyorum ki bende liste uzun,regenesis Max da kullanıyorum ocean mummy kullanıyorum bu gittiğimde verdi:))

MahidevranSultan MahidevranSultan
LesaM LesaM
tahmin etmek isteyenler edebilir mi ❤💙
maşallah yavruma inşallah cuma tekrar gidicem o zaman söyleyecek cinsiyeti doktorum 💗

Eklentiler

• Screenshot_20201206-112508.png
    Screenshot_20201206-112508.png
    499,2 KB · Görüntüleme: 61
X