2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım senin hamılelık nasıl gidiyor benm canım surekli adana kebap istiyor sızde durum ne
Iyi gidiyor canım şükür bulantılar bitti.
Benim canım her şey istiyor önüme ne gelse yiyorum sadece hala ete karşı bi tiksinti var.
Sende durumlar nasıl?

Bende öyle akşamları çok şişkinlik yaşıyorum ama özellikle bakliyat yersem..gecede ne yanıma yatsam oram çok çabuk uyuşuyor
Canım çok geçmiş olsun. Yoruldun mu hiç ondan olabiliyor.
Inşallah sıkıntısız atlatırsın Allahım şifa versin
Sağol canım çok yorulmadım aslında ama bilmem niye oldu

Hoşbuldum cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Sırt üstü yattığınızda iç organlar sıkışıyor hissi de oluyor mu şişkinlik zamanlarında
Öyle değilde midem ağrıyor rahat uyuyamıyorum çok şişkinlik oluyor sanki dünyayı yemişim
Ben bayadır akşam yemeği yemiyorum ondan sonra olmadı bi daha. Birde ağır yağlı yicekler yeme.

Ben varım akşam karnım doguma yakın hale geliyo aşırı ,sanki yemekler bogazımda . saga sola donmekten uyuyamıyrm sırt üsyü yatınca karnım agrıyo sabaha kadar dön dur sabah oluyo bi şekil . ama şişkinlik beni mahvedıyo

Haha aynı ben bide ben sanki arada bebek hareket ediyo gıbı hıssedıyrm karnımda olaylar olaylar

İnanamıyorum ya nasıl kötü kalpli insanlarmis . Ya o çocuğun annesine ne demeli yazık gerçekten. Hiç birşeye canını sıkma canım bak yakında bebeğine kavusacaksin herşey daha güzel olacak senin için . Herkes ettiğini bulur er yada geç

Esim evin ihtiyacidir, alisverisdir eksik etmez sag olsun. Eve su lazim tamam der. Ama konu kendi alisverisime geoince pek karismaz.

Bu aralar hormonlarda degisiklikler oldugu icin psikolojide dalgalanmalar normal, bazen sebepsiz aglamalar, depresyinlar gelir, bazen sebepsiz sevinc, hayat sevgisi gelir.

Cocuk gunlerle gelip kalir, bir kere bile oglum ozledim nasilsin ne yedin ictin demez. Sadece nafaka zamani gelince yabina alir. Ara ara mesaj yaziyor esime bize alis veris yap gel. Esim de bur ayagi ustte gider. Sanki, ona ihanetbeden bu kadin olmamis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…