2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Gulbenin şu sevimsiz kızı camdan attığı sahneyi dört gözle bekliyorum gelmedi bi türlü o sahsane siir ve klarnet sahnesi beni de üzdü
Safiyeyi mi diyorsun, artık üzülüyorum ben ona yaaa o pis anası yüzünden olmuş uyuz karı

bazen insan ne kadar cabalarsa cabalasin bi seyler degismiyo. yok canim annemden tek cocugum. bi anneannem vardi o da vefat etti. teyzeler dayilar ayri memleketlerde. herkes kendi yuvasinda.

Safiyeyi mi diyorsun, artık üzülüyorum ben ona yaaa o pis anası yüzünden olmuş uyuz karı
Anası da maşallah adamla geçinemiyor boy boy dizmiş çocukları. Madem psikopatsın niye sürekli doğurdun hepsini delirttin. Ayy böyle kadınlar anne olmasın.

esimin ailesinin tutumu ben ev alnmasina karsi ciktim diyeydi. nefreti basladim. oglumda da sikinti cikinca napcan engelli cocugu demete basladilar esim olacak adama.

bazen insan ne kadar cabalarsa cabalasin bi seyler degismiyo. yok canim annemden tek cocugum. bi anneannem vardi o da vefat etti. teyzeler dayilar ayri memleketlerde. herkes kendi yuvasinda.
Yanlış anlama beni nolur yani cevaplamak istemessende anlarım tabi ama şiddet varmı acaba evliliğinde

Anası da maşallah adamla geçinemiyor boy boy dizmiş çocukları. Madem psikopatsın niye sürekli doğurdun hepsini delirttin. Ayy böyle kadınlar anne olmasın.
Kitaptakı yani gerçek yaşanmış hikayede erkek kardeşleri yok erkek olsun diye anneleri arka arkaya dogurmus ve kızların hiç biri erkek olmadığı için kızları sevmiyormus erkek olsaydiniz babanız beni severdi diye baskı yapıyormuş

Gene sevmezdi ayol kızlar napsın. Ben asla kocamı çocuğumdan daha çok sevip önemseyemem sanırım ya önce çocuğum gelir. Daha doğmadı ama öyle hissediyorum.

Hem ayıp ayıp aklına giriyor diyor yahu sen nasıl tanışıp evlendin dört çocuğun oldu, çocuklar kötü birşey yapmıyor sonuçta Hepsinin psikolojisini bozmuş deli şöyle acı çekerek geberdiğini görseydim keşke oh deseydim

Kırmızı odada ki gibi ne bu oğlan aşkı ayol biz kız diye ölüyoruz

Çiçekli pazeni giyip anca deli deli geziyo evde sevilecek bi tarafı da yok kocası haklı

Kızlar okulda iki öğretmen pozitif çıktı. En son perşembe okuldaydık. Maske ve mesafeye de dikkat ettik ama insan kuşkulanıyor yine de

Canım sen oğlanı ilk bulmuşsun o yüzden öylesin. Valla benim çevremde çok gördüm erkek diye yanıp tutuşan kaç tane kız doğuran erkek arayan var yani gerçekten böyle tipler.
Kızı olan oğlan oğlu olan kız işte,herkes olmayanı istiyor benimde var çevremde üç kızı var erkek olana kadar devam edecek sanırım

Gene sevmezdi ayol kızlar napsın. Ben asla kocamı çocuğumdan daha çok sevip önemseyemem sanırım ya önce çocuğum gelir. Daha doğmadı ama öyle hissediyorum.
Öyle oluyo kuzum yani benimde kırmızı çizgim çocuklarımdir Genel olarak tüm annelerin öyle aslında hatta bi çok anne çocuklari icin kotu eşlerine bile katlaniyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…