2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sana ve çocuğuna değer vermeyen. Bebek için kılını bile kımıldatmayan bir adamdan neden tedaviyle çocuk sahibi olmak istedin ki? Yani yetişkin insanlarsınız ben olsam ailemin tedavi masraflarını karşılamasına müsade etmezdim. Böyle bir adamdan çocuğum olsa ki nolur?
Size de bebeğe de çok üzüldüm o bebeğinde sevilmeye herkes tarafından heyecanla beklenmeye hakkı vardı.😢
Tedaviyle olmadi. Kendiligimden kaldim sadece iste pihtilasma igneleridir, diger fitil vitaminler hicbirini karsilamiyor. Dusuk yaptim yazin kurtaj paradi genetik inceleme, rhogam ignesi hepsini kendim karsiladim. Kurus bile odemedi.

Bende Acıbademe gittim onunla bana devlette söylenen hafta aynı. 1 hafta ileri yada geri olmasında hiçbir problem yok. Bebeklerde bizim gibi farklı farklı yani kiminin bacakları uzun, kiminin kafası büyük vs. Benim bebekte uzun boylu babası ve bende öyleyiz bize çekmiş😂 bunun için hiç canını sıkma endişelenecek hiçbir şey yok.
Benim esim de uzunboylu.

Benim yayvan cikiyo kalcamda goguslerimde simdiden buyudu sanki üç aylık değil 5 6 aylık hamile gibiyim ilk gebeligim de sadece karnım çıkmıştı oda 6. 7. Ayda çıkmıştı bunda şimdiden portledi her yerim 😕

Yaa benm her yerden cikti mübarek 😅 allahtan zayıf başladım hamilelige😅

Allah sabır versin canım gerçekten sorumsuz bir aileymis ama boşver senin ailen yanında ya yanlız değilsin çok şükür başka kımseye de bebeginin de seninde ihtiyacın yok. Dogdugunda sıraya girecekler sevmek için merak etme o zamanda sen sevdirme😂

Estağfurullah ne kusuru 😊 maşallah minnosa sağlıkla gelsin inşallah 😊

Allah var görümcemlerimde kayinvalidemde çok anlayışlı her halden anlarlar kayinvalidemle kavga bile etsem gorumcelerim olaya mudahale etmez görümcemle tartışsam kayinvalidem olaya mudahale etmez mesafeli bi ilişkimiz var öyle anne kız gibi değiliz ama çok şükür karismazlar evime işime öyle sürekli biz gelelim yada siz gelin modundada değiller 😅
Evet. Bu da benim elimde bir alet olucak. Yarin hicbirseye karismaya dahi haklari olmycak umarim.

Tedaviyle olmadi. Kendiligimden kaldim sadece iste pihtilasma igneleridir, diger fitil vitaminler hicbirini karsilamiyor. Dusuk yaptim yazin kurtaj paradi genetik inceleme, rhogam ignesi hepsini kendim karsiladim. Kurus bile odemedi.
Daha gençsin tanımıyorum seni ama her kadın güçlüdür güzeldir niye böyle biriyle evlisin onu anlayamıyorum.

çok saçma bir şey. ne yani oğlunun çocuklrı arasında ayrım mı yapıyorlar. kan bağı hepsinde aynı sorun ne. olmamaları daha iyi gibi bence boşver. böyle insnlar yanında olsa daha büyük sorunlar çıkarırlar gibi geldi bana. allah herkese akıl fikir versin. sen iyi ol gerisi hiç önemli değil.🥰
Bazen uzuluyorum esimin manen yanimda olmadini, benimle beraber hastaneye gitmesini, yavrumuz nasil demesini cok isterdim. Hep yalbiz gittim randevuya, acisini tatlisini yalniz yasadim. Ilk esim de boyleydi, bundan da beterdi.

Ay açtım ama yinede tırsıyorum bide az önce telefonu bulmak için elimde fenerle dolaşıyordum bir karaltı gördüm eşimle oğlumun yanına koştum tabana kuvvet🤣🤣
Ayy valla korku filmlerinde hep ilk başta öyleleri ölür ya o yüzden söyledim ama erkek oluyor onlar genelde paniğe lüzum yok😂😂
Geçmiş olsun gelmedi mi 😀

Evet ya acillik olduğumu bilirim,kusmak biraz rahatlatıyor ama tam geçirmiyor en iyisi uyumaya çalışmak o da çok zor oluyor ama uyandığında hafifliyor:KK43:
Bende artik uyumakta kar etmiyor. Bide bende gozumde zayiflik varmis ondan fena basagrilari oluyormus. Simdi gozlukten sona ataklarim cok azaldi.

Şampuan vs dikkat ediyor musunuz benim acayip kokusu geliyor rahatsız ediyor doğal içerikli yves rocher varmış alımınyum paraben alkolsüz silikonsuz😂 bi de catlamısım ya kırmızı jel ve yağlara başlamam lazım gelsin. Hindistan cevizi kakao yagı iyi geliyormuş. Ayrı mı kullanmalı birlikte mi acaba.

Kızlar yazdıklarınızı hep okuyorum ama hiç yazmamıştım ben de aranıza yeni katıldım. Kızlar özellikle akşam yemeklerinden sonra karnım çok şişiyor çatlayacak gibi. Sağa dönsem yatamıyorum sırt üstü de rahat olmuyor. Sola dönünce biraz daha rahat yatabiliyorum. Kasıklarımda da ağrı bazen de acı oluyor. Okudum hep yazdıklarınızı ama böyle şeyler yaşayan var mı moralim çok bozuldu

Ay karışmıyım yorum yapmıyım diyorum tutamıyorum kendimi. Erkek olsa sevmicek mi yani!?
Bu adamı çok aradın mı evlenmek, evlat sahibi olmak için?
Sperm bankasından hamile kalsan senin için daha hayırlı olurmuş.
Nasıl olsa ailen ve sen bakacakmışsınız. Kocanla ailesi ne çocuğu benimsiyormuş nede ilgileniyormuş.
Haha yok benden olsa evlenme kitabini kapatnistim. Ailemin zoruyla tekrar evlendirildim. Evlen yuvan olsun, cocugun olsun yalniz kalma dediler.

X