2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben hiç bebekli rüya görmüyorum. Hep daha gencim okula gidiyorum arkadaşlarla geziyorum falan.
Sanırım psikolojik olarak anne olmaya hazır değilim

Canim seninki gostermis değişmez bence :)

Benimde önceden vardı kilo alıp vermekten doktorlar illaki gidip pahali kremler alin demiyorlar cunku catlayacaksa her turlu catliyo zaten ben hindistan cevizi yağıyla kakao yagi sürüyorum bebe yagi badem yağıda surebilirsin nemlendirmen yeterli
Kızlar dün çatlaklardan konuşmuşsunuz daha bende krem almadım zaten catlagim var kalcamada göbeğimde ben ne kullansam en etkilisi hangisiyse yoksa dünya haritası gibi olur vücudum kasıntilar başladı zaten

Geçmiş olsun canım usg neden girmedin?

Daha kan vermeden muayne masasinda sordum birçok sebebi olabilir diye bir yanıt verdi asistan dr.cuk
Canım normal bi hastanenin aciline gittim. Kadın doğuma gitmediğim için ultrason yokmuş haftasonu olduğundan. Giremedim o yüzden

31 ine canım artık o zamanda belli olmazsa daha gitmem

Sağol kuzum ama hapishanede dogurmak istemem

Anladim canım kadro daha zor ama değil mi gerci nasip kismet bakalım
Evet evet kesin öyledir merakından dayanamazsın sen gidersin

Canım normal bi hastanenin aciline gittim. Kadın doğuma gitmediğim için ultrason yokmuş haftasonu olduğundan. Giremedim o yüzden
Anladım cnm ben kadın doğum acile gittim..monitör yine göremeyeceğim kadar kafamın dibindeydi dr kalp atisiniatışını gösterdi goya eliyle ama ben yan acıdan bisi göremedim yattığım yerden..
Oraya gitmem iyi oldu biryandan,orda da perinatoloji varmış ve ben takiplerimeeorda devam edebilirim belki,salı poliklinik randevusu aldım perinatolojiye yollasinlar da oraya da gideyim..bugüne kadar gittiğim yer bana bayağı uzak,çocuğu okula götürüyorum diye orayı tercih etmiştim ama bugünkü gittiğim hastane özel arabayla 20dk.filân

Daha iyiymiş. Yakın olursa gidiş gelişin kolay olur. Bu perinatolojiye devamlı mı gidiyorsun? Neye bakıyorlar

Kızlar şimdi 4.ayımızın içindeyiz ya .. beslenme şekli nasıl olmalı .. ilk 3 ay kandan besleniyormuş sonra ki süreç nasıl olmalı .. mesela balık çok önemliymiş tüketiyor musunuz ? Tüketiyorsanız hangi balıkları

Bence söyle canım değişmesi çok düşük bence

eşin senden daha tez canlı desene

canım idrarda enfeksiyon yok ama kanda crp yüksek çıktı çok enteresan... Ultrasona girmedim.
Crp için ne dediler? İlaç falan verdiler mi? İlk haftalarda benimde yüksek çıkıyordu crp ama hamilelikte olabilir, ilaca gerek yok dediler benim 24 çıkmıştı, sonra bı daha da baktirmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…