2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Valla ben daha bebgi bile içinde goremiyorumy 😚😊😋🤣
images (14).jpeg

Sana şöyle söyleyeyim bu kız mesela🤭🤭
Ortadaki yatay mesela dik değil 😊

ben de yapamam öyle bir şey. Anneme sordum şimdi babanem sarı kına yapıyormuş. Eskilerin tüy dökme yöntemi tüy dökücü krem gibi hepimizi ondan yaptık dedi. Tüy dökücü kremle aynı şey o bitkiseli. O zararlıysa bu da zararlıdır bence bilemedim 🤣
İçime sinmiyor hiçbir şey🤣 şaka maka ne yapacağız 😂 oğlumda daha yeni lazer yaptırdığım için çıkmamıştı, şimdi kaldım öyle 🙁

Son 3 ay bende bir de böbrek genişlemesi olmuştu ağrıdan yatamıyordum sürekli magnezyum içiyordum. Hayırlısıyla şu zamanlar saglikla geçsin de kucağımıza allalım istiyorum

Gruptaki cogunun geçti bulantısı benim bünyem mi sağlam değil nedir bilmiyorum. Eskisi kadar aşırı değil ama beni rahatsız edecek kadar var

😔 hiç kıyamam, tez vakitte sende kurtulursun inşallah 🤲🏻

Eşim aldı sok markette varmış

Banada oyle geliyo 😅😅

😍❤❤❤

Yaaa canm benim araştırdin mi bide benim için çok teşekkür ederim ❤ iyiki var bu topik çok güzel insanlar tanıdım ya 😍

Su benim midemi bulandiriyor belki size çok saçma gelecek ama gerçekten icemiyorum midem çok bulaniyo😕

En sevdiğim 😍 çok tesekkur ederim armut ve Pırasayi bugün diğerlerinde yarın denicem ❤❤❤

Ah be kuzum durabilsem keske camlar bAna bakti ben onlara resmen mahvolmus hele mutfağın cami Kızartma yaptım iki üste üste o yağ lekelerini çıkarana kadar canım çıktı 😕 bir odada yarına kaldı bizim ev camdan ibaret mübarek her odanin iki duvari cam nerdeyse boydan boya

Benimde göbeğim çıktı ama sivri çıkıyo 😕 yani bir oğlan yolda sanirsam😅😅

Gecmiyo dogana kadar hamilelikten doğduktan sonra yorgunluktan gecmiyo hep uyusuk olmaya mahkumuz bebekler bir yaşına gelene kadar 😅

Eneee 🥴 etme eyleme ciddi mi geçmicek hiç 🤦🏼‍♀️ ben geçici diye sabrediyodum, alışmaya çalışayım bari 🥳

X