2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
kızlar cinsiyet öğrenenler bakıp söylese bi. kesenin içinde sağdaysa kız soldaysa erkek vajinal ulturason da tam tersiymiş. 6 yada 7 haftalık görüntüden bakılıyormuş. Lütfen bakarmısınız tutuyor mu sizde

Aktarlarda vardir kesin ama marketleri hiç bilmiyorum ya olabilir ama kuruyemiş standında falan pakette
Eşim aldı sok markette varmış
Kırmızı şarap falan bide😅 hamile olmasam ilk yapacağım şey 😅
😅😅😅😅 hiç denemedim yorum yapamicam ama filmlerde görüyorum çok guzel havalı duruyo😅
Ahahha sabredemezsin sen😅😅
Banada oyle geliyo 😅😅
🥰🥰Sende benim hayatımda 😅😍
😍❤❤❤
E Elayagiz baktım da şimdi peyman ve tadım ın falan var. Yani marketlerde varmiş. Bi de onu dene alabilirsen
Yaaa canm benim araştırdin mi bide benim için çok teşekkür ederim ❤ iyiki var bu topik çok güzel insanlar tanıdım ya 😍
Lifli gıdalar kepek ekmeği mesela...haşlanmış havuç,pırasa yemeği,kabak rendesi az z.yağla kavur üstine sarımsaklı yoğurt...tâbi bol su
Su benim midemi bulandiriyor belki size çok saçma gelecek ama gerçekten icemiyorum midem çok bulaniyo😕
En sevdiğim 😍 çok tesekkur ederim armut ve Pırasayi bugün diğerlerinde yarın denicem ❤❤❤
Cam mı silme kız😂😂 ben de zor duruyorum bazen biseyler yapmayım diye ama sonra cıkıyor acısı sen su aralar dinlen lütfen bak 😅
Ah be kuzum durabilsem keske camlar bAna bakti ben onlara resmen mahvolmus hele mutfağın cami Kızartma yaptım iki üste üste o yağ lekelerini çıkarana kadar canım çıktı 😕 bir odada yarına kaldı bizim ev camdan ibaret mübarek her odanin iki duvari cam nerdeyse boydan boya
Selaaam kızlar nasıslınız ?
Bizler iyiyz göbeğimiz çıktı 2. Diyemi anlamadım 🤣
Komik bir göbeğim var 😂
Eşimin gelmesin son 14 🤦🏼‍♀️
annemde evde o koltuk senın bu koltuk benım dönüyoruz 🤣
Sizlerde haber neler cinsiyeti belli olan varmı ?
Benimde göbeğim çıktı ama sivri çıkıyo 😕 yani bir oğlan yolda sanirsam😅😅
Ya kızlar bu uyuşukluk ne zaman geçer 😆
Ben hala sürekli uyumak istiyorum 🥴 uyumasam bile sürekli yatıyorum 🥴
Hiç bi iş yapamaz oldum çoğu iş bekliyo evde 👀
Gecmiyo dogana kadar hamilelikten doğduktan sonra yorgunluktan gecmiyo hep uyusuk olmaya mahkumuz bebekler bir yaşına gelene kadar 😅

Ben de cabuk yoruluyorum eski istahım yok bazen de tansiyonum düsüyor is yapınca agrım oluyor ara ara ilk zamanlar daha kötüydü geçti inşallah seninse yakında geçer zor böyle
Insallah canım. Bir çocuk kolay yetişmiyor işte anne baba hakkı ödenmez diye boşa dememisler

e ne yapıcaz peki? Ben tam lazere başladım 3. Seansın nisandaydı pandemiden iptal oldu daha da gidemedim sonra bu. O kadar azalmıştı ki :KK43:
Ben oğluma hamile kalmadan önce yaptırmıştım,yeni yeni çıkmaya başladı hafif hafif tam tekrar başlayacaktım hamile kaldım 🤦🏼‍♀️
Tüy dökücü krem de kullanmayın dedi,geriye jilet kalıyor ama lazerden sonra onu yapmak da çoğaltır:KK43:

kızlar cinsiyet öğrenenler bakıp söylese bi. kesenin içinde sağdaysa kız soldaysa erkek vajinal ulturason da tam tersiymiş. 6 yada 7 haftalık görüntüden bakılıyormuş. Lütfen bakarmısınız tutuyor mu sizde
6.haftadaki görüntüye bakmaya uçuyorum 😅😅

Ben oğluma hamile kalmadan önce yaptırmıştım,yeni yeni çıkmaya başladı hafif hafif tam tekrar başlayacaktım hamile kaldım 🤦🏼‍♀️
Tüy dökücü krem de kullanmayın dedi,geriye jilet kalıyor ama lazerden sonra onu yapmak da çoğaltır:KK43:

çoğalsın da sürekli yapmak gerekecek ay zor ya. :KK43:

Eşim aldı sok markette varmış

Banada oyle geliyo 😅😅

😍❤❤❤

Yaaa canm benim araştırdin mi bide benim için çok teşekkür ederim ❤ iyiki var bu topik çok güzel insanlar tanıdım ya 😍

Su benim midemi bulandiriyor belki size çok saçma gelecek ama gerçekten icemiyorum midem çok bulaniyo😕

En sevdiğim 😍 çok tesekkur ederim armut ve Pırasayi bugün diğerlerinde yarın denicem ❤❤❤

Ah be kuzum durabilsem keske camlar bAna bakti ben onlara resmen mahvolmus hele mutfağın cami Kızartma yaptım iki üste üste o yağ lekelerini çıkarana kadar canım çıktı 😕 bir odada yarına kaldı bizim ev camdan ibaret mübarek her odanin iki duvari cam nerdeyse boydan boya

Benimde göbeğim çıktı ama sivri çıkıyo 😕 yani bir oğlan yolda sanirsam😅😅

Gecmiyo dogana kadar hamilelikten doğduktan sonra yorgunluktan gecmiyo hep uyusuk olmaya mahkumuz bebekler bir yaşına gelene kadar 😅
Hemen sivri karın tezini çürütmeye geldim😅 benim oğlumda top gibiydi karnım sivri değildi😎

Tüm hastanelerde böyle mi acaba? Tüp bebek kliniğinde hep eşim yanımdaydı ama artık normal Kadın doğuma gideceğim. Almıyorlarsa boşuna götürmeyeyim adamı
Zeynep kâmil e gittim öyleydi
Ya kızlar bu uyuşukluk ne zaman geçer 😆
Ben hala sürekli uyumak istiyorum 🥴 uyumasam bile sürekli yatıyorum 🥴
Hiç bi iş yapamaz oldum çoğu iş bekliyo evde 👀
Sorma valla aşırı üşeniyorum kalkıp yapmaya başlayınca da hemen yoruluyorum

Aa neden ya ben de yaptırdım eşime
Kız ne bileyim tuhaf geliyor 😅
Yani kötü birşey değil tabiki ama ben biraz şey olduğum için böyle bütün olay bozuluyormuş gibi geliyor😂 zorunda kalırsam yaparım ama tabi, doğurana kadar öyle duracak halim yok🤣

X