2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
UZun zamandır olmayan bulantim bugün hortladi resmen sabahtan beri çok fena midem bide ayıptır söylemesi kabızlık çekiyorum ne geçirir arkadaşlar kabızlıgi ya
Lifli gıdalar kepek ekmeği mesela...haşlanmış havuç,pırasa yemeği,kabak rendesi az z.yağla kavur üstine sarımsaklı yoğurt...tâbi bol su

Bende pıhtılaşma için yeterli kan gidiyor mu diye baktılar bir de ikili test öncesi herşey yolunda mı diye emin olmak istediler
Banada bebeğe giden damarlara baktılar işte pıhtılaşma falan demedi sadece damarın birinde direnç var zamanla düzelecek dedi inşallah düzelir benide o biraz stres etti

Cam mı silme kız ben de zor duruyorum bazen biseyler yapmayım diye ama sonra cıkıyor acısı sen su aralar dinlen lütfen bak

Benim eşim de hiç girmedi daha doğrusu erkekleri o tarafa hiç almıyorlar. Bende video çekip gösteriyorum eşime
Tüm hastanelerde böyle mi acaba? Tüp bebek kliniğinde hep eşim yanımdaydı ama artık normal Kadın doğuma gideceğim. Almıyorlarsa boşuna götürmeyeyim adamı

Banada bebeğe giden damarlara baktılar işte pıhtılaşma falan demedi sadece damarın birinde direnç var zamanla düzelecek dedi inşallah düzelir benide o biraz stres etti
Benim kızımda bakıyorlardı hatırlıyorum ama bu sefer kaç doktora gittim denk gelmedim sanki ama önde gidiyor bi sıkıntı olsa söylerlerdi sen de stres yapma hic boş yere şimdi bi şey olsa derdi sana bizim bazen üç gün geri bi gün ileri cikardi kizimda bak 40.haftamda doğurdum

Ay ben bunları hiç bilmiyordum. Damarlara falan ayrıntılı ultrasonda bakılıyor sanıyordum. 12.hafta sorayım damarlara bakacak mısınız diye

Acaba kız olduğu icin mi öyle ki zaten dr çok ısrarla söylemedi bir kere söyledi geçti çentik var falanda demedi direnç var kan akışı az ama düzelir dedi ama kız 1 ay nasıl bekliycemmmm daha 5 ine 1 ay var

Bende aynı durumdayım canm ama serum almadım hiç bakalım böyle devam ederse alırım artık cinsiyetiniz belli oldu mu ?

Selaaam kızlar nasıslınız ?
Bizler iyiyz göbeğimiz çıktı 2. Diyemi anlamadım
Komik bir göbeğim var
Eşimin gelmesin son 14
annemde evde o koltuk senın bu koltuk benım dönüyoruz

Sizlerde haber neler cinsiyeti belli olan varmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…