2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
MahidevranSultan LesaM Wings06 tubaslk Hirasarem S Snglmhmt başka soran ama etiketlemeyi unuttuğum varsa kusuruma bakmayın kizlar maalesef bizim minnos bacaklarını açmadığı 45 dk odada kaldım cinsiyet için ama Dr göremedi 31 aralığa randevu verdi o zaman belli olur dedi onun dışında hersey yolunda ve normalmis

Yaa çok şükür bu da çok güzel bir haber inşallah 3 gün sonra burayı sevinçle doldur kuzum ❤

Yaaa neyse herşey yolundaymış çok şükür kuzum 31 aralığa kadar bekleyeceğiz artık yapacak birşey yok hem yeni yıl hediyesi olur

Vay yaramaz saklandığına göre kızdır o annesi kızlar edepli oluyor erkeklerin mali meydanda derler hahaha
ilk defa kız dedin ben şok inşallah öyledir önemli olan sağlık o da çok şükür yerindeymis şimdi 31 aralığa kadar ben nasıl sabredebilirm

Malesef üniversiteye hocaya gidiyorum 160 tl her muayene 10 dakika bile surmuyo belki bebek büyüdükçe uzar zaman dilimi özel e de gittim hepsi aynı.

Devlete de gittim ama oradakiler çok daha ilgisizdi. Bir arkadaşım var devlete giden başka şehirde o memnun. Acaba devlette başka doktorlar mi araştırsam diyorum. Bazen boşuna para veriyormusum gibi geliyor

Ben özele gidiyorum sıra beklerken benden öncekiler sanki birer saat kalıyo ben anca 10 dakika kaliyormus gibi hissediyorum ama herseyi anlatıyor Dr um aklımda bir soru isaretiyle cikmiyorum bu yuzden süreye takılmıyorum
Sorun yok her şey güzel diyor ama onun dışında ekstra ekstra bilgiler istiyorum ben sanırım çünkü ilk gebeliğim ve bazen ne sormam gerektiğini bile bilmiyorum.

Benimki 15-20 dakika sürüyor ortalama,ben zaten o birşey söylemeden sorarım herşeyi onun ekstra verecek bilgisi kalmıyor
Ya ne güzel :) o kadar süre kalsam bana yeter. Doktorunun sana bu kadar süre açıklıyor olması da güzel. İçim rahat çıkarım sanırım o zaman odadan. Neleri soruyorsun mesela ? Acaba bende mi sorun var

Hadi yaa vay boncuk hepimizi heyecanlandırdı benim de 18 inde ben senden önce öğrenicem demekki hadi bakalım hayırlısı

Annesi deyince bir tuhaf oldum. o kadar cok durumdan dolayi canimi skiorum ki. Bebegim diye sahiplenemiyorum bile. Baglanirsam daha cok üzülürüm diye.
Yaa bak benim de gözlerim doldu şimdi..
Herşey senin ve bebeğin çok güzel olsun inşallah sağ salim al kucağına

ilk defa kız dedin ben şok inşallah öyledir önemli olan sağlık o da çok şükür yerindeymis şimdi 31 aralığa kadar ben nasıl sabredebilirm
Canım sağlıklı sıhhatliymiş ya gönlün rahat beklersin bir ay daha inş,benimde iki hafta sonra randevum var sağlıklı sıhhatli olsun da diyorum bir ay daha beklerim cinsiyet için ,yeter ki sağlık sıhhati yerinde olsun

Küzüm seni etiketlemeyi unutmuşum kusuruma bakma
Ben bile sabredemem burdan ama cidden göstermeyince kız olması daha yüksek bence. Birde dün ikra meyra da kız diyince
Demi banada bu topikte hep kız dedi canım arkadaşlarım içimi rahatlatti o kadın öyle diyince ayrı bir ışık oldu çünkü kız istediğimı bilmiyordu
Hadi yaa vay boncuk hepimizi heyecanlandırdı benim de 18 inde ben senden önce öğrenicem demekki hadi bakalım hayırlısı
Bende çok heyecan yaptım bi sürü çikolata yedim artık çikolata görmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…