2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İnşallah canııımm sağlıkla gelsinler

canım kullandığın marka ne ben mi göremiyorum dedim bir an ama yazmamışsın galiba

Gunaydın kızlar sağlık ocağından tetanoz aşı için aradılar çok kararsız kaldım doktoruma sordum ben karşı değilim aşı olmanıza dedi sizler yaptırdınız mı

Gunaydın kızlar sağlık ocağından tetanoz aşı için aradılar çok kararsız kaldım doktoruma sordum ben karşı değilim aşı olmanıza dedi sizler yaptırdınız mı
Cancan ben yurtdisindayim burada hamilelikte mecbur oluyorsun tetanoz. Ama ben gecen sene parmagimi camla kesmistim o zaman asimi oldugum icin gerek kalmadi.

Ben yaptirmiştim. Yaptirmamiş olsam yine yaptirirdim. Niye kararsiz kaldiniz? Tetanoz önemli
Ya bazı kötü yorumlar okudum o yüzden kararsız kaldım çokta bakmamak gerekiyor biliyorum ama öyle olumsuz yazılarla karşılaşacağımı sanmadım açıkçası acıyor mu falan dıye bakayım derken olumsuz yazılar denk geldi kafam karıştı o yüzden

Cancan ben yurtdisindayim burada hamilelikte mecbur oluyorsun tetanoz. Ama ben gecen sene parmagimi camla kesmistim o zaman asimi oldugum icin gerek kalmadi.
Anladım canım burada da sağlık ocağından arıyorlar ama yaptırmayabiliyorsun bende yaptıracağım zaten ama bi sormak istedim

Olumsuz yorum yapanlar hep vardır zaten. Doktorlardan çok iyi bilenlerde hep çıkar:)

Hayırlı si olsun inşallah peki sana kız diyen ozekdeki doktor mu yoksa bu doktor kız diyip şimdi erkek mi dedi
Kız diyen özel dekiydi. Ama zaten net görmedi kıza benzettim dedi. Bağdaş kurmuş arada kordan var gibi dedi. Ben kıza benzettim 16 dan sonra net olur dedi. Devlette ondan sonra gittim daha çok erken söyleyemem bir şey dedi. Dün gidince de erkek dedi.

ben yaptırmayacağım gebelikte o tip müdahalelere bulaşmaya gerek yok. Parol bile sayılı içiyorum başım çatlıyor dayanıyorum.

Doktorun sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış bir uygulamaya karşıyım demesi garip olurdu zaten. Ama sormasan ol demezdi. O yüzden çok gerekli olmadığına karar verdim ben de açıkçası

gebelikte kilo takiplerimiz topiğine bakarsan ordaki kızların da nasıl az kilo aldığını görürsün. Bu çok iyi bir şey. Sen beslenmene dikkat ediyorsan bebek alıyordur besinini
Ben de 3.5 almışım bugün tartıldım. Ama hala kendi limitlermdeyim. Bundan sonrası yokuş aşağı

Almaman normal canım. Ne bulduysan yeme ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…