2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar Betam 11000 çıktı progesteron da 25 küsür çıktı 🥰🥰🥰 bu sefer oldu galiba yarın doktora gideceğim 2 günde bir beta vermekten kurtuldum 🥰🥰🥰 bundan önce Kayıplarım olduğu için sürekli 2 günde bir kan verdim 🥰🥰 yarın nasipse hem kese hem kalp atışı duyacağız 🥰🥰 insallah herşey yolunda ilerler 🥰🥰 darısı her isteyenin başına 🥰🥰

Kızlar nasılsınız bugun ıkız anneleri tebrık ederim 🥰🥰benım bugun cok sarı akıntım oldu ya bıde ben calısıyorum anaokulu öğretmenim acaba zorladımmı dıye korktum kendımı 😢

Kızlarr,herkese merhaba..geçmişi anca okudum😁🙈 ne güzel haberler var..ikizler var,üçüz var😁hepimize hayırlı uğurlu olsun..benimde 2.çocuğum olacak inşallah ❤️Kızım Kasım 2017 doğumlu 3 yaş şu an..beni de listeye ekler misiniz?benim yaş 35..
Son adetim 5 aralıktı
Bugün 4+6 yım..yarın tam 5 haftalık olacağız..ilkinden tecrübeli olunca dayanmaya çalışılıyorum..daha hiç gitmedim..2 hafta sonra direkt kalp atışını duymaya gideceğim inşallah 🍀aynı günde olduğum arkadaşlar bile var..ilk çocuğum acil sezeryan olmuştu..bu doğumda ssvd denemek istiyorum..bakalım hayırlısı nasılsa öyle olsun diyelim..Ağustos annelerine bir iki takılmıştım grubun açılmasını bekliyordum..nihayet açıldı..aynı süreçten geçen kızlarla olmak bambaşka bir duygu 🥰 3 yıl önce kızımın zamanında da grubumuz vardı burda..çok güzel anılar oldu..neyse,herkese selamlar sevgiler şimdilik🥰

KıZzz abartmaaa o kadarrrr valla bizi doğuma vinçle götürcekler bu gidişleee😂😂
kiz ben ilk defa böyle oldum ilk oglumda sadece anans istemisti canm esim disardaydi alisveris yapmak icin neyse geldi yarim saat sonra ay gozümün önüne serbeti akan baklava geldi yutkundum resmen cok istedi cnm demek ki boyle oluyormus aşerme🤣😄

X