2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Azeri misiniz diye sordum yok diyor babam Aybala ismini seviyor afyonluyuz diyor. Çok kibar bir doktor. Memnun kalırsın
Sempatik birine benziyor ben de ıspartalıyım aslen oradan gireriz sohbete :) ıspartada kadın doğum hastanesi kapanmamış olsaydı oraya gitmeyi bile düşünüyordum doğuma. Yalovadaki şehir hastanesi mucizevi olarak bitsin diye ümit de ediyorum biyandan

Aynı doktoru geçtim aynı şehir denk gelmesi mucize Yalova da kimse çocuk yapmıyor heralde :) benimde salı randevum. Ayrıntılı icin başka hastaneden aldım randevu 21 haftadan itibaren yapılıyormuş .
aaa Yalova’dan birileri varmışbende Aybala hanıma gidiyorum çok memnunum herşeyi ayrıntılı çok güzel anlatıyor

evet gerçekten öyle . Ama KESK’e her hafta gidebilsek . Meraklı ve sabırsz biriyim doktorda çok yoğun oluyor
Ben iki haftada bir gidiyordum ilk başlarda artık 3 haftaya çıkardı Aybala hanım zaman geçmiyor pazartesi randevum var bakalım bu sefer cinsiyeti öğrenebilecekmiyim
Beklenen doğum da aynı gün
Evetttt

Ben iki haftada bir gidiyordum ilk başlarda artık 3 haftaya çıkardı Aybala hanım zaman geçmiyor pazartesi randevum var bakalım bu sefer cinsiyeti öğrenebilecekmiyim

Evetttt
Bende geçen gittiğimde öğrendim. İlk 12 haftada erkeğe benziyor dedi ama sonra göstermemişti. Benim enfeksiyonum vardı gitmem gerekiyordu o zaman erkek olduğu kesinleşti . Pazartesi icin randevu bulamadım bulsaydım beraber beklerdik salı günü de benim. Rabbim gönlüne göre sağlıklı bir evlat versin

Benimki çok nazlı ya poposunu dönüyor ya hiç açmıyor bacaklarıoğluşun hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım ben hiç merak etmiyorum aslında etraf daha çok merak ediyor 15 sene sonra gelecek inşallah mucizem sağlıklı olsun en önemlisi.randevuyu biraz erken alıyorum bende yoksa bulunmuyor yada çıktığım gibi hemen alıyorum hastanede

İyi akşamlar hanımlar Ankara’da bildiğiniz ayrıntılı ulturason için bi doktor var mı? Kontroller için gittiğim hastane liv; orası ali ergün diye biriyle çalışıyomuş, alternatif olarak sizin gidip deneyimlediğiniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Bir şey daha danışsam size bilginiz varsa, 32 ye kadar covid için idari izinli sayılıp sonra zorunlu doğum izni haftası 37. haftaya kadar çalışıp doğum iznine öyle çıkma şansı var mı sizce ? 16 haftadan ne kadarını doğum sonrası kullansak kardır çünkü .

Popoya doğru seninde kuyruk sokumuna doğrumu ağrıyorki uzun zaman ayakta kalınca oradan başlıyor dinlenemezsem belime kadar çıkıyor benimde
Benimde çok ağrıyor az önce mutfağı süpereyim dedim onu bile zor itekliyorum el amasi gibi kaldim resmen

Canım yanlış bilmiyorsam ankara tıp fakültesi radyoloji ücretsiz yapabiliyorsun . Aynı haftadayız galiba eğet hemen yaptırmayacaksan doktora bir daha gittiğimde ben seni yönlendiricem demişti . Öğrenip haber veririm sana . Normalde doktorumun özel muayenesi var ama ank. Üniv. Profesörü. Belki ücretsizse sen de faydalanabilirsin diye söyledim

Kızlar aranızda 58-60 kilo aralığında başlayıp ta pek kilo almayan var mı ? Bir kilo aldım sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama az mı yiyorum diye de üzülüyorum açıkçası

Benimde çok ağrıyor az önce mutfağı süpereyim dedim onu bile zor itekliyorum el amasi gibi kaldim resmen
İlk soracağım sorulardan biri olacak valla çok zorluyor otururken bile sanki bıçak batıyor ayağa kalkıyorum kalçam benden ayrı hareket ediyor nerdeyse uzun süre ayakta kalkmak zaten tüm günümü mahvediyor kazık gibi kalıyorum dediğin gibi. 5yaşında oğlum var oyun oyna diyor oturup yanına kalkamıyorum çocuk üzülüyor oynamıyorum diye

Kızlar aranızda 58-60 kilo aralığında başlayıp ta pek kilo almayan var mı ? Bir kilo aldım sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama az mı yiyorum diye de üzülüyorum açıkçası
Ben daha kiloloyum 65le başladım ama yarım kilo civarı anca alabildim. Arada kilo aldıracak şeylerde yememe rağmen sadece önde az bi göbek oluştu. Ama bebek haftasında görünüyormuş galiba detaylıda daha net anlayacağız gelişimini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…