2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugün tekrar gittik kontrole, çok hareketli, sanki önden gidiyor gibi, eli ayağı belli olunca acaba erkek mi dedim hep kız hissediyordum(çok istediğimizden herhalde) bugün erkek gibi geldi.. Vajinal ultrasonda hiçbir şey anlamadık. Var mı cinsiyet tahminleri güzel anneler..

Bir de bu cinsiyet ve organlarının tamamen sağlıklı olup olmadığı 20.haftada mı netleşir?

Eklentiler

• IMG_20210227_122327.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 78
yaaa benim ikizlerin birininde en sonki usg fotosu boyle bu pozisyonda sewerimmm yaaa iki defadir iki erkek bebek dogurdugumu görüyorum annemlede konustk oda iki erkek bebek dogrdugumu grmüş hayr olsun insallhh

Umarim artik geciyordur soylediklerini okuyunca zorlugunu hayal ettim bende henuz gecme belirtisi yok ustune sabah bulanti ve istifra eklendi bugun
Oyy minnos buyumus masallah doktor cinsiyet konusunda yorum yapti mi?

Umarim artik geciyordur soylediklerini okuyunca zorlugunu hayal ettim bende henuz gecme belirtisi yok ustune sabah bulanti ve istifra eklendi bugun

Oyy minnos buyumus masallah doktor cinsiyet konusunda yorum yapti mi?
Yok canım ya yapmadı sormadım da ayakları bitişik gibi, yok kafası vücuduna yapışık gibi falan diye korktum onları açıklatmaktan cinsiyet aklıma gelmedi.

Selamlar biz de dün doktordaydık. İkili test için kan verdim. (170 tl ödedik sadece) Ense kalınlığına ve burnuna baktı doktor, çok şükür herşey yolunda Cinsiyet için de testis gördüm sanki, erkek gibi ama kesin bişey söylemek için haftayı bekleyelim dedi Hayırlısı işallah Bunlar dışında bulantılar hala tam gaz devam ediyor, 11+6'yız bugün. Kızımda 7 ay sürmüştü umarım bu sefer o kadar uzun sürmez. Bi de küçük hanıma memeyi bıraktırdım. Zor bi aydı. Bizden haberler böyle. Umarım bütün anneler ve bebişleri için herşey yolundadır

Eklentiler

• IMG_20210226_230755.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20210226_212029.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20210226_211848.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 72
Bende erkeğe benzettim

Nub'u da kemik yapısı da kız gibi yaa. Ama doktor erkeğe benzetmiş vardır bildiği

Nub'u da kemik yapısı da kız gibi yaa. Ama doktor erkeğe benzetmiş vardır bildiği
Ben hiç anlamıyorum malesef Kızımda tam 12.haftada net bi şekilde kız geliyor demişti. Bu sefer emin olamadı Sağlıkla gelsin hayırlı evlat olsun da fark etmez bizim için

CAnım gözün aydın bende bu hafta kontrole gidip yaptırmak istiyorum fiyatı neydi acaba sonuç kaç günde çıkıyor

Ben hiç anlamıyorum malesef Kızımda tam 12.haftada net bi şekilde kız geliyor demişti. Bu sefer emin olamadı Sağlıkla gelsin hayırlı evlat olsun da fark etmez bizim için
Erkek genelde daha çabuk gösterir kız geç gösterir derler. Amin amin en önemlisi o

Canım adanadayım bu hafta kontrole gidicem fiyatı yanlış biliyor olabilirim doktorum Prof bakalım neye yönlendirirse artık.içimin rahat etmesini istiyorum kaç gündür çok yıprandım

Size katılıyorum biyolojik yaş önemli.ben ilk kızımı 33 yaşında doğurdum o zaman 2 ki test yapılmıştı doktor biyolojik yaşın daha genç demişti.5 yıl önce .inşallah yine öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…