2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ah hayırlı olsun Allah hepimize nasip etsin, sağlıkla doğsunlar inşAllah

Ah kalp atışlarını duyan annelerin mesajları okuyunca nasıl imrendim ..
Ben 14 ocakta doktor ile buluşacağım. Ebe ile Ultrason muayenesi ise 20 Ocakta.
Günler geçmek bilmiyor böyle de..
Daha doktordan duyamadık kaç hafta kaç gün olduğunu

Yurtdışında misiniz siz de?

Canim sene iyiymis ben ulser diyeti yapiyodum domates yasakti asitten sebep,markette domates gorunce esime dedimki bu domatesler cok guzel gozukuyo tadi iyidir sen al yersin dedim ay gelince bide ceri minicik bolmus ikiye tuzlayinca icim gitti ki hic bozmamistim diyeti dedim ben yicem dogradiginin hepsini yedim ama ne lezzetliydi

iyi
yapmissin cnm cani cekiyo insanin

Merhabalar bir şey danışmak istiyorum
Uzun zamandır gebelik için uğraşıyorum
Klomen kullandım ama netice alamadım
Geçen ay ilaçlı usg yapıldı tüpler açık dendi
Son adet tarihim 7/12/2020
Bugün test yaptım pozitif çıktı dr gittim
Bhcg 239.9 çıktı sizce normal mi hesaplamalara göre 4+3 gözüküyor ama usg görülmedi salı günü tekrar çağırdı endişeliyim

Endişelenmeyin hiç beta 1500 ü geçince kese gözüküyor benim değerim da ulaşmadı henüz bu değere salı gününü bekliyorum normal dediler telaş yapmayın hiç bebişi üzmeyin

Kızlar Bursa'dan olan var mı aranızda? Bursa ve Yalova'da önerebileceğiniz doktor var mıdır?
Merhaba, hayırlı olsun. Ben Bursa'danım 2019 da kızımın takibini ve doğumunu Jimer de Selim Akgün yaptı. Şimdi tekrar ona gidicem kısmetse. Sakin, sevecen ve işini iyi yapan biridir. Aynı zamanda hastanenin başhekimiydi o zaman. Bi araştırın isterseniz.

Bakarım ama bana uzak kalır sanırım ben Orhangazi'de oturuyorum. Şehir hastanesinde Ayşe Yeliz vardı onu çok istedim ama pembemaviye geçmiş

Bakarım ama bana uzak kalır sanırım ben Orhangazi'de oturuyorum. Şehir hastanesinde Ayşe Yeliz vardı onu çok istedim ama pembemaviye geçmiş
Yakınınızda bi doktor daha iyi olur tabi. Umarım gönlünüze göre biri olur Doktor çok önemli.

Konular yine birlesti galiba Yaş 32, muhtemel doğum tarihi 6 Eylül 2021, başlangıç kilom 50, 2. Çocuk kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…