2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İnşallah bu salak senarist o pisligi hunkarin yerine geçirmeye çalışmaz Düşünsenize bide fekeliyle birbirine aşık oluyolar hunkar hortlar gelir
Öbür dünyadan çıkar gelir başlarına musallat olur öyle birşey olursa dava ederdim zaten ayrıca o kadında birşeyler var böyle ezik gibi davranıyor ama içinden bir canavar çıkacak diye korkuyorum

Igne daha zor ya rabbim sifa versin canim evlat kolay elde edilmiyor ama hergunumuze binlercekez sukurler olsun bende sabah baslayacagim ek ilaclara hayirlisi ile sagol bu arada canim benim
Aynen artık eskisi gibi hamile kalınması doğurmasıda çok zor günümüzde. Yediklerimizle mi alakalı, havadan sudan mı bilmem ama eskiler çatır çatır doğururmuş 7-8 tane. Şimdi resmen soyumuzu kurutuyolar... dış güçlerin bile işi olabilir. Sonumuz hayrolsun inşallah

Kız benimde öyleydi sonra düzeldi dr kafana takma ultrasonda bazen hatalı ölçer dedi bence seninde gününde cikacak benimde 7 gün geridendi şimdi şükür düzeldi bakalım bugün ne durumda

Günaydın canım doktora geldim baktı iyice kontrol etti ama bişey göremedi araştırmaya gönderdi şimdi sıra bekliyorum detaylı ultrason için ama büyük ihtimal bebek gelişmemiş dedi kesede büyümemiş gecen hafta 5+3 demişti şimdi aynı doktorum 5+6 dedi kürtaj olabilirsin

Kendimi herşeye hazırladım hakkımızda hayırlısı yapacak bişey yok

16 da ama birazdan aşı olmaya gideceğim
Cokmus daha benden aşı istemidiler
Anladım canim hakkında hayırlısı olsun insallah rabbim en hayırlı kapılarını açsın sana

Evet kanamam oldu gelişmemiş bebek görünmedi kalp atışıda yok büyük ihtimal kürtaj olabilir
Canım çok üzüldüm,senin için hayırlısı neyse o olsun inşallah..ama dur bakalım bugün olmazsa yarın bir gün kavuşacaksın oğluna

Cokmus daha benden aşı istemidiler

Anladım canim hakkında hayırlısı olsun insallah rabbim en hayırlı kapılarını açsın sana
Normalde 20.hafta civarı oluyormuş ama benden erken istediler oğlumda da erken oldum,gerçi benim canıma minnet ama.. kız senin randevuna bir saatten az kaldı senin yerine heyecanlandım

Evet kız gibi demiş hadi inşallah gelsin minik prensesler allah kız diyen herkesin diline baglasın da sağlıklı kızlarimiz olsun insallah seninde ilk çocuk erkekti demi kuzum
Evet canım erkek
Araştırmaya gönderdi canım sıra bekliyorum detaylı ultrason için hayırlısı herşeye hazırım artık veren Allah En iyisini o bilir
Hayırlısı olsun canım benim

Kontrolden çıktım kan tahlili 10 güm sonra çıkacak ultrasonda sıkıntı yok 0.08 görünüyor cinsiyet merakı var tabi ne olursa olsun ben çok mutlu olurum ama insan merak etmeden duramıyor

Eklentiler

• 46E98A09-3C19-458B-8E42-932BF6B7FDED.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 39
  • 76C265C7-90AB-4F01-8A5B-4FB09B9F2279.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…