2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Oku dua et bir şey olmaz canım bence aşırı abartılı nazar olayı. Allah a sığındıktan sonra bir şey olmaz. Yani fahriye evcana gigi hadid e bile değmedi bize mi değecek 😂 neyimize değecek hamile milyarlarca kadın kalıyor zaten bir başarı da değil.

Allah a sığınıp kendine okuyup üfledikten sonra bir şey olmaz.
Aynen yine düşüncelerime tercüman olmuşsun 👍👏❤️

Ay ben gittim çok güzeller bence ama hep kız bebişe yakıştırdım almadım o sebeple 😂 küvet mama sandalyesi örtüsü ağız silme bezi ve boncuk battaniye aldım 😂 hepsi çok uygundu tutamadım kendimi 😂
Yaaaa gerçekten mi bende birazdan gideceğim iyi yapmışsın ha şimdi ha sonra ne farkeder 😅😅 benim oğlandan kalan küvet var battaniye dolu var bir müslin ve ağız silme mendili alırım sanırım birde kız olursa eğer birkaç kıyafet. Ay çok heyecanlandım yaaaa sanki ilk kez anne oluyorum

Eklentiler

• 1614331483402..jpg
    1614331483402..jpg
    60 KB · Görüntüleme: 59
Bende çıktım kızlar muayeneden. İkili de yaptık. 0,44 çıktı ense kalınlığı. Burun kemiği de görüldü. Cinsiyet tahmini de yaptı ama kesin değil 1 ay sonra kesin söylerim dedi. Nub u falan da net gördüm ama çıktı aldığı fotoğrafta yok sanki

Eklentiler

• IMG-20210226-WA0005.jpeg
    IMG-20210226-WA0005.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 59
Kizlar yaşlar kaç ? Kaçıncı hamilelik ? En genç anne hanginiz biraz tanışalım da 7 ay burda geçireceğiz 😀😀
Ben 32 ikinci hamilelik ilki 27 deydi oğlum var bitane 5 yaşında bu inşallah kız olur Allah sağlıkla versinde kız olması gönlümden gecen
Ben Ağustos'ta 28'im. İkinci gebeliğim ilki erkek ona hamile kaldığımda 22 yaşındaydım ☺️ doğumdan 1 ay sonra 23 oldum 😅🙈 benimde gönlüm kızdan yana ama rabbim sağlıklı versin de eli ayağı düzgün hayırlı olsun inşallah ☺️☺️☺️❤️

IMG_20210226_120352_1.jpg

Biz de bugün kontrole gittik burun enseye baktı kalbine baktı elini ayağını ağını ağzını burnunu gösterdi tüm ölçümleri normal annesi dedi 4 gün önde çıktı gelişimi babası uzun mu dedi evet dedim cinsiyetini sordum kıza benzettim dedi bir haftas sonra nipt testi sonucunda kesin öğreniriz cinsiyetini dedi ikili tarama için kan verdim nipt yapıldığı için üçlü tarama yapmayacağım dedi inşallah test sonuçlarında iyi çıkar 🤲 d vitami yazdı kilomu ölçtü 3 ayda bir buçuk kilo aldım normalmi dedim bir tık fazla dedi 😊 bizden haberler bukadar Rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️ 🧿

Bende çıktım kızlar muayeneden. İkili de yaptık. 0,44 çıktı ense kalınlığı. Burun kemiği de görüldü. Cinsiyet tahmini de yaptı ama kesin değil 1 ay sonra kesin söylerim dedi. Nub u falan da net gördüm ama çıktı aldığı fotoğrafta yok sanki
Yaaa çok sevindim :)) bundan sonra sıra tekmeleri duymakta sanırım :))) cinsiyet ne dedi peki ?

Eki Görüntüle 2790753
Biz de bugün kontrole gittik burun enseye baktı kalbine baktı elini ayağını ağını ağzını burnunu gösterdi tüm ölçümleri normal annesi dedi 4 gün önde çıktı gelişimi babası uzun mu dedi evet dedim cinsiyetini sordum kıza benzettim dedi bir haftas sonra nipt testi sonucunda kesin öğreniriz cinsiyetini dedi ikili tarama için kan verdim nipt yapıldığı için üçlü tarama yapmayacağım dedi inşallah test sonuçlarında iyi çıkar 🤲 d vitami yazdı kilomu ölçtü 3 ayda bir buçuk kilo aldım normalmi dedim bir tık fazla dedi 😊 bizden haberler bukadar Rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️ 🧿
Oh çok şükür böyle güzel haberler geldikçe çok seviniyorum :)))))))

Kızlar biz bugün doktordan çıktık. Maşallah iyi dedi doktorum. Ense kalınlığı 1.2 çıktı. Cinsiyet tahmini de yaptı🙈 fotomuzu atıyorum bakalım anlayan arkadaşlar tutturabilcek mi🤗Eki Görüntüle 2790725
Yaaaa maşallah ne kadar güzel haberler alıyoruz bugün :)) bende haftaya cumartesi gideceğim ikili teste sizden iyi haberler geldikçe motive oluyorum

Kizlar yaşlar kaç ? Kaçıncı hamilelik ? En genç anne hanginiz biraz tanışalım da 7 ay burda geçireceğiz 😀😀
Ben 32 ikinci hamilelik ilki 27 deydi oğlum var bitane 5 yaşında bu inşallah kız olur Allah sağlıkla versinde kız olması gönlümden gecen
Merhabaa ☺️ Ben 34 yaşındayım ve ilk gebeliğim ☺️

Olsun daha önümüzde uzun bi zaman var illaki getirirler yine denk gelir inşallah :KK49:
Oyun halısı evet bende alacaktım sanırım çalışanlar ayırmış ilk sıradaydım kaptırma ihtimalim yok kısmet değilmiş 😂

Kızlar bugün Bim'e müslin örtü geliyor 13,90 fiyatı kaçırmayın %100 pamukmuş. İnternette biraz araştırdım 35 ve 50den aşağı bulamadım

Çook sağolun kızlar sizden duyup eşimi yolladım bim e müsli bezi ne işe yaradığını ikimiz de bilmeden aldık valla 😂 bebeğe ilk aldığımız ne işe yaradığını bilmediğimiz bir şey😂internette biraz baktım ağız silme falan diyor..

Oyun halısı anne yanı yatağı vs kalmamış battaniye ve kundak havlusu aldık.. Bakalım akşam tekrar çıkıcaz işten sonra Allah korusun bir şey olursa ihtiyacı olana veririz dedik. İlk 3 4 aylık ihtiyaçlarını alırsak doğum masrafları arasında sıkışmayız diye düşünüyorum bir de annelik hissim varlığı belki daha iyi oluşur.

konudan alakasız ama bizde de herkes bebeği kız bekliyor, herkes öyle rüyalar görüyor. ben de sürekli erkek çocuk rüyası. hayırlısı bakalım ya ne çıkacak :KK45: sağlıklı olsun yeter en büyük mutluluk tabi :dua:
Daha bugün gördüm ben de ikinci görüşüm bu şekilde 2 tane erkek bebeğim oluyor acaba sütüm geldi mi diye Emziriyorum sütüm hemen geliyor çocuğun ağzından bile taşıyor süt o şekilde gördüm ben de

Çook sağolun kızlar sizden duyup eşimi yolladım bim e müsli bezi ne işe yaradığını ikimiz de bilmeden aldık valla 😂 bebeğe ilk aldığımız ne işe yaradığını bilmediğimiz bir şey😂internette biraz baktım ağız silme falan diyor..

Oyun halısı anne yanı yatağı vs kalmamış battaniye ve kundak havlusu aldık.. Bakalım akşam tekrar çıkıcaz işten sonra Allah korusun bir şey olursa ihtiyacı olana veririz dedik. İlk 3 4 aylık ihtiyaçlarını alırsak doğum masrafları arasında sıkışmayız diye düşünüyorum bir de annelik hissim varlığı belki daha iyi oluşur.
Müslini her yerde kullanabilirsin canım yıkandığı zaman havlusunun içine koyabilirsin suyu hemen emer, bebek arabasına serebilirsin, yazın üstüne örtebilirsin terletmediği için hasta olmaz hem :) alt açma olarak kullanabilirsin :))

X