2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
aaaaa inanmiyorummmm yeni duyuyorum sendenn

Ay cinsiyetler de belli olur inşallah gösterirler kendilerini
Hareketleri hissetmeye başladın mi yavaş yavaş? Senin ikinci gebelik bir de ikiz artık bu hafta önümüzdeki hafta hissedersin
ya simdi onu soracaktim sana ben hissediyrum ne yalan soyleyeyim bazen sagdaki bazen soldaki bazen aynı anda kalem koysam dusecek seyreltisi disardan belli tekme diyemem ama hareketlerini hissediyorum sen kacinci haftanda oğrendim cnm seninkilerde cift yumurta ikizimi tek mi

Benimkiler çift görünümlü tek yumurta ikizi labaratuvarda embriyolardan biri 3.gün bölündü onları koydular. 11.haftada yüzde 51 kız dedi doktor 13.haftada yüzde 90 kız dedi. Geçen hafta başka bir doktora gittim o da biri kız diğeri goremiyorum dedi ama o da kızdır herhalde

aynen kesin kizdir tek yumurta ikizi ya ondan masallah yaa ben cok heycanlaniyorum bu muayenem ayri bi anlam tasiyor bnm icin rabbim sag saglim problemdiz skntisiz kucagimiza aldigim zmnida gstersn insallh amin

2 defa ben gordüm 1 kerede annem gormüs benm rüyam söyle ultrasnla doktr bkiyo 2 side erkek diyo bnde hep bir kiz bir erkek hissediyrm hala sonra doktra diyrm ya hocam bi daha bakin kiz olmasin biri diye hok hayr pipisi bak diyo 2. rüyamda 2 erkek bebek dogurmus oluyorum memeyi veriyorum bebegin agzina acaba sütüm gelecekmi diye bebek cekiyo emiyo bi bakiyorm cocugun agzindan sutler akiyo masallah diyrm sutüm hemen geldi hatta tasihir diyrm rabbim hayra cikarsin insallah

Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah ne güzel rüyalar ben 3 kere doğurduğumu gördüm ikisinde birini doğurup diğerini doğuramadan eve gönderdiler
Senin büyük de oğlandı dimi o ne diyor erkek mi istiyor kız mı

Ya bir şey sorabilir miyim doktora gittiğimizde 9+2 haftalıkken benim bebek baş aşağı idi bacakları havada karnıma doğruydu yüzü 4d ultrasonda öyle gördük tek benimki mi öyle merak ettim Birde hareketlerini gördük doktora sordum normal her şey dedi ama merak ettim Duruşu biraz Farklı geldi

benim büyük de oğlan degisiyor hergün hissetleri ama cok seviyor cnm kardeslerim diyo öpuyor karnimi anne gobegin buyümüs gel tartim seni diyo

Kızlarrr çok şükür benimde ikili test ölçümleri iyiydi kan sonucu da haftaya çıkacak bıraksalar 9 ay ultrason da yaşarım yaa nasıl güzel bişeymiş doktorumuz sanki erkek gibi ama net değil 1 ay sonra netleştiririm dedi bakalım değişecek mi aynı kalacak mı minik

Eklentiler

• IMG_20210228_192533.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 53
Hangi marka aldınız acaba ben ilk bebeğimde prima almistim ama hic memnun kalmayıp huggiese dönmüştüm ama şuan üretimi yokmuş
Molfix aldim ben oglumda memnundum bu markayi tercih ettim trendyolda indirimleri takip edin cok cok uyguna alabilirsin bn 1 numara molfix yenidogan 240 adetini 85 tl ye aldm indrimden

Bende çalışırken yada gün içinde çok yorulduğumda ağrıdığı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…