2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım sen oğlanı ilk bulmuşsun o yüzden öylesin. Valla benim çevremde çok gördüm erkek diye yanıp tutuşan kaç tane kız doğuran erkek arayan var yani gerçekten böyle tipler.
Herkes olmayanı istiyor sanırım gerçekten, yengemin 3 oğlu var kız istiyor, 4. nün kız olacağından emin olsam 2 dk düşünmem yaparım ama ya erkek olursa diye korkuyor
Bizim bi komşumuz vardı eşiyle sorunları vardı kaç defa boşanma aşamasına geldiler dava bile açıldı ama kadın dul kadınlara çok iftiralar atıyorlar falan diyerek vaz geçti boşanmaktan

O ne kız ben ikinci gebeligim olmasına ragmen bilmiyorum bile bence ben daha çok pinpriklenmeliyim

Bide bunu diyen benim halam,bu kız kaçarak evlendi bide babası o kaçınca kalp krizi geçirip hayatını kaybettiBir insan eşini nasıl çocuğundan önde tutabilir anlamıyorum,iyi yapmış kadın bana kıymet gösterse neye yarar çocuğumu mutsuz ettikten sonra

Renkli ultrason var şimdi ama daha cok küçükler anlasılmıyo sandığım kadarıyla ablası gıbı ağzı burnu kucucuk olacak

Gene sevmezdi ayol kızlar napsın. Ben asla kocamı çocuğumdan daha çok sevip önemseyemem sanırım ya önce çocuğum gelir. Daha doğmadı ama öyle hissediyorum.
Aynen öyle oluyor cnm.
7.haftada hepsi yapıldı

Ah Evet bide o var demi sanki dul olunca noluyo namus ya babadan ya kocadan zihniyetine lanet olsun ama ne olursa olsun mutsuz evli olacagima mutlu dul olmak daha mantıklı çünku bu zindani ben yaşıyorum bana ahlak bekçiligi yapanlar degil herkese bir kılıf bulmak kadar kolayken destek olmak neden zor bu ülkede gerçekten anlayamiyorum

Doymadım doyamadım sevmelere seni ben.. ağladım yaa bende ah Sezan Aksu..
Daha çok ağliyciz şimdi Gülben’i götürmeleri olaydı ya en çok orada koptum kardeşim kolumdan tut diyo Safiye bile insafa geldi öyle bi başına gitti hemen polise şikayet etmişler

Banada yapılması herşeye bakıldı ama bu yoktu bendede dr da birşey demedi

Çiğ etten hayvan dışkısından vs bulaşan bi virüs yapma bakılmıs olması lazım
Hee iyi o zaman bende yoktur çiğ ete dokunamam bile ben birak yemeyi çok sağol aydinlattign için Googleden bakacak tim yoksa kesin ordan aldığım gazla yarın hastaneye giderdim bende virüs var test yapin diye

Kız bende niye yok o duygusallık hiç yok valla kalbim resmen taş kesildi önceden çok duygusaldım şimdi yok boş boş bakıyom sadece
Anam ne güzel ya benim içim dışıma çıkıyo resmen filmlerde her şeye ağlayan itici hamile kadınlar gibi oldum ya acaba senin ki kız mı ben onda cok aglamazdım

Renkli ultrason var şimdi ama daha cok küçükler anlasılmıyo sandığım kadarıyla ablası gıbı ağzı burnu kucucuk olacak
Yaa ben iki yıl önce araştırmıştım yok dediler sonrada park hospitale gidip normal rontgen odasında baktirmistim Aynen şimdi erken beşinci ayda isteniyor diye hatırlıyorum ay ne minnos küçük ağiz burun hayata 1 0 önde başlıyor senin minnaklar

Daha çok ağliyciz şimdi Gülben’i götürmeleri olaydı ya en çok orada koptum kardeşim kolumdan tut diyo Safiye bile insafa geldi öyle bi başına gitti hemen polise şikayet etmişler
Safiye çok seviyor da belli etmiyor
Ben olsam bende şikayet ederdim valla canlı yayında hakaretler yağdıracak rezil edecek yetmedi bide kafamı yaracak bende elim kolum bağlı duracağım öyle mi yok öyle dünya, adamı doğduğuna pişman ederim valla

Mendebur kadın şikayet etti bi de ya gülbene çok üzüldüm atarken kızmıştım ama
Ilk defa Hiç kizmadim gulbene az bile yaptı o pislige keske esadida atsaydi şikayet etsin onlar han nasıl pişman edecek ikisinide heyecanla bekliyorum

Hee iyi o zaman bende yoktur çiğ ete dokunamam bile ben birak yemeyi çok sağol aydinlattign için Googleden bakacak tim yoksa kesin ordan aldığım gazla yarın hastaneye giderdim bende virüs var test yapin diye
Genelde negatif ya da bağışık çıkıyorlar ben sorun olanı duymadım daha ama sen yine de bi ara sağlık ocağı vs gidince yaptır canım ya ne olur ne olmaz sen bilirsin yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…