2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Maşallah gözünüz Aydın. Kan sulandırıcıyı kanama olunca bıraktırdılar mı? Sonra tekrar başlayacak mısınız?
Teşekkürler yok devam etmek zorundayım lekelenme bile olunca bıraktırmadı doktor ama cok şükür 2 haftadır ne leke ne kanamam var inşallahta olmaz bir daha

Evet öyle ama dediğim gibi bizim ilkinde zor gebelikti gelişmedi plasenta büyümedi ondan dolayı bu sıkı takip. İnşallah sağ salim bebeişlerimize kavuşuruz Cuma günü haber vereceğim inşallah sizlere

Teşekkürler yok devam etmek zorundayım lekelenme bile olunca bıraktırmadı doktor ama cok şükür 2 haftadır ne leke ne kanamam var inşallahta olmaz bir daha
Kanama olunca bana bıraktırdılar. Bir daha başlatmadı. Tüp bebekte doğuma kadar kullanılıyor normalde. Kullanmadığım için için rahat değil

Evet öyle ama dediğim gibi bizim ilkinde zor gebelikti gelişmedi plasenta büyümedi ondan dolayı bu sıkı takip. İnşallah sağ salim bebeişlerimize kavuşuruz Cuma günü haber vereceğim inşallah sizlere
İnşallah güzel haberi bekliyoruz. Cinsiyet de belli olur

Kanama olunca bana bıraktırdılar. Bir daha başlatmadı. Tüp bebekte doğuma kadar kullanılıyor normalde. Kullanmadığım için için rahat değil
Benim durumum farklı iki kaybım var birisi ölü dogum doktor asla bir gün bile aksatmayacaksın dedi o yüzden bırakmadım

Benim durumum farklı iki kaybım var birisi ölü dogum doktor asla bir gün bile aksatmayacaksın dedi o yüzden bırakmadım
Allah sabır versin. Bu sefer sağlıkla doğsun inşallah yavrunuz
Benim de doğal gebelik kaybım var. Kan pıhtılaşması testte de çıktı ama doktor bıraktırdı. Başka bir doktora sorayım en iyisi

Allah sabır versin. Bu sefer sağlıkla doğsun inşallah yavrunuz
Benim de doğal gebelik kaybım var. Kan pıhtılaşması testte de çıktı ama doktor bıraktırdı. Başka bir doktora sorayım en iyisi
Amin canım rabbim bu evlatlarımızı sag salım kucagımıza almayı nasıp etsin inşallah bana doktorum mutlaka kullancaksın dedi pıhtılaşma olmadıgı halde

Tahlil yaptırmıştım canm tahlillerimi gösterecektim hafta içi çalışıyoruz ondan gidemiyorum ondan cumartesi gidecektim randevu bilgim var ama telefonda tahlillerimi göstersem randevumu sorun olur mu acaba
Zorunlu randevu diyor canım tahlil çok önemli birşey değil yani önemli de işte:) yine de bir doktoruna yaz bakalım

Kızlar cumartesi günü dr kontrolüm var dr randevum var dr da hastanede ama sokağa çıkma yasağı var ya hastaneye gitsem polis ceza yazar mi bilen var mi acaba ?

Sen polisten izin alıp gitsen bile muhtemelen doktorun da yasaklar dahilinde evinde olacaktır
Sanmıyorum kadın doğum bölümünün yasaklarda çalıştığını
Bende çalışıyorum, bu cumartesi miniğimi görmeye gidecektim ama mecburen hafta içi 1 saat işe geç gideceğim izin alıp

Aylık kontrol isteniyor genelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…