2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar yaşlar kaç ? Kaçıncı hamilelik ? En genç anne hanginiz biraz tanışalım da 7 ay burda geçireceğiz 😀😀
Ben 32 ikinci hamilelik ilki 27 deydi oğlum var bitane 5 yaşında bu inşallah kız olur Allah sağlıkla versinde kız olması gönlümden gecen
28 yaşındayım bende, oğlumu 25 yaşında doğurdum. Bugün kontrolüm var 12 hafta olduk. Doktor bi cinsiyet tahmini yapar diye düşünüyorum ☺️

Kizlar yaşlar kaç ? Kaçıncı hamilelik ? En genç anne hanginiz biraz tanışalım da 7 ay burda geçireceğiz 😀😀
Ben 32 ikinci hamilelik ilki 27 deydi oğlum var bitane 5 yaşında bu inşallah kız olur Allah sağlıkla versinde kız olması gönlümden gecen
35 yaşındayım bende 2.gebelik . 31 yaşında oğlumu kucagima aldim şuan 4 yaşında. 2.ci icin önceden kiz olsa derdim ama suan farketmez diyorum tek dilegim sağlıklı olması 🙏🏻

Yaş 28, anne olana kadar 29 olacam, ilk hamileliğim cok heycanliyim 🤭😅
Sağlıkla gelsin tüm bebekler inşallah 🤲

Ben 31 yaşındayım ilk hamilelik 9. haftadayım. Benim hamilelik zor geçtiği için arada bakabiliyorum. Bulantıdan dolayı ilaç verdi dr onu kullanıyorum😢Benim gibi olan yok sanırım hepimiz sağlıklı güzel bir hamilelik geçirelim 🙏

Umarım bebeğiniz sağlıklıdır. Olumsuzluk olsa söylerdi diye düşünüyorum. Doktordan haBersizce ses kayDı yapıyorsanız doğru bulmuyorum .
İnşallah 🙏
Doktora danıştığınızda izin veriyorlar zaten. Benim 2. Gebelik kaybımın sebebide doktor. Malpractis davası açabilirdikte ilk söylediği ses kaydı olsa. Özel hastaneydi biz söylediğimiz halde test istemeyip gerek yok falan dedi kaybı öğrenince hemen kendi kaşe imzasiyle bizde test yoktu gidip şu özelde yaptırın demişti. Ve daha sonra gittiğimiz başka doktorlarda kestiği bazı ilaçlar İçin yanlış uygulama yaptığını söylediler. Dürüst olmak gerekirse pek güvenmiyorum artık kötü mazimden. Ama asıl kayıt sebebim gözümden kaçanları tekrar dinleyip hatırlamak. Blogerların tavsiyelerinde duyunca bence başladım. Ve belirtmek isterim ki kardeşim gelinimiz babam sağlıkçı, eşim de sağlık sektöründe çalışan ve hiç garipsemiyolar

Aynen ya bi taraftan diyorum ben olsam sırf hamile diye kimseye nazar etmem diyorum, bi taraftan da insanoglu cok değişik belli olmaz diyorum. Nazar olacaksa her ayda olabilir, doğumdan sonra da olabilir gizli gizli de büyütecek degiliz ya napalim Allah'a emanet miniklerimiz 😊
Evet canım aynen bende öyle düşünüyorum:KK51: Aminn Allah korusun Allah a emanet yavrularımızz :KK68: :KK200:

Kızlar bugün Bim'e müslin örtü geliyor 13,90 fiyatı kaçırmayın %100 pamukmuş. İnternette biraz araştırdım 35 ve 50den aşağı bulamadım
Ay ben gittim çok güzeller bence ama hep kız bebişe yakıştırdım almadım o sebeple 😂 küvet mama sandalyesi örtüsü ağız silme bezi ve boncuk battaniye aldım 😂 hepsi çok uygundu tutamadım kendimi 😂

Merhaba herkese 😊 bugün dayanamayıp işyerinden yakın bir arkadaşıma hamile olduğumu söyledim ama sonra hem ablam hem de eşim kızdılar söylediğim için..daha 8+5’desin dışardan birine neden söyledin nazar var dediler. Siz çevrenize yani arkadaşlara falan ne zaman söylediniz kızlar, içime kurt düştü rahatsız oldum şimdi ben 😬😬
Bende bugün 10+0. Eşim ben benim annem(bana bakmaya geldiği için mecbur söyledik) yani toplam 3ümüz biliyoruz. Eşimle başta 14.hafta 1 Nisan a geliyo o zaman söyleyelim dedik tüm anne baba ve kardeşlere. Sonra eşim düşünmüş 5ayı bitmeden onlarada söylememe kararı almış 😂 hatta Ahiretlik dediğim en yakın arkadaşıma bile 8.ayında söylememi söyledi şok oldum. Nasıl saklıycaz karnımı diyince gelmek isteyen olunca şuradayız burdayız yokuz falan diyip idare edeceğini söyledi görücez bakalım nolacak😂😂 Tabi takdiri ilahi dua etmekten başka yolumuz yok. Daha öncekilerde eşim iş yerinde söylemişti 6-7. Haftada falan iş arkadaşı demiş daha çoçuk 1haftalık yani yok bile hemen hamile diye düşmeyin ortaya bidaha diye. Hatta iş arkadaşının eşinin hamile olduğunu 3çocuktada 6.ayda falan söylemiş oda patrona değil sadece eşime demiş. Maşallah nasıl dayanıyolar o gönülü nasıl saklıyorlar pes 😂 ben şuan virüsten çıkmıyorum gelmek isteyen eşe dostada hastayım bağışıklık ilaçları kullanıyorum görüşemem diyorum ama ne kadar saklıycaz bakalım 🤔

Hayırlı olsun canım ben büyük ihtimal Temmuz annesi olacağım ama arada dolaşıyorum sayfaları Galiba 21 yaşındasın sizleri bu kadar genç anne olarak gördükçe çok hoşuma gidiyor ve ne kadar geç kalmışım diyorum ama görsen beni 30 yaşındayım ama eşime hala biraz daha mı bekleseydik ben daha kendim çocuğum diyorum🙈
Canım ben de tam tersi düşünüyorum. 21 yaşında bırak evliliği daha üniversitedeydim ve 25 yaşında bile hala tam ayaklarımın üstünde duramıyordum. Belki 28 yaş uygun bir yaştı o sıra yapılabilirdi, işimi eşimi evimin düzenini kurdum. Allah korusun eşime bir şey olsa, boşanma vs yaşasam tek başıma çok rahat bakabilirim kimseye muhtaç olmadan. Çocuk gibi hissetmeye gelince 32 yaşındayım 40 yaşında da çocuk gibi hissedeceğim 😂 ama bu çocuk gibi karar vermek anlamına gelmiyor.

Bence yaş mevzusu her kadının şartları, karakteri gereğince değişir. Benim için 25 bile çok erken iken başkası için 3 çocuk anneliği uygun olabilir.

Ay ben gittim çok güzeller bence ama hep kız bebişe yakıştırdım almadım o sebeple 😂 küvet mama sandalyesi örtüsü ağız silme bezi ve boncuk battaniye aldım 😂 hepsi çok uygundu tutamadım kendimi 😂
Bende oyun halısı aldımm hep 150-200 arası fiyatları bim de 59,90 haberiniz olsun :KK68: Bide kanz ın anne bebek çantası o da 49,90 eğer bulabilirseniz kırmızı lacivert var o iki cinsiyetede uyar:KK49:

Merhaba herkese 😊 bugün dayanamayıp işyerinden yakın bir arkadaşıma hamile olduğumu söyledim ama sonra hem ablam hem de eşim kızdılar söylediğim için..daha 8+5’desin dışardan birine neden söyledin nazar var dediler. Siz çevrenize yani arkadaşlara falan ne zaman söylediniz kızlar, içime kurt düştü rahatsız oldum şimdi ben 😬😬
Oku dua et bir şey olmaz canım bence aşırı abartılı nazar olayı. Allah a sığındıktan sonra bir şey olmaz. Yani fahriye evcana gigi hadid e bile değmedi bize mi değecek 😂 neyimize değecek hamile milyarlarca kadın kalıyor zaten bir başarı da değil.

Allah a sığınıp kendine okuyup üfledikten sonra bir şey olmaz.

Bende oyun halısı aldımm hep 150-200 arası fiyatları bim de 59,90 haberiniz olsun :KK68: Bide kanz ın anne bebek çantası o da 49,90 eğer bulabilirseniz kırmızı lacivert var o iki cinsiyetede uyar:KK49:
Oyun halısı evet bende alacaktım sanırım çalışanlar ayırmış ilk sıradaydım kaptırma ihtimalim yok kısmet değilmiş 😂

Kızlar biz bugün doktordan çıktık. Maşallah iyi dedi doktorum. Ense kalınlığı 1.2 çıktı. Cinsiyet tahmini de yaptı🙈 fotomuzu atıyorum bakalım anlayan arkadaşlar tutturabilcek mi🤗
20210226_114540.jpg

Arkadaşlar merhaba, ben de gebeliğimi ilk öğrendiğim andan itibaren forumu takip etmeye başladım ama üye olup yazmak bugüne denk geldi. Yorumlarınızdan çok şey öğreniyorum. ben de şu an tam 12-0 haftamdayım. iki gün önce ikili testimi yaptırdım sonuçları bekliyorum.
Aramıza hoşgeldiniz :)

Merhabalar, ben de 34 yasina gireceğim martta, bu 3.bebisim,ilkini 25 imde, ikincisini 29 da bunu da 34yasimda doğuracağım insallah😀mayista 9 yasina, haziranda 5 yasina girecek ogullarim var😍, suan. tam 9+3 haftaligiz, biz daha kimseye soylemedik, en yakin arkadaslarim biliyor sadece annem dahi bilmiyor, soylememekteki amacimda annem ameliyat oldu simdi bende onun toparlanmasini bekliyorum

X