2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım adanadayım bu hafta kontrole gidicem fiyatı yanlış biliyor olabilirim doktorum Prof bakalım neye yönlendirirse artık.içimin rahat etmesini istiyorum kaç gündür çok yıprandım
Evet canım ben de çok düşünüp uykularımı kaçırdım, o yüzden anlıyorum seni. Anladigim kadarıyla yaştan dolayi karışıyor kafan. Durumun varsa yaptir bence de. Guzel haberler verelim birbirimize inşallah 🙂

Eki Görüntüle 2791389 Sabahin erken saatlerin fiyati 1200 tl idi eşimle bide ebebekte yakindan bakmak istedik pazartesi vaktimiz olursa bakmayi düsünüyoruz cok cok begendik
Bu park yatak anne yatağı seviyesi ile bir olmuyor derin bu anne yanı değil bu chicco nun vardı onu inceleyin farklı markalarında var yotube videosu var

Yok canım ya yapmadı 😭 sormadım da ayakları bitişik gibi, yok kafası vücuduna yapışık gibi falan diye korktum onları açıklatmaktan cinsiyet aklıma gelmedi.
Bu ultrason görüntüleri bebek büyüdükçe bana çok korkutucu geliyor. Yeğenime falan bakardım tövbe estağfurullah yaratık gibi, agzi burnu bi tuhaf gelirdi. Seni anlıyorum ve yanındayım 😁

Bu park yatak anne yatağı seviyesi ile bir olmuyor derin bu anne yanı değil bu chicco nun vardı onu inceleyin farklı markalarında var yotube videosu var
Kardeşim kullandi bu pregoyu, derinlik seviyesi ayarlanabiliyor. Bebek büyüdükçe aşağı indiriliyor yani yatak seviyesi. Epey de kullandı bunu montessori alana kadar. Benim de aklımda o yüzden.

Bu ultrason görüntüleri bebek büyüdükçe bana çok korkutucu geliyor. Yeğenime falan bakardım tövbe estağfurullah yaratık gibi, agzi burnu bi tuhaf gelirdi. Seni anlıyorum ve yanındayım 😁
Ahaha güldürdün canım ya 😂 hakikaten bir değişikler😂 doktor Allah tan normal diye sakinleştirdi.

Kizlar yaşlar kaç ? Kaçıncı hamilelik ? En genç anne hanginiz biraz tanışalım da 7 ay burda geçireceğiz 😀😀
Ben 32 ikinci hamilelik ilki 27 deydi oğlum var bitane 5 yaşında bu inşallah kız olur Allah sağlıkla versinde kız olması gönlümden gecen
Selam herkese 39 yaşındayım 9 yaşında bir kızım var.2. bebek olacak nasipse Allah sağlık versin hepsine ve annelere . Bulantılar çok Kusmalar zaten ona keza , çalışıyorum Zorlandığımda zofren alıyorum 10+2 olduk. 8 martta kontrol var. En son gittiğimde 6 haftalıktı. Merak edersen gel kontrole dedi ama hiç Fırsat olmadı, 8 martı dört gözle bekliyorum . Hepimize sağlıklı keyifli hamilelikler Hayırlısıyla kavuşalım evlatlara inşallah ❤️❤️❤️🌸

Size katılıyorum biyolojik yaş önemli.ben ilk kızımı 33 yaşında doğurdum o zaman 2 ki test yapılmıştı doktor biyolojik yaşın daha genç demişti.5 yıl önce .inşallah yine öyle olur
Bence çok düşünme derim senin geçmiş bir öykünde yok bu testlere takılma derim birine bakıyorlarsa binine bakmıyorlar benim doktor hiç öyle bir yaklaşımı olmadı geçmiş öykülerimde var ben diğer geneliğimde üni deki genetik bölümündeki hekim sana tüp yapalım döllenen yumurta iki hücreli olduğu zaman bir hücreyi alıp amerikaya gönderecek genetiğine bakılacaktı gen taraması yapılacaktı hatta eşine ve sanada yapalım dedi her bir embriyo için çok rakam ödeyecektim eşim ödemezdi zaten istanbulda gittiğim doktor bu durum tekrarlamaz dedi ama başka doktorlar yok tüp yap yok daha çocuk yapma bir sürü şey söylediler açıkcası artık tıbba güvenim kalmadı testler ve önlenemez durumlar şimdi sadece detaylı inceleme yaptırıyorum bu yapılan testler koromozomlara bakılıyor ama metabolizmal hastalıklar var ancak topuk kanı ile anlaşılıyor sonra anlıyorlar iş işten geçtikten sonra ve türklerde yaygın bir kaç çeşit var ve akraba olmana bile gerek yok çogu kişi taşıyıcı oluyor .hamile kaldıktan sonra endişe yersiz doktorun bana dediği gibi tüp yapıp bölündükten sonra inceletecen ve çok büyük rakamlar verecen yada Allahın takdirine bırakacan iyi bir doktora git emin ol seni riskli bulmaz

Canım ben henüz yaptırmadım yarın doktorla konuşacağım. Ama buradan öğrendiğime göre özellikle down sendromu ve bir çok genetik hastalık bakılıyor yüzde 97 net sonuç veriyor.. İkili testler gibi ihtimal değil daha net ve cinsiyet kan grubu gibi farklı bilgileri de öğreniyor diye biliyorum.
İkili tarama yaptırıyor mu burda herkes ben hala yaptırsam mı yaptırmasam mı diye düşünüp duruyorum

mide bulantısı yaşayan hamiş arkadaşlarım ben gerçekten bulantıyı en yüksek seviyede yaşayanlardan oldum. Ağlaya ağlaya istifra ediyordum, istifra etmekten kirlenen kıyafetimi değiştiremiyordum ellerim titriyordu çok zor çokk iyi anlıyorum o yüzden.. ama üç dört gündür bir/iki kez istifra ettim.. ama bulantılarım öğürmelerim hala devam ediyor.. yemek hala yapamıyorum.. ve üç dört gündür su içebilmeye başladım.. içince yine midem bulanıyor ama hemen üstüne ekmek filan atıyorum ağzıma bastırsın diye.. demem o ki azalacak bitecek arkadaşlar ben kendimde bir nebzede olsa azalma izliyorum.. kendinizi bırakmayın azalacak🤗 bizde balayına günlerine kavuşacağız 🤲🏻🤗
Ben de hemen ekmek yiyorum en iyi ekmek geliyor bana ama en çok Da ekmekten tiksindim ☹️ Düşüncesi bile içimi karıştırıyor

İkili tarama yaptırıyor mu burda herkes ben hala yaptırsam mı yaptırmasam mı diye düşünüp duruyorum
Canım bugün doktorla konuştum. Haftaya ikili tarama yapalım fetal dna yaptıracak kadar risk olduğunu düşünmüyorum dedi. Risk çıkarsa yaptırırsın konusunda ikna etti, ben yaptıracağım ikili testi ama elbette tercih meselesi istersen yaptırmaya bilirsin.. Kendimi biliyorum beni o bile kesmez.

Kızlar bu gece rüyamda bebeğimi emziriyodum kız bebekti ve o kadar gercekciydi ki, şuan acayip bi özlem var içimde, sanki dogurmusum da ayrı düşmüşüz gibi hissediyorum 😁 cok tatlıydı minicik surati vardi, sütüm de coktu çocuğun ağzından akıyordu 😁 bugun cok duygusalim bir an önce bu rüyayı unutmam gerek 🤦

Canım bugün doktorla konuştum. Haftaya ikili tarama yapalım fetal dna yaptıracak kadar risk olduğunu düşünmüyorum dedi. Risk çıkarsa yaptırırsın konusunda ikna etti, ben yaptıracağım ikili testi ama elbette tercih meselesi istersen yaptırmaya bilirsin.. Kendimi biliyorum beni o bile kesmez.
İnşllah çok iyi çıkar sonuçlarımızz

Kızlar bu gece rüyamda bebeğimi emziriyodum kız bebekti ve o kadar gercekciydi ki, şuan acayip bi özlem var içimde, sanki dogurmusum da ayrı düşmüşüz gibi hissediyorum 😁 cok tatlıydı minicik surati vardi, sütüm de coktu çocuğun ağzından akıyordu 😁 bugun cok duygusalim bir an önce bu rüyayı unutmam gerek 🤦
Cinsiyeti öğrenmeye gitmeden önce bende aynı rüyayı gördüm. Mavilere sarılı bi erkek bebek emziriyordum. Babaannem beni izliyordu oh oh maşallah sütün de nasıl bol diyordu tazyikli akıyordu böyle. Ben emzirebilecek miyim diye çok düşündüm ondan gördüm heralde. Oğlum da çok şükür nasip oldu emzirdim bunda da çok istiyorum bakalım nasip

Kardeşim kullandi bu pregoyu, derinlik seviyesi ayarlanabiliyor. Bebek büyüdükçe aşağı indiriliyor yani yatak seviyesi. Epey de kullandı bunu montessori alana kadar. Benim de aklımda o yüzden.
Buna çok benzer kullandım ondan sandım bende ana yanıda var benim kullandığım sıkıntılıydı yanlardan esniyordu bebek yana giriyordu uykuda dönerken esneme seviyesine göre araya battaniye sıkıştırıyordum😂gündüz koymuştum birkaç ay kızkardeşimindi memlekete gittimi kullanıyordum bu beşikler tahta olsa bebek dönerken kafayı çarpar diye alamamıştım bu tarz kumaşlarda esner diye sekizinci aydan sonra hep kızımla yatıyorum 😂 halen daha yok artık birşeyler almam lazım

Cinsiyeti öğrenmeye gitmeden önce bende aynı rüyayı gördüm. Mavilere sarılı bi erkek bebek emziriyordum. Babaannem beni izliyordu oh oh maşallah sütün de nasıl bol diyordu tazyikli akıyordu böyle. Ben emzirebilecek miyim diye çok düşündüm ondan gördüm heralde. Oğlum da çok şükür nasip oldu emzirdim bunda da çok istiyorum bakalım nasip
Emzirirsin insallah niye öyle düşünüyorsun rabbim rızkını gönderir o gunahsizlarin 😍

Bende görüyordum başlarda ama benim emzirdiklerim hiç bana benzemeyen değişik bebekler oluyordu oğlan kız başlarda kızımı emzirdiğim için sütten bıraktığım hafta çok gördüm bu rüyalardan hatta gögüs ucumun düştüğünü bile gördüm çok rüyalara takılmıyorum benimkiler karabasan gibi😂

Bende görüyordum başlarda ama benim emzirdiklerim hiç bana benzemeyen değişik bebekler oluyordu oğlan kız başlarda kızımı emzirdiğim için sütten bıraktığım hafta çok gördüm bu rüyalardan hatta gögüs ucumun düştüğünü bile gördüm çok rüyalara takılmıyorum benimkiler karabasan gibi😂
Ayy kötüymüş gercekten 😁 ben cok etkilendim ya cok gercekciydi zaten kız diye hissediyorum bidr minicik kız bebek emzirince çok değişik oldum, özledim yavrumu resmen daha hamileligin %25i bitti🤦

X