2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ara sıra karnınızda sertleşme gibi bir şey oluyor mu bugün baya oldu benim tlfla felan konuştum uzanıyodum normaldir dedim ama şimdi hiç hareket hissetmiyorum sırt üstü uzandığımda bile 🙄
Sebebi ni bilmiyorum ama bende oluyor telaşlanma normal bence

Evet son kontrolde doktor daha da korkuttu.Benim lupus positif o yüzden bebeklerim oldu 2 tane bunda da aynı risk var dedi doktor bol bol dua dedi.Yasimda var bakalim hayırlısı.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun o yaşa çok bağla mayın yaa nasip... Umarım saglıklı sıhhatli hepimiz kucagımıza alırız 🤲

Doktorum beni bu konuda pek rahatlatarak konuşmadı teşekkür ederim çok peki bu kistlerin bebeğe olumsuz bir etkisi olur mu acaba
Bu kistlerin büyüdükleri yer önemliymiş benim kistlerim rahmin dışına doğru büyüyordu doktorum bebeği etkileyecek yerde değil dedi tabi herkezde farklı olabiliyor yeri

Merhaba hanımlar bende haziranda doğum yapacağım inşaAllah. Sizlere danışmak istediğim; Bu şeker yükleme olayı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yaptıracak mısınız veya yaptıranlar var mı aranızda? Bu şeker yükleme olayı isteğe bağlı yapılan bir şey mi yoksa doktorlar şart mı koşuyor? Ben bazı kişilerden bu olayın şeker hastası değilsek bile şeker hastası yaptığını duydum biraz gözüm korktu açıkcası. Siz neler düşünüyorsunuz ya da tecrübeleriniz neler merak ediyorum.

Merhaba hanımlar bende haziranda doğum yapacağım inşaAllah. Sizlere danışmak istediğim; Bu şeker yükleme olayı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yaptıracak mısınız veya yaptıranlar var mı aranızda? Bu şeker yükleme olayı isteğe bağlı yapılan bir şey mi yoksa doktorlar şart mı koşuyor? Ben bazı kişilerden bu olayın şeker hastası değilsek bile şeker hastası yaptığını duydum biraz gözüm korktu açıkcası. Siz neler düşünüyorsunuz ya da tecrübeleriniz neler merak ediyorum.
İlk gebelikte yaptirdim şeker hastasi falan olmadik:) insanlarin ne dediğine değil doktorunuzun ne söylediğine bakın..

Ara sıra karnınızda sertleşme gibi bir şey oluyor mu bugün baya oldu benim tlfla felan konuştum uzanıyodum normaldir dedim ama şimdi hiç hareket hissetmiyorum sırt üstü uzandığımda bile 🙄
Ben de hareket hissetmiyorum ama iki üç kez sinirli bir anımda öne uzanırken karnıma birden bişey oldu sertleşme gibi o yüzden daha itinalı davranır oldum

İki hamileliğimde de yaptırdım şimdi yine yaptıracağım zamanı gelince.gün içinde o kadar çok şeker alıyoruz ki devede kulak kalır yaptırırken aldığımız.tabi herkesin kendi kararıdır.bir arkadaşımın da test sonucu hamilelik şekerinin olduğu çıktı diyet uyguladı devamında,

Bende yaptirmistim gebelik sekerim çıktı doktor beni diyetisyene yönlendirdi bence gerekli yaptırmak şekerin yüksek olması bebeğin kilolu doğmasına sebep oluyor 5 kilo üstü obez yapıyor bebeği doğurmakta zor kilolu bebek

Evet 16+0 bugün randevum var. Vajinal akıntımda mikrop çıktı onun icin gideceğim. 12 haftada erkeğe benziyor dendi sonra gostermedı . Dua edin yarın öğreneyim sabırsız biriyim 😬🤗 ne yiyim içiyim hareketlensin diye. Geçen limonata içtim Pingui yediydim ama yok göstermedi 😒😒😒
12 den sonra birdaha ne zaman gittin canım göstermedi demişsin de

Yaptırmayacağım ilk gebeliğim kesin ve netim 💐

X