2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Devlete de gittim ama oradakiler çok daha ilgisizdi. Bir arkadaşım var devlete giden başka şehirde o memnun. Acaba devlette başka doktorlar mi araştırsam diyorum. Bazen boşuna para veriyormusum gibi geliyor 😔

Sorun yok her şey güzel diyor ama onun dışında ekstra ekstra bilgiler istiyorum ben sanırım çünkü ilk gebeliğim ve bazen ne sormam gerektiğini bile bilmiyorum.

Ya ne güzel :) o kadar süre kalsam bana yeter. Doktorunun sana bu kadar süre açıklıyor olması da güzel. İçim rahat çıkarım sanırım o zaman odadan. Neleri soruyorsun mesela ? Acaba bende mi sorun var 👀
Şikayetlerimi uzun uzun anlatırım böyle bayılana kadar en sonunda da ne tavsiye edersiniz derim öyle kalır 😅
Bütün testler tahliller vitaminler ilişki durumları aklımdaki herşeyi sorarım sonradan aklıma gelenleri de mesaj atarım manyağım ben😅

Bide kilo vermisim 🙄 2 3 gündür yemek yiyemiyorum midem bulaniyor. Yesemde yarida birakiyorum kusacakmis gibu oluyorum. Bebege zarar olurmu sence 🙄🙄 suyumu felan iciyorumda. Iste istahim hic yok
Doktordan ilaç istesen canım prilam var mesela:)
Burada duymuştum ayva da iyi geliyormuş sonra limon,patates haşlayabilirsin yağsız tost da olabilir bunlar benim tarafımdan denendi onaylandı bi dene belki işe yarar 🥰

Şikayetlerimi uzun uzun anlatırım böyle bayılana kadar en sonunda da ne tavsiye edersiniz derim öyle kalır 😅
Bütün testler tahliller vitaminler ilişki durumları aklımdaki herşeyi sorarım sonradan aklıma gelenleri de mesaj atarım manyağım ben😅
İyi o zaman bizde sana soralım 😆 bende o kadar çok soru sormaya çekiyorum devlette ,aleleacele gibi oluyor saf gibi kalıyorum ne soracaktım diye ya da gitmeden önce ezber tekrarı yapıyorum 🤣

İyi o zaman bizde sana soralım 😆 bende o kadar çok soru sormaya çekiyorum devlette ,aleleacele gibi oluyor saf gibi kalıyorum ne soracaktım diye ya da gitmeden önce ezber tekrarı yapıyorum 🤣
😅😅 Devlette çok kötü davranıyorlar bana böyle sert sert suç işlemişim gibi hissediyorum geriliyorum😅
Tabi sorun bana ben sorarım hiç susamıyorum zaten🤣

Canım sağlıklı sıhhatliymiş ya gönlün rahat beklersin bir ay daha inş,benimde iki hafta sonra randevum var sağlıklı sıhhatli olsun da diyorum bir ay daha beklerim cinsiyet için ,yeter ki sağlık sıhhati yerinde olsun 😊😇
Tabiki canım önemli olan o çok şükür dedigin gibi içim rahat bekleyecegim❤
İnşallah 😍😍 kız başka birşey söylemedi mi ne konuşuldu orda🤣
Bazı Dr lar nub teorisine biliyormuş o nasıl dedim sonra cinsiyet düşünmekten gözüme uyku girmiyo dedim😅 oda sağolsun beni telkin etti o teoriler doğruluk payı olan şeyler değil bebeğin haftası dolmadan kimse bilemez vs dedi ben 31 ine kadar bekleyemem ay ortasında falan gitsem belli olmaz mı cinsiyet acaba arkadaşlar ya 😅

Tabiki canım önemli olan o çok şükür dedigin gibi içim rahat bekleyecegim❤

Bazı Dr lar nub teorisine biliyormuş o nasıl dedim sonra cinsiyet düşünmekten gözüme uyku girmiyo dedim😅 oda sağolsun beni telkin etti o teoriler doğruluk payı olan şeyler değil bebeğin haftası dolmadan kimse bilemez vs dedi ben 31 ine kadar bekleyemem ay ortasında falan gitsem belli olmaz mı cinsiyet acaba arkadaşlar ya 😅
Ne😳 benim doktor nub teorisine göre söyledi ama banane kabul etmem ben kızım olacak benim😰

E Elayagiz ask olsun insan unuturmu en son ben gordum😂😂😂😌😌 saka saka saglikli olmasina cooook sevindim😍 en kesin 14 haftaliktan sonra belli olur cinsiyeti cnm ozmnda gidebilirisn dayanamazszn😁

E Elayagiz ask olsun insan unuturmu en son ben gordum😂😂😂😌😌 saka saka saglikli olmasina cooook sevindim😍 en kesin 14 haftaliktan sonra belli olur cinsiyeti cnm ozmnda gidebilirisn dayanamazszn😁
Suan 11+6 olmam lazım ama ultrasone resminde 12 +1 yazıyo iki durumda da ben ayin 16 sinda gitsem belli olur sanki demi😅
E Elayagiz resim vermedimi belki ikra meyraya tekrar gonder baksin bisey der belki😁😁😁
Varda çocuk yüzüstü duruyo hiç bişeyi belli değil 😅

Kızlar sizin doktorlar bebegin bacak arasına tutmadı mı aleti? Makine iyiyse niye görünmesin aslında görünür bence.

Sağol canim bana da daha yeni yazdı regenesisi ya bu haftada gidince sorucam C ceylin1907
Onun içinde folik asit var diye icmememiz lazım.artik sanki

MahidevranSultan MahidevranSultan LesaM LesaM @Bglm_ @tubaslk @Hirasarem @Snglmhmt başka soran ama etiketlemeyi unuttuğum varsa kusuruma bakmayın kizlar🙈 maalesef bizim minnos bacaklarını açmadığı 45 dk odada kaldım cinsiyet için ama Dr göremedi 31 aralığa randevu verdi o zaman belli olur dedi onun dışında hersey yolunda ve normalmis 👐
Canım maşallah bebeğimize olsun az.daha kafamız şişebilir:)

X