2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim kontrolüm de salı günü 😊 Acaba söyler mi cinsiyeti bilmiyorum 😊 Oğlumda 17. haftada söylemişti, bir ay öncesinde cinsiyeti belli ama önümüzdeki ay söyliyeceğim demişti doktor. Şimdi farklı bi doktora gidiyorum bakalım bu diyecek mi 😊

Yaaaa gerçekten mi bende birazdan gideceğim iyi yapmışsın ha şimdi ha sonra ne farkeder 😅😅 benim oğlandan kalan küvet var battaniye dolu var bir müslin ve ağız silme mendili alırım sanırım birde kız olursa eğer birkaç kıyafet. Ay çok heyecanlandım yaaaa sanki ilk kez anne oluyorum
İlkinde eksik çok oluyor da sonrasında biraz daha kolay tabii🤗 bende çok heyecanlıyım 🤗 ha şimdi ha sonra Allah nasip ederse hepsi alınacak uygun denk geldikçe küçğk küçük başlamak uygun aslında 🤗
Çook sağolun kızlar sizden duyup eşimi yolladım bim e müsli bezi ne işe yaradığını ikimiz de bilmeden aldık valla 😂 bebeğe ilk aldığımız ne işe yaradığını bilmediğimiz bir şey😂internette biraz baktım ağız silme falan diyor..

Oyun halısı anne yanı yatağı vs kalmamış battaniye ve kundak havlusu aldık.. Bakalım akşam tekrar çıkıcaz işten sonra Allah korusun bir şey olursa ihtiyacı olana veririz dedik. İlk 3 4 aylık ihtiyaçlarını alırsak doğum masrafları arasında sıkışmayız diye düşünüyorum bir de annelik hissim varlığı belki daha iyi oluşur.
Bende öyle düşünüyorum canım sonrasında maddi olarak sıkacağı için bende oyle basit şeyler alıyorum bir iki denk geldikçe 🤗

İlkinde eksik çok oluyor da sonrasında biraz daha kolay tabii🤗 bende çok heyecanlıyım 🤗 ha şimdi ha sonra Allah nasip ederse hepsi alınacak uygun denk geldikçe küçğk küçük başlamak uygun aslında 🤗

Bende öyle düşünüyorum canım sonrasında maddi olarak sıkacağı için bende oyle basit şeyler alıyorum bir iki denk geldikçe 🤗
Aynen kuzumm bende öyle denk geldikçe alacağım yavaş yavaş alırsak daha iyi olur :))

Kiz mi :) acaba kac haftalık burda
Ağzın bal yesin 🙈😅😅😅😅 10+3 orada doktor 1 ay sonra söyleyeceğim dedi biz sormadan :)) ama haftaya cumartesi ikili testim var belki diyorum orada söyler :)) hatta kağıda falan yazdırmak istiyorum ben ya öyle parti falan yapmam ama bir balın patlatabilirim belki oğlum için :) kardeşini öyle öğrendin isterim

Çook sağolun kızlar sizden duyup eşimi yolladım bim e müsli bezi ne işe yaradığını ikimiz de bilmeden aldık valla 😂 bebeğe ilk aldığımız ne işe yaradığını bilmediğimiz bir şey😂internette biraz baktım ağız silme falan diyor..

Oyun halısı anne yanı yatağı vs kalmamış battaniye ve kundak havlusu aldık.. Bakalım akşam tekrar çıkıcaz işten sonra Allah korusun bir şey olursa ihtiyacı olana veririz dedik. İlk 3 4 aylık ihtiyaçlarını alırsak doğum masrafları arasında sıkışmayız diye düşünüyorum bir de annelik hissim varlığı belki daha iyi oluşur.
Canım evet iyi yapmışsın gerçekten anneyle bebek bağını arttırıyor bence de:KK68: Allah korusun bebişlerimizi:KK51::nazar:

bu sene kiz senesimi kizlarr 😍😍
Ay ben çok istiyorum kız bebek yani en çok eşim ve kardeşlerim yüzünden herkes erkek olunca kız bebeğe hasret sülaleye sahibim(önce sağlık) çok merak ediyorum o yüzden.. İnşallah rabbim hepimizin gönlündekini sağlıcakla hayırlısıyla nasip eder.

X