2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kizlar merhaba. Bugün cok cok acik pembe akintimla geldi. 2 kerede kahverengi akintiyla beraber geldi. Ilk gebeligim kimyasaldi. Yine kaybetmekten korkuyorum bebegi. 4.5 haftalikken kese göründü. Yarin doktoruma gidicem. 2 hafta sonra gel dedi. Bilmiyorum sanki bebek karnimda saglikli büyümiycek korkusu var bende..geve hastahaneye gittim bebegi gördüm. Doktor 6+0 gibi duruyor dedi. Embriyoyu gördü ama kalp atisi yok. 1 haftaya yakin kalp atisi olur dedi. Kanamanin nedenini cözemedi zatrn. Bugün sabahtan beri 2 kere yine geldi cok acik pembe akinti.cizgi gibi beyaz akintinin icinde. Korkuyorum. Simdide karnimin alti cok yaniyor. Ve belim agriyor. Bisey olurmu yada hamileligi böyle gecen varmi

Kese saglıklıymıs doktorun öyle dediyse bi sıkıntı yoktur canim sen yine de artacak mı takip et uzan kesilir insallah
İnşallah Pazartesi gittim başka doktor vardı yerinde o da bakmadı perşembe yada cuma gel dedi randevu alamadım ama yinede giderim inşallah bişey olmaz. Günde kaç tane alabilirim progestan 200 ml bilginiz var mı

Aslında bugün bir tuhaflık vardı saat 2 ye kadar uyumuşum geç Yatıyorum ama normalde 10 11 gibi kalkardım nasıl o kadar uyudum Bilmiyorum açlık hissiyle uyandım o saate kadar bişey yemedim diye mi oldu acaba
Canım hamilelikte normal çok uyumak ve çok acıkmak,yani özele girmek istemem ama ilişkiye girdiniz mi o zamanda birkaç damla gelmesi normal oluyor o yüzden

İnşallah Pazartesi gittim başka doktor vardı yerinde o da bakmadı perşembe yada cuma gel dedi randevu alamadım ama yinede giderim inşallah bişey olmaz. Günde kaç tane alabilirim progestan 200 ml bilginiz var mı
İnşallah canı. Günde iki taneye kadar kullanabilirsin şimdi durma göre doktorun karar verir bazen üç ya da daha fazla yazdıkları olabiliyor ama genelde sabah aksam 200 mg

Amin canım rabbim bu evlatlarımızı sag salım kucagımıza almayı nasıp etsin inşallah bana doktorum mutlaka kullancaksın dedi pıhtılaşma olmadıgı halde
Benim ilk hamilelik 10 haftalıkken kalbi durdugun için sonlanmisti sonra oğluma hamile kalınca önlem amaçlı 14.haftaya kadar kan sulandırıcı vuruldum.

Kızlar sanırım benim kanamam başladı birkaç damla evde progestan var kullansam olurmu daha önceki gebeliğimde almıştım
Canım iç evet yat kalkma sabah hemen gidersin dr.ahaftada,bebegin seninle inşallah
Ben şimdiki hamileliğini 7.haftada öğrendim neden çünkü bildiğin âdet gördüm geç olmuştu sadece o ay ve lekelenmeler bitmeyince dr.â gittim de öyle öğrendim minigimi
Aslında bugün bir tuhaflık vardı saat 2 ye kadar uyumuşum geç Yatıyorum ama normalde 10 11 gibi kalkardım nasıl o kadar uyudum Bilmiyorum açlık hissiyle uyandım o saate kadar bişey yemedim diye mi oldu acaba
Yok kuzum ondan değildir içini ferah tut

Gercektenmi? Peki agrilar. 6 haftalikta su an benim rahim bölgem yaniyor agriyor gibi. Belimde agriyor. Simdiye kadsr yok gibiydi. Yada ben stres yapiyorum diye dahami agri oluyor bilmiyorum. Normalmi adet sancisi gibi sanci cekmem

Gercektenmi? Peki agrilar. 6 haftalikta su an benim rahim bölgem yaniyor agriyor gibi. Belimde agriyor. Simdiye kadsr yok gibiydi. Yada ben stres yapiyorum diye dahami agri oluyor bilmiyorum. Normalmi adet sancisi gibi sanci cekmem
Canım adet sancısı gibi ağrı normal bel ağrısı da normal,kanama da çoğu gebelikte oluyor çok hafif,sen yine de doktoruna danış ama endişelenme hemen içini ferah tut

Hamileliğin ilk zamanları adet olacakmışsın gibi ağrılar olur cnm ama yanma diyince acaba enfeksiyon mu var diye düşünmeden edemedim.istesen yarın git dr.una

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…