2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kahvaltı yı 8.30 9.00 da yapıyor sam 10.00 da alıyorum.. Zaten 11 12 ye kadar su içiyorum evet süt ü öğlen akşam içiyorum bencede sor doktor a en iyisi böyle sistem kurdum d vitamini de 10 damla ekmek e döküp içiyorum yağ olunca.. Demir verdi bide onu aç karnına içiyorum
Ben de sabah peynir, öğlen yoğurt yediğim için gündüz içmiyorum. multivitaminin içinde Demir de var. O demirden faydalanmak için gece içiyorum

Benimde tam rahim agzinda mesafe 10 mm dedi baya asagida yani hep yatmam lazımmis ama sende bilirsin ki evde cocuk varken cok zor ev isleri çocuk vs derken😏 bakalim insallah 24. Haftada çıkar yukariya🙌
Ben kızımı gündüz anneme gönderiyorum. Zaten her gün 7 saat dersim var. Dersler bitince yatıp dinleniyorum

Bugün alişverişe gittik anca kızıma kendime aldım bi de nevresim takımı felan bizimde hep netten yapacağımız kesinleşti alişverişi kardeşine gider ayak yenidoğan bi takım alabildim hem yorucu hem çocukla zor birlikte bakabilmek Şubat indirimlerini bekleyelim nasipse inşallah ☺️
netten aldıklarını atarsın dimi. birbirimize haber verelim ben hiç indirim yakalayamam mesela.😁

Sorma kulaklarım çınlıyor hala 😂 Evet insan almak istiyor kaç olursa olsun minik minik yeni kıyafetler 🥰 Bizim de kıyafet adina hiç bir şey yok😂 Bebek bakım çantası bi iki battaniye emzirme yastığı falan var onları vermeye birini bulamadım heralde 😅
Ben vermemistim valla cunku ard arda olunca lazim
Oldu😂😂😂 suan herseyi hazir diyebilirim ama iste ana yuregi kiyamiysunni illa yeni biseyler daha alayim diyosun😂😂😂

Evet ya sinir oldum bide asayaya diyo ya sensiz ben iyiyim sanki volkan Asya'nın değil asya volkanın peşinde divane 😏
Kuduruyor işte. Ay o derin o telefondan sonra hala hiç birşey olmamış gibi. Harbi saf galiba.😂

Aydınlatsin bizi kizlar tok iciyorum diyene katilcam hemen😂😂 ac karnına mideme oturuyo sanki🥺
Ben eczacı tok yazdığından hep tok karnına içtim hiç doktor birşey demedi benimde sormak aklıma gelmedi 😊 sadece süt ve süt ürünleriyle arasından en az yarımsaat olmalı diye biliyorum

Kuduruyor işte. Ay o derin o telefondan sonra hala hiç birşey olmamış gibi. Harbi saf galiba.😂
O filmde bir tane akıllı yok ki asyadan baska😂
Aynen şükür 😍 Bi iki kişi var ama onlar yazmiyor 😀Bu haftalar hizli geçiyor aslinda güzel zamanlarimiz 🥰
Ya bana gecmiyor😏 bi an önce 30 lu haftalara hayirlisiyla gelsek keske🙈

Aynen şükür 😍 Bi iki kişi var ama onlar yazmiyor 😀Bu haftalar hizli geçiyor aslinda güzel zamanlarimiz 🥰
öyle. Tekmeleri net hissediyormusun artık. Ben her gün net hissedemiyorum ama olsun arada yaşadığım o küçücük an bile mutlu olmama yetiyor.

X