2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlarr biz iki gündür ev taşıyoruz eşya kolile topla derken iki gündür çok ayakta kaldım şuan kasıklarım çok ağrıyor korkuyorum bişey mi oldu diye 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😫 böyle bişey yaşayan oldu mu çok yorulunca

Kızlarr biz iki gündür ev taşıyoruz eşya kolile topla derken iki gündür çok ayakta kaldım şuan kasıklarım çok ağrıyor korkuyorum bişey mi oldu diye 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😫 böyle bişey yaşayan oldu mu çok yorulunca
yorulmaman gerek gerekirse bi yardm tut dikkat etmen gerkeen zamandasn

İki gündür çok yoruldum kasıklarım ağrıyınca korktum aslında bundan sonra dikkat ederim ama doktora mı gitmeliyim acaba 😫
eger huzursuzsan icin rahat etsin git bi hersey yolndami baktr cnm gecmis olsn uzat ayaklarini yat dinlen bi tencere dahi kaldrma prenseslik evresindesin sen suan şımart kendini😍😍

arkadaslar listeye dokunamiyorum bi dokunsam herkesin bilgisi karisacak pekte anlamdigimi dile gtrmistim lutfen listeye ekleyemedim arkdaslar kusura bakmasn 😍

Kızlar birde erken mi bilmiyorum ama beşik olayını düşündünüz mu hiç? Ben 10. ya da 12. aya kadar sepet beşik kullanayım diyorum park yatak var sonra ona geçerim dedim. Park yatağın ara katı yok o yüzden onu kullanamam derin diye. Yatak Odam da çok ufak az bir yer kalıyor o yüzden bana hem dar yere uygun hemde uzunca kullanabileceğim bir beşik tavsiye eden olur mu ? Yoksa sepet beşik fikrinden mi kalmaliyim ? Bu arada sepet beşiği alırsam sabitlenebilen alacağım.
Sepet beşik kullanmadım ama kime sorsam alma hiç kullanışlı değil içi çok dar hemen kullanılmaz oluyor falan demişlerdi. O dönem a101'e şu tarz bi beşik gelmişti ondan almıştım çok kullanışlı istersen sallanıyor istersen sabitleniyor ben ufakken sallanır kullandım gaz sancısına iyi geliyor diye sonra sabitledim. Eğer oda yapmayacaksan böyle bişey tavsiye ederim. Oda yapacaksan da büyüyen beşik almanı tavsiye ederim

Eklentiler

• images (9).jpeg
    images (9).jpeg
    8,6 KB · Görüntüleme: 34
Sepet beşik kullanmadım ama kime sorsam alma hiç kullanışlı değil içi çok dar hemen kullanılmaz oluyor falan demişlerdi. O dönem a101'e şu tarz bi beşik gelmişti ondan almıştım çok kullanışlı istersen sallanıyor istersen sabitleniyor ben ufakken sallanır kullandım gaz sancısına iyi geliyor diye sonra sabitledim. Eğer oda yapmayacaksan böyle bişey tavsiye ederim. Oda yapacaksan da büyüyen beşik almanı tavsiye ederim
Anne yanı beşikler için ne diyorsunuz? Hoş o durumda da nasıl oluyor hem anne yanında beşik hem de odasında başka şey mi? 😁 montessori yataklar falan ileri yaşlar için mi? Alt değiştirme için de oda yapılırsa alanlar oluyor sanki fotoğraflarda görüyorum. Soruları sıraladım ☺️

Anne yanı beşikler için ne diyorsunuz? Hoş o durumda da nasıl oluyor hem anne yanında beşik hem de odasında başka şey mi? 😁 montessori yataklar falan ileri yaşlar için mi? Alt değiştirme için de oda yapılırsa alanlar oluyor sanki fotoğraflarda görüyorum. Soruları sıraladım ☺️
Anne yanı beşikte çok kullanışlı bence yatağın yanında böyle bi alan varsa. Ben ilk onu düşünmüştüm ama yatağın dibindeydi beşiğe ayırdığım alan o yüzden olmadı. Onu kullananlarda özellikle gece emzirme açısından çok kolay olduğunu söylüyorlar. İlk aylar çok sık uyanıyorlar çünkü. Anneye yakın olması avantaj o açıdan. Montessori yatak da en erken 1 yaş gibi olur bence

ya ondan sanirim yasamiş oldugumuz sehirde yaz kavurucu bir sicaga maruz birakiyr bizi hic sewmiyrm yazi terlemeyi falan esimde ben gibi sewmez simdi ikizler bi kac hafta erken gelir diye tahmin edip agustosun 10 nundan sonra gelirler tahminice insallah beter bi sicak olack esime diyrum ki ya biran önce yaz gelseee oda ilk defa evet ya yaz biran önce gelse dedim bunu bize söyleten allaha hamd olsn 😍😍
Zaman gecsin istiyo insan biranonce ☺ ikizler erken geliyor genelde benim ablaminda var ikizleri cicikizlarim onlarda 36 haftada dogdu ama masallah saglikla geldiler dunyaya 😍

Ilk oglumda besikte aldm anne yani besiğide ama anne yani cok rahat oluyor sık sık emzirirken gece falan hemencecik yaninda gozumu acsam onu goruyordum icim rahat ediyordu sadece ileriki zamanlarda kullanamiyosun iste

Pre go diye bir markanın anne yanı beşiği tavsiye etti arkadaşım e bebekten almışlar hatta youtubeda videolarına bakın derim benim aklıma çok yattı o 🙂 hem seyahat durumunuz olduğunda çantasına katlayıp götürebiliyorsunuz

Anne yanı beşikte çok kullanışlı bence yatağın yanında böyle bi alan varsa. Ben ilk onu düşünmüştüm ama yatağın dibindeydi beşiğe ayırdığım alan o yüzden olmadı. Onu kullananlarda özellikle gece emzirme açısından çok kolay olduğunu söylüyorlar. İlk aylar çok sık uyanıyorlar çünkü. Anneye yakın olması avantaj o açıdan. Montessori yatak da en erken 1 yaş gibi olur bence
Ilk oglumda besikte aldm anne yani besiğide ama anne yani cok rahat oluyor sık sık emzirirken gece falan hemencecik yaninda gozumu acsam onu goruyordum icim rahat ediyordu sadece ileriki zamanlarda kullanamiyosun iste
Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için🙏🏼
Pre go diye bir markanın anne yanı beşiği tavsiye etti arkadaşım e bebekten almışlar hatta youtubeda videolarına bakın derim benim aklıma çok yattı o 🙂 hem seyahat durumunuz olduğunda çantasına katlayıp götürebiliyorsunuz
Çok teşekkürler aslında ben de pratik her yere gidebilecek bir şey olsa iyi olur düşüncesindeyim. Yarın araştıracağım☺️

Kızlar birde erken mi bilmiyorum ama beşik olayını düşündünüz mu hiç? Ben 10. ya da 12. aya kadar sepet beşik kullanayım diyorum park yatak var sonra ona geçerim dedim. Park yatağın ara katı yok o yüzden onu kullanamam derin diye. Yatak Odam da çok ufak az bir yer kalıyor o yüzden bana hem dar yere uygun hemde uzunca kullanabileceğim bir beşik tavsiye eden olur mu ? Yoksa sepet beşik fikrinden mi kalmaliyim ? Bu arada sepet beşiği alırsam sabitlenebilen alacağım.
Anne yanı almıştım kullanışlı başka yerede gidiyor yatağa sıfırlıyon kullanışlı yani

Yok bebek hep annenin yanında iki yaşına kadar öyle emzirdiğin için rahatça alıp koyuyon yatakla bir yatağa alınca ezme boğma streside yok uykudan kalkıp zorlanmada yok altı yedi ay kullanılıyor daha uslu bebek ise daha uzun sürede kullanılır

simdi baktim ben o besige nasil kullnisli bayildim hemen ekledim favorilerime tavsiyen icin cokk saol cnm yaaa ugrasmadan aradigim kxelliklerin hepsi mevcut bideee 😍😍 iyi ki yazmissin

Midesi bulanmayan arkadaşlar ne şanslısınız ben bir buçuk kilo vermişim iki haftada :KK43:(
Ben prilama başlayana kadar 4 günde 2 kilo verdim. Şimdi de bulantım var ama en azından kilo vermeyecek kadar yiyorum. Doktoruna danışsan takviye yetmiyorsa ilaç verir belki. Ne kullanıyorsun şu anda

mide bulantısı yaşayan hamiş arkadaşlarım ben gerçekten bulantıyı en yüksek seviyede yaşayanlardan oldum. Ağlaya ağlaya istifra ediyordum, istifra etmekten kirlenen kıyafetimi değiştiremiyordum ellerim titriyordu çok zor çokk iyi anlıyorum o yüzden.. ama üç dört gündür bir/iki kez istifra ettim.. ama bulantılarım öğürmelerim hala devam ediyor.. yemek hala yapamıyorum.. ve üç dört gündür su içebilmeye başladım.. içince yine midem bulanıyor ama hemen üstüne ekmek filan atıyorum ağzıma bastırsın diye.. demem o ki azalacak bitecek arkadaşlar ben kendimde bir nebzede olsa azalma izliyorum.. kendinizi bırakmayın azalacak🤗 bizde balayına günlerine kavuşacağız 🤲🏻🤗

X