2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim bulantım yok ama benimde canm istedi kız uyansin diye bekliyorum bende yapicam patlaticam yani
UZun zamandır olmayan bulantim bugün hortladi resmen sabahtan beri çok fena midem bide ayıptır söylemesi kabızlık çekiyorum ne geçirir arkadaşlar kabızlıgi ya

Sen şimdi benle 10 unda gitmiyorsun yani artik inşallah ben o zaman gittiğimde öğrenirim
Yok kuzum ya okadar çok 10 u gelmiyo dedim ki 2 sinde acillik oldum bişeyi çok söyleyemem gerekiyormuş bu olayda bunu öğrendim

UZun zamandır olmayan bulantim bugün hortladi resmen sabahtan beri çok fena midem bide ayıptır söylemesi kabızlık çekiyorum ne geçirir arkadaşlar kabızlıgi ya
Akşama pırasa yap,bol su iç:))

Bende burnunun altına dikkatli bakınca gördüm bide kafasını yakinlastirmisti bildigin tebessüm vardı sonra parmağını emmeye başladı. Sizdede rahime giden damarlarda baktılar ni
Bende pıhtılaşma için yeterli kan gidiyor mu diye baktılar bir de ikili test öncesi herşey yolunda mı diye emin olmak istediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…