2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben şeye ağlıyorum korona için kamu spotu var ya keşke görebilseydik falan diye ona yaa keşke görebilseydik böyle mi olurdu diye ağladım
Bende sigarayla olan kamu spotunda benmde mi çocugüm babasız kalsın sen sigara iç diye diyip hem kavga edip hem ağlamış tim babamda kendimi bildim bileli sigara içer hala taş gibi maşallah yani sigaraya da alışık bi insanim ona ragmen çocuklarim babasız kalcak diye agladim

Sigarada aniden mutlu mesut yaşarken kayboluyorlar ya mahvoluyorum demek ki sigara içsem ne olacaktı

hahah ilahi yaa Belirtilerden bi şey belli olmuyor ya ona bakarsak hepimiz yandık desene sürekli cinsiyet değişir
Evet bu topik bana öğretti ki doktor dışında hiç bir öngörü cinsiyet belirlemeye yetmiiyor tüm teoriler çöp yine bir bilinmezlik içinde 10 araligi beklicem

Gülmekten yazamadım işin komik yanı ben söylediklerine gülüyorum eşimde o arada bişey söyledi ben gülmekten duymadım bile bi de baktım eşimde gülüyo kendisinin dediğine güldüm sandı galiba garibim benim gülüşüm kahkahaya döndü gülmekten gözümden yaş geldi

Ben de o kadar basit şeylere ağlıyorum ki demek ki çoğumuzda var bu demin eşime makineyi niye geç çalıştırıyosun kap bulamadım diye kızıp ağladım ya( bu saatte poğaça yapacaktımda)

Evet ya bende mahvoluyorum o reklamı görüp hala icebilenleri anlamıyorum eşimde dahil yani oda balık burcu duygusal etkilenmesi lazım aslında ama yok
Amaan bizimki akrep işi gücü seks
(Büyük ihtimalle bunu yazdıktan sonra pişman olacağım)

Bazen karışmayınca anlamıyorlar ben de cok sevmem onu yapın bunu da ısteyın dıye
Şimdi sen içeriği bildiğin için eksiği bilir karışır sin doğal olarak ama ben kulaktan dolma bilgilerle karismak istemiyorum içeriğini bildiğim önemli bi durumda tabi karisirim bende naiflik de bi yere kadar canim

Cok sagol canim bugun gittim takip edecegiz dedi hamileliktende buyumus olabilir kist ve noduller dedi annemde gecen yil ameliyat oldu cok sukur temiz cikti sonuclari aileden geliyor sanirim.. suan kanser olabilecegini dusunmuyorum ama goz ardi edemeyiZ dedi doktor dogumdan 6 ay sonra hormonlar normallesir sonrasi ugs bakilacakmis yarin kan verecegim ins daha cok firlamamistir ilac baskanacakmis capintim cok ve dusuk riski yapiyormis tiroid hersey allahtan bugun sakinim cok sagolun hepiniz ne guzel moral oldunuz rabbim razi olsun hepinizden saglikla kavusuruz meleklerimize insAllah canim benim

Ben de o kadar basit şeylere ağlıyorum ki demek ki çoğumuzda var bu demin eşime makineyi niye geç çalıştırıyosun kap bulamadım diye kızıp ağladım ya( bu saatte poğaça yapacaktımda)
Makinayi çalıştıran kocan var sükretmiyon kap bulamadın diye ağlıyorsun bizimki de az önce çay yaptim mutfaga giderken bardagini götürdü barismami bekliyo düşün bunlar bizim evde jest konumunda

Ben de eskiden böyle düşünürdüm. 13 yıllık öğretmenim. Parçalanmış aile çocuğu olup travma yaşamayan bir öğrenci görmedim. Tabii ortaokul öğretmeni olduğum için de çocukların en fırtınalı zamanlarını görüyorum ve boşanma bunu öyle bir körüklüyor ki
Mutsuz evlilik devam etsin demiyorum. Sorunlar varsa terapiye gidilsin, terapistin verdiği ödevler yapılsın. Önce kendileri, sonra çocukları için insanlar evliliklerine emek harcasın diyorum

Bir de boşanmayla bitmiyor. Çocuğu laf taşımak için kullanıyorlar. Adam kadına çocuğun yanında hakaret ediyor, Kadın adama. Çocuğa bunları söylettiriyorlar. Velayet kavgasında çocuk o evden eve savruluyor. Komşumuz hafta sonu çocukları babadan almaya gitti. Adam kadını çocukların gözü önünde, sokak ortasında yumrukladı( evliyken şiddet yoktu) Boşanma sonrası da önemli yani.

Aynen öyle canım benim naif naif nereye kadar

Amaan bizimki akrep işi gücü seks
(Büyük ihtimalle bunu yazdıktan sonra pişman olacağım)
Ay akreple yaşamak zor derler ama bence en zor balık benimde yükselenim akrep ama çok sükürün her özelliğini almamisim yay ve akrep karışımı olunca çokda mantıklı bir karakter oldugum söylenemez ama balık burcu erkeği kadar değişik bir tür gormedim

Yaaa ne kadar mantıklı ve ne kadar güzel konuştunuz gerçekten boşanmak kolay olan dedim okurken ama yanlış anlamayın beni nacizane fikrim bence terapiste gidip duzelen erkek yoktur kadınlar düzelör telafi eder Aman erkek değişmez diye düşünüyorum onlar nasıl alistiysa öyle gider inşallah yanilan benimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…