2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de ingilteredeyim. 6. haftadayim 8. hafta icin ilk randevu verdiler. Biraz lekelenme ve kanama var. Cok endiseliyim Turkiyede olsa hersey cok daha kolay olurdu.
Selam,
Bu sabah bende de lekelenme var pembe desem pembe değil kahve desen değil. Canlı kırmızı da sayılmaz..
Çok tedirgin oldum bende. Kızımda hiç kanamam olmamıştı .
Haftasonu doktor hiç bulunmaz burada..
İçim içimi yiyecek şimdi.
İnşallah kötü bir şey yoktur 🙄

Cok teşekkürler. Sizin de hayırlı olsun. 2 hafta sonra gideceğiz. 22 ocak oluyor.
Beni de haftaya çağırdı, duyulur inşallah.
Selam,
Bu sabah bende de lekelenme var pembe desem pembe değil kahve desen değil. Canlı kırmızı da sayılmaz..
Çok tedirgin oldum bende. Kızımda hiç kanamam olmamıştı .
Haftasonu doktor hiç bulunmaz burada..
İçim içimi yiyecek şimdi.
İnşallah kötü bir şey yoktur 🙄
Canım progestan kullanıyor Musun? Ayaklarının altına yastık koy uzan ve bol su iç. Bende de öyle bir kanama olmuştu, sonra leke leke gelip bitti.
Kızlar göbekleriniz ne durumda ben sanki yarın doguma gidicek gibiyim ögrenmeden şişmeye başladı göbiş gazdır dedim ama hiç inme yok aynı hamile gib paytak paytak yürüyorum
Bende o durumdayım çok fazla şişkinliğim var. Gelecek haftalarda normale dönmesini umuyorum 😄

Kızlar göbekleriniz ne durumda ben sanki yarın doguma gidicek gibiyim ögrenmeden şişmeye başladı göbiş gazdır dedim ama hiç inme yok aynı hamile gib paytak paytak yürüyorum
İnan benimki de öyle, hamilelikten önce spor yapmıştım baya göbeğim kaybolmuştu ama şimdi aşırı şişim

Merhabalar arkadaşlar, ben de 5 hafta 2 günlük hamileyim. Bu süreçte anne bebekle ilgili okuduğunuz veya tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı?

Kızlar Betam 11000 çıktı progesteron da 25 küsür çıktı 🥰🥰🥰 bu sefer oldu galiba yarın doktora gideceğim 2 günde bir beta vermekten kurtuldum 🥰🥰🥰 bundan önce Kayıplarım olduğu için sürekli 2 günde bir kan verdim 🥰🥰 yarın nasipse hem kese hem kalp atışı duyacağız 🥰🥰 insallah herşey yolunda ilerler 🥰🥰 darısı her isteyenin başına 🥰🥰
Doktordan şimdi geldim şuan keseyi gördü sadece herşey normal olduğunu söyledi haftaya cumartesi kontrole çağırdı 🥰

Beni de haftaya çağırdı, duyulur inşallah.

Canım progestan kullanıyor Musun? Ayaklarının altına yastık koy uzan ve bol su iç. Bende de öyle bir kanama olmuştu, sonra leke leke gelip bitti.

Bende o durumdayım çok fazla şişkinliğim var. Gelecek haftalarda normale dönmesini umuyorum 😄
Daha henüz doktorla görüşmedik canım ondan ilaç almıyorum folic dışında.
Karnında ağrıyor. İnşallah kötü bir şey olmaz. İçim daraldı sabahtan beri.

Arkadaşlar ben kızımda 14.haftaya kadar daha çok iştahsızdım,daha çok yeni gerçi bu hamileliğim ama bugün bi iştah artışı farkettim.hatta tatlı pek sevmem canım çekti☺️
bu arada memelerde büyüme ve ağrı,çabuk yorulma,çok az kaşık ağrısı var bende..he birde sık idrara çıkma,mesaneye baskı yapıyor sanırım bebek.. benden haberler böyle..sizler nasılsınız?
Bu arada listeye ekleyecek misiniz beni de..kilomu yazmamışım başlangıç kilom 67..boyum 176 da benim🙈 80 i aşar mıyım acaba😁

Zehra gönlünü ferah tut,kötü düşünmemeye çalış.arkadaşın dediği gibi bol su ile dinlen..iyi gelecektir.
Sağol canım.
Ebeyi aradık. Hollanda da bu işlere ebe klinikleri bakıyor..
Uterus u büyüdüğü için olabilir böyle az lekelenmeler demiş.
Düşük olması durumunda kanaması çok ve ağrılı olur, anormal bir durum değil diye bilgi vermiş.
İlacı da söyledik ilk gebelikte kullandı diye..
Burada o ilacı pek vermiyoruz gerek yok dedi kadın 🙈
Bugün istirahat edeceğim.
Dün çok yorulmuştum. Kızımın peşinde dışarda bir saat kadar kaldım sonra yürüyüşe çıktım tekrar 1 saat kadar .
Yemek hazırlıkları falan derken ayakta çok kaldım . Belki ondandır.
Allah büyük nasipse her şekilde tutunur tabi.

Arkadaşlar ben kızımda 14.haftaya kadar daha çok iştahsızdım,daha çok yeni gerçi bu hamileliğim ama bugün bi iştah artışı farkettim.hatta tatlı pek sevmem canım çekti☺️
bu arada memelerde büyüme ve ağrı,çabuk yorulma,çok az kaşık ağrısı var bende..he birde sık idrara çıkma,mesaneye baskı yapıyor sanırım bebek.. benden haberler böyle..sizler nasılsınız?
Bu arada listeye ekleyecek misiniz beni de..kilomu yazmamışım başlangıç kilom 67..boyum 176 da benim🙈 80 i aşar mıyım acaba😁
Ben ilkte 80 i astım 64 falandımm..
Bunda umarım 10 kg ile kapatırız.
Boyum 172. Şuan 61.5 kg yım.
İştah çok açıktı hele geçen hafta doymak bilmedim. Bu hafta daha rahat geçti.

Bende de regl ağrısı gibi ağrı var, geceye doğru geliyor on dakika sürüp geçiyor. Bir de evet daha çabuk yoruluyorum başka belirtim yok şu an. 😊 İlk gebeliginizde kac kilo almıştınız? Boyumuz aynı ben de 1.76 yım. 😊 50 kiloyum şu an, kızıma hamileyken 14 kilo aldım 64 ile doğuma girdim, 3 hafta sonra geri gittiler. Yine ayni kilo ile başlıyorum. Bakalim bu sefer ne kadar olacak sanirim yine ayni civarlarda alırım bilemedim. 😊

Kızlar adetime 1 hafta kala gebelik öğremiştim en son baktırdıgım da beta 210 du. Bugün olmam gerek adet günüm kahverengimsi akıntı geliyor normalmi

X