2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Endişelenmeyin hiç beta 1500 ü geçince kese gözüküyor benim değerim da ulaşmadı henüz bu değere salı gününü bekliyorum normal dediler telaş yapmayın hiç bebişi üzmeyin 😊😊
Teşekkür ederim salı günü büyük gün desenize ☺️ İnşallah güzel neticeler alırız 🙏🏻

@Ssevincli[/USER]:anneadayı::nazar:
]@kofi[/USER]:nazar::anneadayı:
]@karrtanesiii[/USER]:anneadayı::nazar:
@zzazu[/USER]:anneadayı::nazar:
@hayrusz[/USER]
:anneadayı::nazar:
@Nooram[/USER]:nazar::anneadayı:👶🏻👶🏻
@Ruse52 /USER]:anneadayı: :nazar:
@Semaknc[/USER]:nazar::anneadayı:
@AaGg[/USER]:anneadayı::nazar:
@afrartis[/USER]:nazar::anneadayı:👼👼👼
Pozitif sonuç alan tatlı anne adayları. Doktorumuzun söylediği gebelik haftanız, kese tarihimiz, kalp atışı tarihimiz ve sonu gelmeyecek tatlı telaşları birlikte yaşayalım. 👨‍👩‍👧‍👦 Sat 1 Aralık, 5+2 günlük olduk. Gelin Bu heycanı Beraber yAşayalım sabırla sağlıkla sıhatla kucagimıza allamayi Nasip etsin Rabbim Amin🤲♥️🤲♥️♥️👶🏻
Ben de buradayım 4 haftalı gebeyim ☺️

Merhabalar bir şey danışmak istiyorum
Uzun zamandır gebelik için uğraşıyorum
Klomen kullandım ama netice alamadım
Geçen ay ilaçlı usg yapıldı tüpler açık dendi
Son adet tarihim 7/12/2020
Bugün test yaptım pozitif çıktı dr gittim
Bhcg 239.9 çıktı sizce normal mi hesaplamalara göre 4+3 gözüküyor ama usg görülmedi salı günü tekrar çağırdı endişeliyim 🥺
Benim adetime 1 hafta varken 33 adetime 3 gün varken 210du ☺️ Şuan adet günümdeyim ölçtürmedim doktora gidicem direk, burdakilerde etrafımdakiler de normal dedi ☺️

Selam kızlar ben 2017 temmuz annesiydim var mı oralardan kimse :) Bu ay da ikiyi düşünüyorum hafif belirtiler var gibi ama bat a daha 4 gün var bakalım aranıza katılabilecek miyim.. Bu sefer erken öğrenmek istemiyorum oğlumda hemen öğrenmiştim zaman geçmek bilmedi :)) Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin
2017 Aralık annesiyim bende :) Kreşe fln başladı mı birinci bazen nasıl olacak diye endişeleniyorum :KK51:

Merhaba kızlar ben de eylul annesi olacağım inşallah. SAT 2 aralıktı. BAT 30 aralikti. 30 aralikta testle ogrendim. Dun de keseyi gördük. 8 eylul beklenen dogum tarihi
Hayırlı olsun 🌸 Doğum tarihlerimiz aynı, sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 😊 kalp atışı için ne zaman gideceksiniz?

Canım tebrik ederim çok güzel olmuş artışların. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alacaksın 🥰

Merhaba, Salı günü belki kese gözükmeyebilir ama tekrar betana falan bakar. Perşembe kan verdikten sonra doktorla görüştün mü tekrar?
Yok kanı sağlık ocağında verdim değerin iyi dedi yükselmiş dedi

X