2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Tüm hastanelerde böyle mi acaba? Tüp bebek kliniğinde hep eşim yanımdaydı ama artık normal Kadın doğuma gideceğim. Almıyorlarsa boşuna götürmeyeyim adamı
Bilmem galiba pandemiden dolayı tek tek aliyorlar. Kizimda eşimle girerdim çünkü ama o zaman başka sehirdeydik

Ya kızlar bu uyuşukluk ne zaman geçer 😆
Ben hala sürekli uyumak istiyorum 🥴 uyumasam bile sürekli yatıyorum 🥴
Hiç bi iş yapamaz oldum çoğu iş bekliyo evde 👀

Ne açtın 😂😂 bi başkadır izledim çok güzeldi ya iletişimsizlikleri çok güzel anlatmış oyunculuk harikaydı
Bıçaklar çekildi diye bir film sonu çok karışık beynim yandı anlamak için bir kere daha geriye sardım,ama baya beğendim sürprizli son😅
Kesinlikle,2. Sezonun gelmesini bekliyorum ama daha gelmez🙁

Ya kızlar bu uyuşukluk ne zaman geçer 😆
Ben hala sürekli uyumak istiyorum 🥴 uyumasam bile sürekli yatıyorum 🥴
Hiç bi iş yapamaz oldum çoğu iş bekliyo evde 👀
ben bulantı ilacının yan etkisi olarak sürekli uyuyorum yaa. sürekli yatış halindeyim iki dakika canlanmak bile yoruyor sanki benii.

ben bulantı ilacının yan etkisi olarak sürekli uyuyorum yaa. sürekli yatış halindeyim iki dakika canlanmak bile yoruyor sanki benii.

Aaa Prilam demi ya, bende hala kullanıyorum ondan mı uyuşuğum bu kadar acaba 👀

Kızlar gögüslerimde kabuklar oluşmuş nasıl oldu bilmiyorum ama mesela yara olan yerde olurya öyle küçük küçük kabuklar var. Bide sanırım sütüm akıyor benim.😅

Esim olmasa bende sürekli uzanır vaziyetteyim. Ama benimki bulantidan. Ayakta çok duramıyorum.
Bir an önce normal hayata dönsek istiyorm hic sevmiyorum bu halleri
Kesinlikle hamileliğin en güzel zamanları 5 veya 6 aylıkken bence. Hrm çocuğun çok zoru yok hem de bulantı bitmiş oluyor. Son zamanlarda kızım kemiklerime baskı yapıyordu oda canımı yakıyordu mesela.

Esim olmasa bende sürekli uzanır vaziyetteyim. Ama benimki bulantidan. Ayakta çok duramıyorum.

Ama ama ama ama sen 2.trimester dönemine girmişsin geçmedi mi bulantı 😪
Tek avuntum 2 3 haftaya bitecek olmasıydı 😪 üzdün 😌

Kesinlikle hamileliğin en güzel zamanları 5 veya 6 aylıkken bence. Hrm çocuğun çok zoru yok hem de bulantı bitmiş oluyor. Son zamanlarda kızım kemiklerime baskı yapıyordu oda canımı yakıyordu mesela.
Son 3 ay bende bir de böbrek genişlemesi olmuştu ağrıdan yatamıyordum sürekli magnezyum içiyordum. Hayırlısıyla şu zamanlar saglikla geçsin de kucağımıza allalım istiyorum
Ama ama ama ama sen 2.trimester dönemine girmişsin geçmedi mi bulantı 😪
Tek avuntum 2 3 haftaya bitecek olmasıydı 😪 üzdün 😌
Gruptaki cogunun geçti bulantısı benim bünyem mi sağlam değil nedir bilmiyorum. Eskisi kadar aşırı değil ama beni rahatsız edecek kadar var

Acaba kız olduğu icin mi öyle ki🤭 zaten dr çok ısrarla söylemedi bir kere söyledi geçti çentik var falanda demedi direnç var kan akışı az ama düzelir dedi ama kız 1 ay nasıl bekliycemmmm daha 5 ine 1 ay var 😥
Bizim bu minnoşta kız sanırım 😌 Ama bilmiyorum ciddi bi şey olsa çağırırdı 1 ay dediğine göre sıkıntı yok ama zaman geçmiyor ya evet sayılı gün çabuk geçermiş güya 😃

Ben de cabuk yoruluyorum eski istahım yok bazen de tansiyonum düsüyor is yapınca agrım oluyor ara ara ilk zamanlar daha kötüydü geçti inşallah seninse yakında geçer zor böyle

X